FRAGONARD - objednávka - podělme se o poštovné

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
QFP 26.8.12 12:41

Vůni Capucine máme - eau de toilette 100 ml nyní za 696,–- Kč.
Slevy budou trvat ještě týden a pak budou speciální cenové akce na dané výrobky.

Hezký den

dynda 26.8.12 13:28

Hmm, tak slevy já určitě prošvihnu. Ale doufám, že aromačky budou dostávat množstevní slevy ;)

Arome boruvka02 12.9.12 18:31

Dnes jsem v obchůdku byla kamarádce pro Belle de nuit a musím říct, že výběr mě překvapil. Měli tam toho opravdu hodně :) Vůni od Fragonardu jsem nikdy neměla, ale pár mě jich celkem oslovilo, takže až bude zas nějaká sleva (škoda, že jsem nechytla tu 20%), tak určitě něco vyzkouším :)

dynda 12.9.12 18:36

Tak koho zajímá nějaká konkrétní, napište to sem, až budu mít cestu kolem udělám průzkum.

wendulka29 13.9.12 16:02

Dnes jsem se v QFP zastavila, z vůní jsem si tam všimla tří novinek, které tam předtím neměli, a to: EDT Emilie a Frivole 100 ml balení. Sleva 20 % už neplatí, takže fungují jejich „běžné“ ceny, tj. 870 Kč. Pak jim ještě přibyla EDT Fleur de Vanille, u té jsem se ale nekoukla na cenu :oops: .

brigitte 22.11.12 21:08

Vůně Fragonard mě také oslovily, zajímala by mne Fleur de vanille, líbí se mi Miranda , Belle de nuit, Émilie. Kdyby jste náhodou někdo věděl o akci na tyto vůně, napište prosím do příspěvku. Poprosila bych kamarádku o koupi. :mavam:

karcatko 3.1.13 19:22

Fragonard

AHOJTE NESLI BYSTE DO OBJEDNAVKY Z FRAGONARD? AK ANO PROSIM OZVITE SA. :kytka:

Arome boruvka02 3.1.13 21:04

S kamarádkou budeme objednávat z Francie během ledna nebo února…Už jsme na objednávku 4, tak kdyby měl někdo zájem se přidat, tak se ozvěte :)

Elalice 1.3.13 11:42

Milé aromačky, prosím prosím, nebude některá z vás dělat nákup na jahodě? Moc bych poprosila, že bychom se podělily o poštovné. Ještě jsem tam nikdy neobjednávala, ale mám tam jeden vysněný parfém, který bych si moc moc moc přála. Prosím, ozvěte se mi, určitě se domluvíme, ráda vyjdu s čímkoli vstříc. Děkuji a zdravím z Vysočiny. Elalice

eleonen 5.3.13 19:57

@Elalice Myslím, že jsi ve špatném vlákně. Pokud jde o tu jahodu, mám dojem, že rozesílají zdarma.

Budete někdo dělat objednávku? Nespěchá, ale ráda bych se přidala.

Kerze 26.5.13 08:32

Fragonard 6/2013

Hola, hola, do 14 dní budu objednávat Fragonard. Jestli se chce někdo rozdělit o poštovné a také něco objednat, ozvěte se. :)

katerinka 26.5.13 10:45

Hola, hola, no přece já :mavam:

Kerze 26.5.13 11:40

:) No, super! Co budeš objednávat ? Já tentokrát Eau Fantasque a Bleu Riviera - má to super výdrž za ty drobné…Počkáme ještě chvíli, jestli nepřipojí někdo další… :D

slniecko 26.5.13 11:44

@Kerze Eau Fantasque budeš objednávať akú koncentráciu? (Prípadne, nepustila by si odstrek :oops: ?)

Sajminka 26.5.13 12:47

Budete někdo objednávat z fragonardu? Moc ráda bych se přidala, bohužel ze zahraničí neumím objednat a taky tam mají velké poštovné :-(.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek