Girlfriend (Justin Bieber)

Širín 19.06.12 09:29

Girlfriend (Justin Bieber)

SLOŽENÍ
Hlava: mandarinka, ostružiny, jahody, hruška
Srdce: frézie, jasmín, meruňka, pomerančový květ
Tělo: orchidej, pižmo, ambra

""http://img.jan­forman.com/th/o­.15407y1bp.jpg:http://img.janforman.com/…5407y1bp.jpg

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Širín 19.06.12 09:30

Flakón mi evokuje vibrátor v barevném cedníku. Složení… ovoce, kytky a sladký konec… díky, nemusím.

Mandarinka 19.06.12 09:37

Jo jo, i Justin potřebuje vydělávat. Mě pobavila ta jeho nešťastná držtička na obrázku. Chudák, radši by šel s klukama na skejt, ale musí se nechat fotit na plakát:

Širín 19.06.12 09:46

Něco jako „Mami a faktu tu musim bejt?“… ale nepochybuji, že se bude kupovat.

la.reina 19.06.12 11:14

No, já se teda obětuju a jak koupi, tak i zkoušení přenechám jiným. Nelíbí se mi ani on, ani flakon, ani složení…

naughtycat 19.06.12 11:17
@Širín píše:
Něco jako „Mami a faktu tu musim bejt?“… ale nepochybuji, že se bude kupovat.

Přesně :D
Jinak složení je sice tuctové, ale nemusela by to být úplně špatná vůně, záleží na tom, jak je to namícháno. Flakón je otřes a to pouzdro na něj raději nekomentuji :mrgreen: Jen se děsím, co přijde příště, bože chraň :mrgreen:

kubacis 19.06.12 11:45

To je zas flakonek. :D Na Elninu jsem viděla nějakou jinou vůni a flakonek taky děs (nějaká „růžička“). Obsah hodnotit nemohu, ale utvrdilo mě to v tom, že flakonek mě ve výběru také hodně ovlivňuje.

indulona 19.06.12 21:51

Ten flakon radši strčit do penálu k pastelkám než vystavit na polici. Ten plakát, to je vrchol nevkusnosti - protivný náctiletý fracek v rádoby sexy póze :poblion: A ta „spirála“ okolo mi připomíná takové ty spirály místo joja, nevím jestli někdo ví, co myslím, ale v mém dětství to byl hit.

Širín 20.06.12 08:44

@indulona Jak to samo chodilo ze schodů? :think:

Amy 20.06.12 09:35

Mě flakon připomíná košíček s víkem, není špatný, vůně je určitě určená pro mladý, proto nebude těžká a tomu odpovídá i složení. Justin má spoustu fanynek, takže se nemusí bát neprodejnosti, jestlipak mu Selena pomáhala :think:

Myskamauska 20.06.12 10:09

Já osobně postrádám smysl toho košíčku, protože mě hezký nepřipadá ani náhodou a dle mého flakón jen przní. :roll:

Amy 20.06.12 10:24

@Myskamauska
samotnej flakon má každej a Justin přece není každej ;)

Myskamauska 20.06.12 10:35

Stejně je to hnusný, to mě nevymluvíš. :mrgreen:

indulona 21.06.12 13:08
@Širín píše:
@indulona Jak to samo chodilo ze schodů? :think:

Jojo, myslím, že obě máme na mysli stejnou věc

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama