FM Parfémy

Emora 02.01.09 13:35

FM Parfémy

Ahoj všem, jsem ve světě vůní celkem nová :) Chtěla jsem se zeptat, Vás profesionálek, jak se díváte na prodej " FM levné parfémy". Koukala jsem na jejich stránky a obhajují se tím, že odebírají 80% materiálu od stejného dodavatele jako věhlasní výrobci značkových parfému, a že cena je tak nízká díky tomu, že to neprošlo reklamní kampaní, krabičky jsou obyčejné, není uvedeno žádné „známé“ jméno. Cena těchto „parfémů“ je skoro čtvrtinová. Kamarádka má od nich zakoupeno DKNY Delicious, a opravdu nepoznám kopii od originálu, možná mám špatné čichové buňky :lol: Asi by jsem viděla problém v trvanlivosti vůně.Každopádně ráda by jsem znala Váš názor. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Lyonella 02.01.09 13:42

Emoro, pročti si celou tuhle diskuzi - je v ní myslím vše, co potřebuješ vědět.

http://www.arome.cz/…iewtopic.php … sc&start=0

Emora 02.01.09 14:16

No ty brďo…to je teda....., že jsem si to radši nepročetla dřív…, teď se mmnou nikdo nikdy nepromluví… :lol: No tedy tak na půl souhlasím se slečnou co studovala parfémy. Podle mě záleží na úhlu pohledu…Já na parfémy Fm koukám pouze účelově - voní, voní - tak vidíš, že voní. A není to zatím mé hobby. Teprve pronikám do tajů parfému, toaletních vod…a vůbec odstřiků, vzorků:) A je mi „líto“ vyhazovat takové peníze za originál. Ale na druhou stranu Vás chápu a časem (třeba už za měsíc) mi také podobně „atrapy“ nebudou stačit. Budu chtít krásný flagónek, a jméno vyražené na krabičce:)Nejde vlastně ani tak o obal jako o obsahm rozhodně si myslím, že originál vydrží déle vonět a určitě i voní čístěji. Teď jsem si pořídila Noa Perle, tedy originál, a musím říct, že je to luxus tedy. Nádhera…A vůbec tady by jsem mohla psát sáhlo dlouhé ódy. Ale k čemu. Každý má svůj názor a nikomu určitě nechci „cpát“ svou pravdu. Ale na Fm parfémech mi nepříjde nic špatného. Bonznu na sebe, že jsem si tam objednala pár vzorků za pár korun, jen aby jsem měla ponětí jak ta vůně vůbec tváří, nemám čas lítat po parfémkách a očichávat to:) Ale kdyby jsem měla, věřte mi, že by jsem to tak i udělala. Koukám, že slovo „ale“ je tu snad 20×, no jedničku za sloh by jsem asi nedostala. ALE co dodat, budu tu s Vámi a ráda si poslechnu názory všech. Tak zatím pa a buďte na mě hodné :wink:

Vera 02.01.09 15:39

Emoro, vítám tě tady, proč bysme s tebou nemluvily, nikoho neurážíš jen se ptáš :D

Napsala si to moc pěkně: že originál…voní čístěji myslím, že je to přesné.
Užívej si vůní ze všech stran a hlavně se z nich raduj, je to jejich dar pro nás, zpříjemňovat život :D

zuzirozi 02.01.09 17:34

Ahoj, taky jsem tu nová :wink: . Parfémy FM znám jen z doslechu, nikdy jsem je na vlastní nos nečichala…Před časem jsem si na jistém inzertním serveru zadala inzerát s poptávkou (žel bohu jsem neznala Arome!!!, díky za něj), že sháním vzorky či odstřiky jistých parfémů a fakt mě dostalo, kolik distributorek FM se mi ozvalo! Tak mi to nedalo a koukla jsem na www stránky FM a docela mě pobavilo, jakým způsobem jsou imitace prezentovány, a sice jen číslem a za ním v závorce uvedeno „nezaměňovat s Chanel No.5“, no komedie, jak se pan Mahora tváří, že ty vůně vymyslel…Už jsem ty odkazované diskuse o FM četla a nemůžu jinak než souhlasit, co se padělků (všeobecně) týče - když na to nemám (a jako matka 2 prcků, žijící na vsi fakt nemám), tak nebudu dělat „nóbl“ za každou cenu s imitací, s Abibas či Hike včetně, to si radši koupím nošené oblečení za pár korun, ale trochu značku, kde vím, že už to vydrželo x praní a je to stále v nezměněném stavu. Radši použiji toaletku z drogérky, nebo pořídím tady odstřik, než abych na sebe lila kvanta imitace „profláklého“ parfému…Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, ale muselo to ven :lol:

02.01.09 19:26

No jasný, tak mě nejde o to, abyjsem říkala že mám Chanel no. 5 a měla FM153 nezaměňujte s Chanel No. 5 :D Ale spíš, o to, že to voní podobně za lepší penízky:) Ale tak každý měsíc když si trochu uzmu a budu mít na odstřik…aneb „Vlk se nažer a koza zůstane celá“ :D

Emora 02.01.09 19:27

No jasný, tak mě nejde o to, aby jsem říkala že mám Chanel no. 5 a měla FM153 nezaměňujte s Chanel No. 5 Ale spíš, o to, že to voní podobně za lepší penízky:) Ale tak každý měsíc když si trochu uzmu a budu mít na odstřik…aneb „Vlk se nažer a koza zůstane celá“

Lyonella 02.01.09 19:31

Jo, jo, odstřiky jsou báječná věc. Chvála tomu, kdo je vymyslel.. 8)

WildOrchid 12.01.09 02:05

ja jsem „postizena“ sbiranim takovych tech 1-2ml vzorku co maji treba u avon nebo oriflame, a jak jsem se snazila jich mit co nejvic, dostaly se ke me i nejake ty ocislovane FM vzorky. Vsechny jsem si vysypala do klina a postupne ocichavala. Nezaujal me ani jeden, ale co me zaujalo..
druhy den jsem mela osypana stehna a trochu i predlokti. Nevim jestli to bylo tema vunema, nebo jestli je nekdo mel na nejakem divnem miste mezi agresivnima latkama, ale vim, ze jsem se osypala presne na tech mistech kam jsem vzorky vysypala ze sacku. Od te doby jsem proti FM zaujata. Nevim jestli pravem nebo nepravem. Podotykam, ze nejsem na nic alergicka, nebo o tom aspon nevim, o to vetsi bylo moje prekvapeni.

janicka24 12.01.09 13:59

No mě se nejvíc líbí na těch jejich stránkách…SAY i FM ty jejich keci…jak si proto jednoduše všichni jezdí do DROMU,berou to po barelech a rozlévají do jejich flakonů.....a tím my ušetříme!!!!! Víte co holky,já vezmu naši dodávku,Transpor­téra a vyrazíme do DROMU…tam si to jednoduše nakoupíme po barelech a můžeme se v tom koupat :D :D :bang: …Co???? Mám 8 míst,tak se hlašte a vyrazíme :banana:

Ingrid 15.01.09 17:41

Z imitací Say jsem i já měla alergickou reakci,kdoví,co do toho dávají a hlavně:když si vemu cenu za 30ml imitací FM a cenu značkové vůně 100ml,tak řasto originál vychází lépe,pro mne jsou tyhle vůně prostě drahé.

Albeni 22.01.09 15:27

Právě jsem měla čest s číslem 132 FM. Ať už je to cokoli, je to strašlivý puch. Příznivkyně FM prominou.

Mě se také na FM „líbí“ poměr mezi jejich cenou a cenou některých orig. nebo i testerů . Např E. Arden 100 ml apd. už jaksi vyjdou levněji, když se člověk trošku snaží a pátrá, než imitace - inspirováno vůní … 30 ml.
No, ale věřím, že u lidiček, kteří se o vůně až tak moc nezajímají, jim pšenka stále kvete. Asi hlavně na takových vesničkách atd., kdy lidé nemají možnost navštívit parfumerii a oňufat si origoš vůni.

Ivana R. 06.05.09 16:10

FM

Ahojky,
jsem tu nová, dnes jsem objevila tento báječný web o parfémkách. Ale trošku se mi zkazil dojem po přečtení tohoto fóra. Chtělo by to trochu tolerantnosti.
FM parfémy znám a mám pár kousků doma. Vlastním i pár originálů, nejsem úplný laik. Ano, jsou to imitace, s originály se nedají srovnat. Taky mi tvrdili, že jsou tam originál esence,tak to jsem se jim vysmála. A taky nemám ráda, když je vydávají za originály a dávají tam i fotky orig. - to je pak opravdu k naštvání.
Ale prostě kdo na parfémech nelpí, tak za dobrou cenu dobrá vůně. Ano - když přepočítám 100 ml značkového balení na 30 ml - tak opravdu tak levné zase nejsou, ale zase zkuste sehnat 30 ml značkového za 330 Kč. Prostě když to někomu voní, tak proč ne.
Ke kladům FM - mají opravdu výdrž a aspoň si na originály nehrají lahvičkami a napodobujícími názvy.
Já mám mezi FM vůněmi jednu favoritku č. 48 a voní mi tak krásně (objednala jsem si jí dokonce už po druhé a to je u mě co říct málokterý parfém si koupím 2×), že jsem se rozhodla, že si koupím originál, kterým byla ta vůní „inspirována“ jak v FM hezky říkají :D . Originál přišel … já natěšená se nastříkala … a ..velké ale opravdu velké zklamání - vůni jsem vůbec necítila, tu mojí připomínala jen zlehýnka, výdrž nulová. Dala jsem jí mojí mamce. Takže tuto já budu kupovat jen u FM. Je to tedy důkaz, že originál esence ani náhodou, ale v tomto případě to dopadlo lépe pro FM :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama