Gianfranco Ferre In The Mood For Love

Ronna 10.07.09 19:09

Gianfranco Ferre In The Mood For Love

• ovocně květinová, oslavuje lásku na první pohled
  • bitter orange, magnolia, white rose, amber and wood

http://www.nstperfume.com/…w-fragrance/

Flakon mi připadá trochu šílený. A půjčili si název mého oblíbeného filmu, jestlipak bude kvalita taky taková. :wink:

Reklama

1Miru 10.07.09 19:12

…jako tableta penicilinu..!. :?

B4rča 10.07.09 19:28

to snad ani není flakon…

Mirka V. 10.07.09 19:31
1Miru píše: …jako tableta penicilinu..!. :?
:D :D Jo,to sedí,ale vůničky má Ferré povedené,takže…u­vidíme :wink:
Popelka 10.07.09 21:29
1Miru píše: …jako tableta penicilinu..!. :?

Nechtěla bych to polykat :lol:

jerry 04.09.09 10:22

Tak už jsem měla tu čest zkusit.
Hladké bílé kytky s převahou decentní magnólie. Na papírku voní příjemně a dlouho, ovšem na kůži (a to jsem stříkla pořádně) byla do hodiny fuč…
Flakónek vypadá líp na obrázku než ve skutečnosti - to plastové víčko je takové divné.

Violette 04.09.09 15:30

Už jsem to tu někde psala, podle Ady je to vůně teplého mléka, ale já tam mléko ani vzdáleně necítím. Na začátku hodně hořký grep, potom se to rozvíjí tak nějak zatuchle sklepně, aby se posléze projevila jako „pach“ staré dámy. Jiné přirovnání mě nenapadlo. Zhruba po hodině zjemnila a byla snesitelnější, snad i nějaké ty květiny, v základu se přidala i dřevitá složka. Vydržela na mně poměrně dlouho. Možná na někom bude vonět líp, ale pro mě NEE :? :roll:

Arnika 04.09.09 21:23

Flakon teda nic moc, ale vůně se mi moc líbí - spíš si ji představuju na jaro. Výdrž na kůži slušná, tak uvidíme…Jen tam moc necítím to mléko, spíš nějaké květiny v kombinaci s citrusy, možná mandarinky, no ještě vyzkouším.

katerinka 06.09.09 12:32
Arnika píše:
Flakon teda nic moc, ale vůně se mi moc líbí - spíš si ji představuju na jaro. Výdrž na kůži slušná, tak uvidíme…Jen tam moc necítím to mléko, spíš nějaké květiny v kombinaci s citrusy, možná mandarinky, no ještě vyzkouším.

…mám to také tak.. :wink:

tarra 11.11.09 21:49

Dneska jsem zkoušela - zpočátku pro mě docela rána - vagon konvalinek…ale po půl hodině se vyjasnilo a začala se mi líbít. Na kůži vydržela i po sprše.
Flakon se mi nelíbí, ale vůni vyzkouším znovu.

Kerze 11.11.09 22:01

To je úplně totožná vůně jako Pure Poison…

katerinka 11.11.09 22:16
Kerze píše:
To je úplně totožná vůně jako Pure Poison…

nene,podoba tam trochu je, ale tato se mi líbí, Pure Poison nikoliv

tarra 11.11.09 22:21

Pure Poison nosí kamarádka…podobnost tam je - až se divím, že mi to nedošlo, když jsem Pure Poison čichala celkem často. Ale stejná mi nepřijde…každopádně zkusím znovu - i porovnat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama