Fracas

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Rendulinda 10.4.12 07:32

Nápodobně. No, možná ne úplně láska, protože zatím mi bude odstřik stačit, ale minimálně zalíbení na první počuch to bylo docela určitě.

ijáček 12.4.12 00:03

Já jsem si koupila odstřik kvůli tuberóze, kterou miluji, ale na mě voní jako čistě jasmínový soliflor - jako čaj Earl Gray. Ale líbí se mi moc.

• Citovat
  • Nahlásit
dzona 12.4.12 07:39
@ijáček píše:
Já jsem si koupila odstřik kvůli tuberóze, kterou miluji, ale na mě voní jako čistě jasmínový soliflor - jako čaj Earl Gray. Ale líbí se mi moc.

Ale v Earl Greyi je bergamot, ne jasmín.

ijáček 12.4.12 13:39

Jojo, myslela jsem jasmínový čaj :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Aňour 17.9.12 21:04

http://www.fragrantica.com/…s-16303.html Petit Fracas - slyšely jste, zkoušely jste? Je to letošní novinka a mně se sbíhají sliny ;)

jerry 17.9.12 22:36
@Aňour píše:
Je to letošní novinka a mně se sbíhají sliny ;)

No jo - je prohibice a lidi by vypili leccos :lol:

Aňour 18.9.12 00:34

@jerry Pravda, musím se kontrolovat - ale kolem těch 75 % alkoholu - to se hned tak nesežene!! :mrgreen:

Pegas 18.9.12 05:19

Na Fracas nemám, aj keď som otrlá, tú tuberózu nepredýcham. No, možno ja áno, ale okolie nie. Je to sakramentsky vlezlá vôňa.

Elvira 2.1.13 21:08

Zalíbila se mi tato fotka z fb Roberta Pigueta.

Tassia 3.1.13 11:10

@Elvira Aj mne sa páči! Obrázok. Fracas som ešte neskúsila, je naozaj taký sladký ako na tom obrázku?

kiam 3.1.13 13:50

@Tassia
podľa mňa vôbec nie. Ja vnímam predovšetkým tuberózu, gardéniu, karafiát, koriander, santalové a cédrové drevo a trochu vetiver.

andry 3.1.13 16:41

@Tassia ale není. je květinový. hooodně květinový :mrgreen: až omamný, s ovocem a ždibíčkem dřeva a zeleně. obrázek je sice pěkný, ale podle mě k jeho charakteru neladí.

Dalia 3.1.13 16:59

@Tassia
Ani pro můj nos není Fracas vyloženě sladký. Určitě ne v gurmánském duchu.
Na obrázek mám stejný názor jako andry - pěkný je, ale charakter vůně mi nevystihuje.

Tassia 3.1.13 17:35

@kiam @andry @Dalia
Tak to je len dobre, Kvetinové vône môžem, ale bez živočíšnych tónov. Raz už som ho mala v košíku naslepo, ale stratila som odvahu. Predsa, po roku na arome už viem, že najprv vyskúšať. :mrgreen:

Dalia 3.1.13 18:17

@Tassia
Fracas bych na slepo nedoporučovala.
Květinové vůně nosím velmi ráda, ale s Fracasem jsem měla problém.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu