Givenchy Dahlia Noir

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Afrika 21.8.12 09:58

Škoda, že u nás nie je sephora, nemám ju kde oprobovať :(

pichjit 21.8.12 16:28

EDT a EDP - dost propastný rozdíl.
EDP je kořeněná pudrová vůně, na papírku dobrá, ale já ji mít nemusím, na mé kůži je to horda pepře a má tendenci na mně zasmrádnout do upocených tónů.
EDT je naopak éterická skoro ovocenka, lehce připomínající typem Versace EDP ( 2007?) a není pro mně osobně nic moc k čemu, cena dost nadnesená, na netu časem bude asi únosnější, ale míjím jí a jdu dál.

viky 22.8.12 12:43

Nevím, kterou verzi jsem zkoušela (asi EdP), ale docela to šlo. Hřejivá vanilka, uhlazené pižmo a sladké růže. Připomněla mi hned několik vůní.. Ajmal Princess Musk, Lalique Encre Noire pour Elle a Flower by Kenzo Le Parfum. :)

pichjit 22.8.12 13:10

Tak to jsi asi zkusila EDP ;) Na papírku mám podobné vyznění jako popisuješ, Encre Noir, to by mohlo být.

Mitzi 22.8.12 20:35

Jo, to je ono, ten Lalique Encre Noire pour Elle a Flower by Kenzo Le Parfum… obě znám a pořád jsem si nemohla vybavit, čemu to je podobné.
EdP bych nazatracovala, ale EdT mě neuchvátila.

pichjit 22.8.12 20:44

Souhlas, ale já raději Kenza, Dahlia se na mně rozkládá hrozně, proti papírku fakt rozdíl.

Verda2 24.8.12 13:52

Docela příjemná pudrová, ale moc malá výdrž a celkově slabá.

anonim000 25.8.12 21:47

Dnes jsem si byla tuhle vůni koupit a jsem s ní hodně spokojena. Příjemná jemná vůně :-)

cassablanca 2.9.12 19:29

Já si ji zamilovala, tedy EdT. Mám ji na ruce celé odpoledne a stále ji cítím. Krááásná a bude v mé sbírce. Ženská jemně pudrová vůnička. EdP taky není špatná, s tou si počkám na zimu :D

Arome Evajsek 2.9.12 23:21

EdP je suprová..zvlášť po cca 3-4 hodinách..testovala jsem na látkovém náramku kolem ruky z Duty free a vydržela vonět intenzivně asi 8 hodin na ruce, dalších 10 hodin byla ještě cítit z látky, úplně vyvanula po dni a půl…nevím k čemu ji přirovnat…Givenchy u mě nic moc bodů nesbírá, ale tuhle chci aspoń v odtřiku…nenabíden někdo ;)?

jerry 3.9.12 11:20

Na mě se Edp a EdT rozležely do 2 odlišných vůní - EdT je směsicí pudru a pepře, zatímco EdP jemné pudrové mýdlo se sladkým senem a suchou růží (a výsledkem je taková „milá“ tělová vůně, typově mi připomínající Kelly Caleche EdT)…

Triss 3.9.12 12:54

Zajímá mě čím dál víc, i když podle složení jsem se původně netěšila na nic. Škoda že od nás z krajiny mezi medvědy a vlky nemám v dohlednu cestu do civilizace. Ale v základu by měla být vanilka - je? Hodně?

jerry 3.9.12 12:57

Je - ale málo ;)

Triss 3.9.12 13:06

Do Prahy, do Podolí, do lékárny… :D
Díky.

verunka2201 8.9.12 22:23

Tak tohle se mi zatím jeví skvěle! Ze všech novinek, co jsem za poslední dny ozkoušela, tahle suverénně vede. Resp. EDP je nádherná. EDT jsem zkusila taky a je krásná také, ale až tak po 3 hodinách - do té doby ji nijak necítím. Pak jsou si dost podobné, i když toaletka tlumenější a průzračnější. EDP mi učarovala… :srdce:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek