Flakony na odstřiky

Stránka:  « Předchozí 1 2
Červánek 26.2.17 12:15
@Frantatata píše:
@JitkaV
Děkuji za doplňující a potřebnou informaci, ze které jistě vytěží i ostatní.
Pro mne to znamená jediné - zásadní změnu - ukončení kupování julin.Včera jsem si jiný typ flakónu vlastnoručně ohmatal, snad jen to jeho plnění vyžaduje inteligentnější :mrgreen: ruce.

Františku máš na mysli t tento ?

Červánek 26.2.17 12:17

@India @Menys děvčata máte na mysli 10 ml kovový fl. viz výše - jak se ptám Františka?

Jinak jsem viděla i zajímavý 30 ml modrý a jiné samozřejmě.

To je pro nás dobrá zpráva, že se podařilo přivézt další pomůcky pro nás nezbytné

Frankie 26.2.17 12:37

@Červánek
Navazuji na JitkuV a Indii, tedy flakón o objemu 10 ml.
Včera na srazu jsem chviličku přestříkával z láhve Kourose do juliny a něco šlo vedle.
Tenhle má ještě užší hrdlo, tudíž s pánskými A * Meny (kdo je držel v ruce, ví svoje) bych si si bez trychtýřku netrouf'.

Červánek 26.2.17 12:48

@Frantatata Františku, díky za informaci, to je dobré vědět. :mavam:

Menys 26.2.17 13:15

@Červánek

Ano, India psala o tom, který jsi vložila výše a já o tomto ;) :

India 26.2.17 13:36

@Červánek
Ano, zmiňovala jsem i tento stříbrný kabelkový.
Zajímalo mě ale především, jaké má kdo zkušenosti s těmi ostatními, viz. příspěvek výše.

• Citovat
  • Nahlásit
JitkaV 26.2.17 13:58

@Frantatata

To je pravda, bohužel. Ale při troše dobré vůle se to dá :D .

Frankie 26.2.17 14:02

@JitkaV
Ani dobrá vůle nepomůže, když netrefíš vlastním autem do vlastní garáže. :think:

JitkaV 26.2.17 14:10

@Frantatata

S tím mám taky občas problém, o tom bych mohla vyprávět. S flakonem jsem úspěšnější :D .

alese 26.2.17 15:04

Já kabelkáče pro sebe kupuju na proudstyle, ale to je pro mne, když kupuju v inzerci nebo v medvědovi, to neovlivním.....škoda

Červánek 26.2.17 16:17

@alese Proudstyle jsou fajn a asi nejlepsi z dostupnych na trhu za dobrou cenu. Bohuzel i tyto maji sem tam sve mouchy s rozlepenim horni casti kolem rozprasovace. Na veky asi nevydrzi nic.

=====

Pak mam dobre zkusenosti s 15 ml kabelkovymi od Guerlaina, ale to by se vse dost prodrazilo a v nich mi chutna jen exkl. Guerlain vune

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek