Giorgio Armani

namak 17.01.09 21:24

Giorgio Armani

Vím, že toto se týká spíše kosmetiky, ale nevím, kolik lidí tam bude schopno mi odpovědět :lol: takže, mám na vás „zkušenější“ dotaz: zkoušeli jste od Armaniho Shaving Cream? Jak již název říká, má to být krém na holení, rád bych ho zkusil, ale nevím, kde by se dal sehnat (na netu ho mají jen na Avy.cz a to bych se ho do léta nemusel dočkat :x ) a nerad bych vyhodil těch 700 - 1.000 za něco nepovedeného :roll: i když zas taková tragédie to určitě není :D Nebo co jiného de luxu mi doporučíte na holení? Předem říkám, že Bosse nebo dokonce Gillette nemám moc rád :!: :lol: Díke předem… ""http://www.image-hosting.okamzi­te.eu/pics/f8e5d24714­78e5620794f599ed­c4fb1b.jpg:http://www.image-hosting.okamzite.eu/…edc4fb1b.jpg


Reklama

atyzek 18.01.09 10:51

namak, Armaniho vyzkoušeného nemáme (píšu za manžela :D ) . Manžel pořád zkoušel různé vody a krémy po holení co by mu sedělo a nedělalo pupínky a nepálilo do tváře. Koupila jsem mu na loňské vánoce Hypnose kazetku a byl v tom i balzám po holení malé balení, který mu vyhovoval. Po vypotřebení nastala pátrací akce kde ho sehnat znovu a nejlépe ve větším balení. Parfumerie Douglas nám nabídla objednání krému z čehož nakonec sešlo a tak mu nabídly prodavačky jiné krémy, manžel nosil domů kelímky vzorků a nic mu nesedělo (bylo to horší než když vybírám kosmetiku já :D ) a já jsem náhodou objevila After shave balm Hypnose na AVY 100 ml balení, objednala a je to. Dodání bylo rychlé i když tam píší až tři týdny, tím zároveň odpovídám na hodnocení obchodu, mě to poslali rychle.
Doporučuji ale nejdřív vyzkoušet jen nevím kde :conf:

Až jsem to dopsala tak jsem zjistila že se ptáš na krém na holení a ne po holení :twisted: tak už to nemažu. Jen mě napadlo že možná je lepší investovat víc do krému po holení, můžu to teda posoudit jen podle toho že si holím jiné části těla :wink:

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama