Flower by Kenzo Essentielle

Ronna 09.07.09 23:41

Flower by Kenzo Essentielle

• těch Flowers ještě bude :lol:
  • rose, jasmine, musk, vanilla and incense
  • mírně pozměněný flakon:

http://www.fragrantica.com/…le-6527.html

Reklama

verunka2201 10.07.09 12:15

Hehe, fakt už se v tom ani nesnažím vyznat… :D

B4rča 10.07.09 13:08

ten flakon… není to spíš změna k horšímu? Zdá se mi, že vysoký víčka jsou dost nepraktický :)

LuciaG 10.07.09 20:40

Fuuu, tak tie vrchnáky sú načo tak extrémne vysoké? :lol: :lol: :lol:

RobertaRight 30.07.09 22:28

(nechtěný dvojitý příspěvek… já se omlouvám) :oops:

RobertaRight 30.07.09 22:29

Už jste někdo měl tu čest na vlastní počuch..?

Zrovna jsem teď někde četla, že je ve složení černý a růžový pepř a ještě nějaké další koření.. No to mě malinko děsí..

RobertaRight 30.07.09 22:29

Už jste někdo měl tu čest na vlastní počuch..?

Zrovna jsem teď někde četla, že je ve složení černý a růžový pepř a ještě nějaké další koření.. No to mě malinko děsí..

Marianna 30.10.09 20:58

Viděno a očucháno v Sephoře! Nemají ji v regálu mezi ostatními, ale na zvláštním stojanu u pokladny (tedy aspoň v Plzni). Hodně se podobá klasické Flower, jen je trochu jemnější, jaksi „zelenější“ a míň drží. Původní Flower má větší grády. Tak usoudil můj nos.

Kleaa 31.10.09 00:02

další odrůda Flower (že už si s tím nedají pokoj :roll: ) , tato varianta je taková méně sladká, decentnější, řekla bych vyloženě kancelářská

maricka 01.11.09 18:07

Já ji vnímám jako vesměs stejnou, jen je v ní méně pudrových tónů a více aldehydů.

Violette 02.11.09 16:14

Mně se právě líbí, že má trošku menší grády, než klasická Flower, která se mi sice líbila na kamarádce, ale na sobě ji nesnesu. Tahle by se mi i líbila, ale musela bych přežít nejdřív první půlhodinu, kdy je hodně nepříjemná, kroutí mi nosem a kdyby takto voněla celou dobu, tak ji zařadím na černou listinu :lol:

Luna 02.11.09 18:11

Nevím proč, ale taky jsem ji zkusila. Původní Flower na mě vyloženě smrdí (jinak na ostatních je pěkná), tahle verze na mě smrdí úplně stejně jako Flower… nevidím vůbec rozdíl. Možná je míň pudrová, což je vlastně pro mě změna k horšímu.
Vlčí máky už mě unudily k smrti. Došplíchám FBK Oriental a zdarec!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama