*FIALKA

Ada 24.11.07 17:03

*FIALKA

Možná bych si přece jen pod stromeček mohla dopřát nějakou vůni - konkrétně s fialkami, protože na fialky mám často náladu a přitom nic fialkového nemám. Hezky mi voní Notre Flore Iris, ale ta nepřichází v úvahu. Další tip je Yardley Violet, i když vůně Yardley neznám (Benvenuto, ty máš myslím od nich levanduli - je hezká?). Nebo vás napadá něco jiného fialkového, co neznám? (Insolenci ani Lolitu nechci).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »

Reklama

Chava 24.11.07 17:23

Snad i Soir de Paris od Bourjois, ovšem když jsem si ji po letech v Příži letos očichala, už to nebylo ono. Dost těžká,depresívní vůně. Snad - jednou - přijde její čas. K mání je na Jahodě a snad i u nás v některých internetových obchodech.

Kerze 24.11.07 17:36

Znáš Noix de Tubereuse od Millera Harrise - tuberóza s fialkou v hlavní roli - moc krásná…Nedávno jsem zkoušela Insolenci a byla jsem hodně překvapená jak krásně se rozvinula. Špetná není ani fialka od L´Artisana - já myslela, že máš Modrou hodinu - královnu fialek…

Ada 24.11.07 18:35

Mám Modrou hodinu. Jenže teď bych chtěla ideálně čistou, jednoduchou fialku - soliflor. Takovou tu svěží, ne pudrovou. Parfémů s fialkou znám dost, ale soliflor snad ani jeden :

katerinka 24.11.07 20:11

Co takhle La Violette od Annick Goutal nebo L´Artisan Verte Violette.

benvenuta 24.11.07 20:45

Yardley Lavender je OK a zaroven nic moc. je to susena levandula, ktora ide do pudrova, nezachytava najlepsie stranky zivej levandule. Yardley Violet bude asi tradicna anglicka fialka - pudrova.
Ale tu je link na niekoho, kto vie o fialkach viac nez ja: http://www.makeupalley.com/…Sarasotagirl

Ja odporucam Violette Verte od LArtisanu, Violetta di Parma, Penhaligons Violetta a Apres L`Ondee - nie je to soliflor, ale ta fialka je svieza a nadherna.

Kerze 24.11.07 21:17

Ten L´Artisan jsem nedávno zkoušela a je fakt dobrej - fialka jak víno…Tys teď byla v Praze - zkoušet L´Artisany - žes psala, žes First Love objevila Na příkopech…

Ada 24.11.07 21:41

Byla jsem v Praze odevzdat překlad, pak jsem se šla projít na Příkopy, kde je Černá růže jsem nevěděla, ale všimla jsem si jí, tak jsem tam vlezla :) Nakoukla jsem do Madeleine, ale jak jsem tam viděla tu řádku testerů vyrovnaných na poličce, zase jsem se otočila a šla pryč. To by bylo na dlouho a zkusit bych stejně mohla jen dvě, bylo by mi to akorát líto :) Škoda, že jsem nevěděla o té Violettě. To není pudrová fialka? Já bych právě radši takovou tu svěží. Yardley April Violets by neměla být pudrová, lidi píšou, že je spíš sladká, a měla by v ní být skutečná parmská fialka, nikoli syntetika. Nevím, jestli je to za tu cenu (11 liber) možné.

benvenuta 24.11.07 21:47

Violette Verte nie je pudrova. Ono je vlastne dost tazke najst sviezu, nepudrovu fialku. Ja som ich nasla len zopar.

Absolutna vacsina fialkovych voni je zo syntetiky - ziskat extrakt z fialky je velmi tazke a velmi drahe. A ked chces parmsku fialku, skus Violeta di Parma, ta tiez nie je pudrova a je super.

Kerze 24.11.07 21:54

Taky se mi Violette Verte nezdá pudrová…No, já jsem tam pozvaná v půlce prosince na Vánoční večírek, tak si s sebou vezmu ty mini zkumavky a zkusím je drze poprosit o odstřiky a pak bych Ti je poslala, ale asi to nezvládnu pobrat všechno - to by bylo hodně drzé…

Ada 24.11.07 22:14

Přemýšlela jsem, že bych si objednala nějaké vzorky z Perfumed Court, ale nakonec jsem to zavřela. Mám nějakou depresi, těch vůní je tolik, člověk by je rád poznal, ale kde se k nim pořád dostávat, je to tak komplikovaný… A drahý, pár vzorečků a tisícovka v pr***. Člověka napadá, jestli těch pár mililitrů voňavý vodičky vůbec za to stojí.

estelle 24.11.07 22:27

Ada - tiez poznam tieto pocity…ked je depka, ani sa cloveku zit nechce, nieto este zhanat a ovoniavat…A hlavne ked je toho take kvantum a tuzba poznat co najviac…Ale to zas prejde, nastartujes a zas ta to bude bavit…:)

Kerze 24.11.07 22:42

Na Perfumed court jsou za ty prachy hrozně malinké zkumavky. Na Aus Liebe jsou 2ml s rozprašovačem a na perfumebay jsou k dostání originál vzorky…Já osobně si už pomalu cítím saturovaná…na nějaký čas…teď mají dorazit dvě dávky vzorků - objednala jsem tu Carnal Flower - dám si ji pod stromek a tím zatím na chvíli končím. Ještě jsem ji do FM napsala, jestli by nepřiložili k objednávce vzorky těch vůní od JC Elleny, tak uvidíme…

katerinka 24.11.07 22:45

Ada - Violetta Verte od L´Artisanu mi přijde taky dost pěkná a živá. Mám doma vzorek, pošlu ti ho, ať se ti zlepší nálada. Moje sestra miluje Vilolettu di Parmu, do stane ji ode mě po stromek. Je z Brna, určitě ti ráda poskytne vzorouše. Příští víkend jedu do Brna na seminář, můžu ti ho někam hodit. Ty vodičky opravdu za ty prachy nestojí, ale život stojí taky někdy za prd, tak si ho musíme hold trošku přilepšit. :)

katerinka 24.11.07 22:52

Kerze - mě se ten ausliebezumduft furt kouše , chtěla jsem ho zkusit a objednat pár vzorů a nejde to, no asi bych taky měla brzdit :) možná je to dobře , taky toho mám doma milion a něco na cestě. Zkusím do ledna nic neobjednat ( krásné předsevzetí, ale to bych nemohla sem chodit), třeba to vydržím :) Co chceš poslat kromě toho Creeda?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama