Fotky neparfemovych policek (supliku,zakouti..)

WildOrchid 29.8.10 19:27

Fotky neparfemovych policek (supliku,zakouti..)

At se mame kde pochlubit i dalsima sbirkama nebo pekne naaranzovanyma polickama.
Ledifia sem muze dat plechovky, Mitzi orchideje atd.. :)

P.S. myslim ze vlakno „Fotky policek“ by se melo presunout do parfemovych temat, a tohle teprv sedi do neparfemove kecarny.

Stránka:  1 2 Další »
FlirtBoy 29.8.10 22:12

já bych mohl vyfotit bordel v mém pokoji 8)

jerry 29.8.10 22:21

Myslíš pro inspiraci ostatním nebo jako odstrašující příklad? :lol: :

FlirtBoy 29.8.10 22:32

no, to už je na nich, co by si z toho „vzali“ :D

Marianna 30.8.10 07:40

Sem s ním, cizí bordely jsou fajn. Člověk má pak pocit, že má doma vlastně báječně uklizeno. :wink:

Já bych mohla vyfotit leda tak sbírku dudlíků. :conf:

ankaj 30.8.10 08:09

Kdybych vyfotila pokoj mých synů - studentů, dospělých, podotýkám - asi byste mě „vykázaly“ z fóra :cry: . Řela jsem jim, že dospělým už pokoj uklízet nebudu. Ale oni nato - mami, to jsi nebyla na pokoji v koleji. 8)

barbucha 30.8.10 09:11
Marianna píše:
Sem s ním, cizí bordely jsou fajn.

Nech toho, nebo sem šoupnu čerstvou fotku jak to vypadá, když se maluje půlka bytu :evil:

  • Citovat
  • Nahlásit
Marianna 30.8.10 09:15

To není ono. Já měla předminulý víkend rozkopanou stěnu v obýváku, tehnle víkend rozkopanou stěnu v ložnici … bordel, prach všude, malování taky následovalo. Dík, tohle jsem si užila.

Mám na mysli spíš plánovaný, dlouhodobý bordel, ve kterém lidi dobrovolně žijí a nevadí jim to. I když, měla bych rozlišovat „bordel - chaos“ a „bordel - špína“. To první je mi svým způsobem sympatické (u jiných, ale mít doma nemusím), to druhé nezvládám nikde.

Daisy.zlouky 30.8.10 10:56

O rozlopaném baráku mi nemluvte, nyní doděláváme chodbu.Ale je to dobrý nápad, pokochat se fotkami našich příbytků,o nějakých deko koutcích jsme už někde mluvily, pokusím se něco spáchat, máme nový foťák, tak to nebude hned.

berush 30.8.10 11:38

bordel? my jsme se o vikendu stehovali … z velkeho /130m/ do mensiho /cca 90m/ manzel je typ „skladnik“ /vysvetleni: to se jeste muze hodit/, silene, silene, silene… nechybelo mnoho a byla jsem vdova vlastni rukou

WildOrchid 30.8.10 19:49

teda, tolik kecu, a fotka zadna :twisted:

sem s nima! at muzou ostatni posoudit, jestli je to opravdu jak rikate :)

mety 30.8.10 20:14

Když moji miláčkové holčička a chlapeček byli v pubertálním věku, mluvit o úklidu jejich pokoje bylo jako dráždit kobru bosou nohou, takže oni to vyřešili po svém, když jsem neustále nadávala ať si to tam alespoň trochu uklidí dali na dveře nápis cizím vstup zakázán a bylo vymalováno.

Evian 30.8.10 21:05

Mety to je dobré..... :lol: S nepořádkem v pokojíku pubertálního potomka jsme se potýkali i u nás. Jednou, sama doma, jsem tam začala sbírat svršky, nedalo mi to a pustila se do pořádného úklidu, za chvilku byl pokojík jak ze škatulky. Jakmile se vrátil synátor, první co bylo : „ Panebože, co to tu je za bordel……..vždyť teď nic nenajdu…..prosím tě, tohle mi už nikdy nedělej…… “a podobné hlášky tohoto typu…..od té doby se snaží uklízet si sám, pravidelně, i když ne dle mých představ, ale umím to ocenit, má lufty, aby mamka opět neřádila. Jenže, jak dlouho to vydrží alespoň v téhle rovině..….. :roll:

V jakém že jsme to vlákně… :conf: :ot:

ajinka 31.8.10 10:32

:lol: :lol:

Svatka 31.8.10 19:53

PhDr. Tomáš Novák na rodičovské schůzce se jedné nešťastné láteřící matky zeptal: „A roste mu v pokoji plíseň?“ Ta naprosto dezorientována odpověděla: „Ne..“ A PhDr. na to: " Tak to je v pořádku, nechte ho být".
U mé dcery jsem jednou zuřila, že tam snad má v pokoji zdechlou myš: po dlouhém pátrání jsem našla v šupleti rozkládající se smažený květák :smack: Prý si ho tam schovala, aby jí Michal všechno nesežral a pak na to zapomněla.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek