*FREDERIC MALLE

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 35 Další »
Kerze 07.12.07 18:52

Ani ne, bylo to super, firma má dost peněz, tak tam byl fakt bohatý program - živá vystoupení známých skupin a zpěváků, taneční vystoupení, diskotéka, travestyshow, ochutnávky vína, spousta dobrého jídla, břišní tanečnice, atd. - každý si vybral - většina lidí byla nadšená a ve tři ráno se všichni dožadovali pokračování…nikomu se nechtělo domů…

Chava 07.12.07 18:59

tak to jo, to máš štěstí na dobrou firmu. Jinak jak tak čtu všechny ty informace z ekonomiky, tak přemýšlím, zda dojde k mírnému snížení cen vůní u nás v souvislosti s poklesem DPH z 22 na 19 procent.Zda se to promítne nebo obchodníci nechají vše při starém. Budou se ovšem muset více snažit, po Novém roce začně mít dost lidí hluboko do kapsy a poklesne výrazně kupní síla lidí.

Kerze 07.12.07 19:15

DPH už je 19% několik let…

Chava 07.12.07 19:23

a..to mi nějak uniklo.

benvenuta 07.12.07 19:49
[quote:3k1mj77u]Nicméně už jsem neměla odvahu požádat manžela, abychom se vrátili domů pro parfém ( přestože jsme ujeli max. 500m )

500m je pre muza je uplne ina vzdialenost ako pre zenu, ked ide o parfem. :D (Keby slo o nejaku pansku zalezitost, tak je to naopak)
Este ze ta FM zachranil, ze? Na 100% si bola jedina na celej party s tymto parfemom.

Kerze 07.12.07 20:26

Taky bych si typla, že ho tam nikdo neměl…ale jak už to tak bývá - nebýt této záležitosti, možná bych se s L´Eau D´Hiver vůbec neměla příležitost tak důvěrně seznámit…

Ronna 07.12.07 23:21

Se snížením cen to nehrozí, jako když jsem si myslela, že vstupem do EU klesnou ceny francouzské kosmetiky, protože odpadne clo. Clo odpadlo, ale milí obchodníci si rozdíl ponechali… Tohle platí pro kosmetiku a parfémy, u jiných produktů - např. potravin ke snížení cen tenkrát opravdu došlo. Ale kde ty časy jsou…

Já jsem začátečnice a tak z těch niche skoro nic neznám, ale díky tomuto fóru se učím a učím. A to mě baví, právě to bádání a zkoušení nového. Než jsem přišla sem, tak mě např. vůbec nenapadlo jít si očichat London a to je mainstream, spoustu zajímavých mainstreamových značek jsem míjela. Já ani nevím čím jsem se dřív řídila, asi jen reklamou, vzorky v časopisech a nějakými tipy od známých. Myslím, že takovéto fórum je velmi prospěšné, protože jinak si všechny ženské kupují Light Blue. Je to takové stádní chování. Právě včera jsem Light blue dostala jako vzorek při koupi řasenky a tak jsem si ho dnes dala na zápěstí. A při malování očí u zrcadla jsem cítila nádhernou vůni Londonu, který mám na papírku asi půl metru daleko od zrcadla a Light blue jsem z ruky necítila vůbec. A nelíbí se mi. Hned jsem dnes vzorek rozdala.

macska 08.12.07 10:21

Já se přiznám, že se mi LB líbí, narozdíl od některých „jako LB“, se kterými se roztrhl pytel. Kdyby nebylo tak rozšířené, tak ho nosím doteď. Ale je pravda, že nebýt tohohle fóra, tak nevyzkouším spoustu orientů (ať už niche nebo z mainstreamu), protože mi pořád všichni vnucovali představu, že ke křehké (ehm, ehm) skoro blondýně se těžká vůně nehodí.

Ke snížení cen se radši nevyjadřuju. Taky jsem se těšila že zlevní vína. Hahaha. Krabičák možná, ale taková ta střední třída francouzských/španělských vín, co tady byla předražená před vstupem do EU, předražená zůstala.

atyzek 08.12.07 11:12
Kerze píše:
na ostatních jsem necítila skoro nic jiného než Chance, Coco Mademoseile, Chance Eau Fraiche…všichni voněli stejně…

Jé je.. taky bych hned chtěla poznat kdo čím voní. Já jsem ale ještě začátečník. Taky myslím že k určitým vůním se musím pročichat. Snad to bude i o věku, některé vůně by mě dříve nezaujaly, ale tak od 30 let je to trochu jinak. Asi až teprve „dáma“ dokáže ocenit originální a jedinečnou vůni.

Ada 08.12.07 11:18

Z toho si nic nedělej, já taky nepoznám, čím kdo voní… až na pár výjimek. Na cizích na to prostě nějak nemám nos.

benvenuta 08.12.07 13:03

Ja som na tom rovnako ako Ada. Az na par vynimiek, ako Angel, Coco Mlle a podobne tazke vahy.

llenni 09.12.07 13:19

Já jsem byla na podobném večírku v úterý. Byl velikej, dost luxusní, Francouzská firma - fakt ve velkým stylu. Byly tam docela dost i ty opravdové „dámy“, kabelky a boty těch vééélkejch značek… a to mě překvapilo - opravdu jsem cítila snad z každý druhý!! - Coco Mademoissele… mám na ní nos, fakt mi vadí… takže jí poznám. Já teda zatím niche značky nezkouším, ale i v mainstreamu se podle mě najde spousta jinech za vůní zajímavejch. Připadá mi, že se z cocc m. pomalu, ale jistě stává LB… sice dražší, ale fakt už skoro masově rozšířená.

Ronna 09.12.07 15:28

Já taky na nikom nic nepoznám, mám teď divnou zkušenost - chodíme tak třikrát týdně plavat. No a některé ženy, jak jsou na krku navoněné a před vlezením do bazénu se moc ve sprchách neosprchují, tak se mi párkrát teď stalo, že plavu tři metry za nějakou paní a z té vody cítím vůni - prostě se jí to smývá z toho krku a táhne se to za ní. A zatím ani jednou jsem necítila něco pěkného - asi jak se to smýchá s tou chlorovanou vodou a taky je mi to už dost protivné. Asi jsem přecitlivělá nebo praštěná, tak radši plavu jinde. Ale ještě horší je plavat proti chlapovi, ze kterého táhne rum apod.

Silis 09.12.07 16:51

Kerze, můžeš trochu víc popsat Angeliques sous la Pluie? Hodila by se pro muže? Nebo je příliš lehká? Láká mě na ní ta bylinkovost - je výrazná? Díky moc:)

Kerze 09.12.07 17:13

Silis, dneska ji mám zrovna na sobě. Unisex je to určitě - to ostatně snad všechny vůně od J.C. Elleny a na chlapovi si ji umím představit. Připomíná mi půdu mojí babičky, jak se tam na hambálkách sušily bylinky - rozmarýn, dobromysl, andělika, tymián, meduňka atd. A tahle vůně je přesně taková jako vůně babičkovské půdy - kořeněná a suchá - krásně nostalgická…Moc se nemění v čase - jen ty bylinky jsou stále sušší…A jestli je výrazná?Myslím, že ano - takovým specifickým způsobem - není totiž ani trochu sladká, ani trochu čpavá ( jako vůně s pačuli třeba ) - je to evidentně jednoduchá kompozice, ale v jednoduchosti je krása - prostě nejbylinkovější vůně z bylinkových…moc hezká…

Jo, a cítit ji na chlapovi, asi by to ve mně vzbudilo hříšné myšlenky - v někom vůně sena a vzpomínka na mládí tohle evokovat může…

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 35 Další »
Váš příspěvek