Givenchy Le De

katerinka 09.11.08 18:12

Givenchy Le De

Znáte, holky, některá tuto vůni? Já na ni na FX furt koukám, podle složení by to mohlo klapnout, ale když ne, tak tu mám další stovku nevyužitelné vůně. Recenze mám už přečtený, ale neznáte ji někdo na živo, nějaké přirovnání. Nenuťte mě k dalšímu riskantnímu kroku :D


Reklama

Oleka 09.11.08 18:33

Také jsem na tuto kolekci na FX koukala, ale mám obavy, že jelikož to budou přeformulované verze, tak to nebude ono.Mám vintažní miniaturu Givenchy III , a ta je krásná, Le De jsem nezkoušela ani ve staré verzi. Záleží asi na tom, jak se ti sedí většina moderních vůni od Givenchyho. Protože, například, se současnými vůněmi od Givenchy se nepřátelím, vyjímaje Organzu a Organzu Indecence. Takže naslepo osobně bych na to nešla.

katerinka 09.11.08 18:45

Já mám novou Eau de Givenchy, měla jsem i tu původní, ale rozdíl jsem nepoznala, ta nová je taková jasnější, ale to je spíš tím, že tu původní jsem měla celkem dlouho.
Mám doma taky vzorek přeformulované L´Interdit, je krásná, trochu mi připomíná Paris, původní neznám , ale do této bych šla. Krásná :)

Le De mě zajímá, ale vůbec nemám představu, přeformulovaných verzí se nebojím.Podobnost tam bude. Stejně původní verze většinou neznám a asi ani nebudu mít tu čest. Čo bolo, to bolo, terazky je toto..... :D

Oleka 09.11.08 19:13

Tak tedy klidné do toho jdi, když se ti libí současná L'Interdit a Eau de Givenchy. Le De podle ohlasů by měla být trochu chladnější květinová, možná se mi podaří je některé vyukoušet tento víkend, když ano- tak ti napišu jaká je :).

katerinka 09.11.08 19:26

Free shipping končí zítra, dám vědět jestli se dnes v noci rozhodnu, jestli do toho půjdu nebo ne, závidím ti tu Pařiž :) , asi bych se tam zbláznila :) nevěděla co dřiv očichat :roll:

Oleka 09.11.08 19:53

na FX free shipping nikdy neskončí :), co se týče Pařiží, tak neráda zkouším hodně vůně najednou, takže asi se opravdu zblázním, budu muset se soustředit jenom na zlomek těch, které tady nejsou.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama