Givenchy Play For Her Intense

emily 09.09.10 20:27

Givenchy Play For Her Intense

""http://img411­.imageshack.us/im­g411/4711/nd10225­.jpg:http://img411.imageshack.us/…/nd10225.jpg

Zloženie: základ: santal, pačuli, benzoin, tonka
stred: karibská magnólia, kvet tiare, orchidea
vrch: africký pomarančový kvet, ružové korenie, broskyňa

Reklama

1Miru 09.09.10 22:27

…to vypadá dobře

Širín 10.09.10 08:03

Složení vypadá lépe… flakón rozhodně lepší, než pink, ale… stejně :roll: .

moudjahidine 10.09.10 12:46

Okamžitě vyhoďte tu broskev a pak se můžeme bavit! :evil:

jerry 10.10.10 21:54

Broskev nechat, ale pepře ubrat!!! Na mě voní jako dřevo posypané pepřem.
A ten flakónek je ve skutečnosti hezčí jak na obrázku.

emily 01.11.10 20:34

mne sa páči flakón už len pre farbu, ak sa ešte podobá na V&R Flowerbomb nemusí byť zlé 8)

evixx 02.11.10 15:47

… flakon je sice takový „spotřebně zbožný“, ale celkem se mi líbil - do kabelky dobrý … začátek vůně na papírku mi něco připomněl a než jsem no stihla vyšpekulovat, přeměnilo se to v opepřenou Jil Sander Slylessenci … stejná „chladná“ křehká vanilka … … nezdá se mi to úplně špatné, ale pořebovat to určitě nebudu … už by toho pepření mohli nechat :|

1Miru 02.11.10 19:13

…jak psala Sára jinde - a má pravdu, souhlasím - je to podobné vůni Flowerbomb EdP.
Přičemž Flowerbomb EdP je více, či skoro úplně gurmánská, kdežto tady, v Intense jsou více květiny, ostatní složky - takže je ta vůně zajímavější… =

velmi příjemná, skoro krásná, brala bych ji hned!
První a asi jediná novinka, která pro mě stojí za to!
Jediné negativum je slabší výdrž - ne delší než 1 hodinu, pak dost rychle slábne.
A flakon - taky dobrý. Jasně ve srovnání s klasickým ztvárněním flakonů je to hooodně futuristické, říznuté minimalismem a lehce kýčem(? - kamínky),
ale mně se to líbí.
Barva nádherná fialová, kamínky se blejskají - pro mě dobrý, hezký!

Sára 04.11.10 09:14

Takže dnes jsem očichala bundu se kterou jsem PFH Intense navoněla před 2 dny a tak se dnes ze skříně vylinul základ vůně, který je mi asi nejvíc připomíná Black XS od P. Rabanne - jdu mrknout co je tam podobného ve složení.

Lilian 04.01.11 16:30

Flakon je mi sympatičtější než Play for her, ale je to díky té barvě… Růžovou přece jen nemusím. Ale bylo mi řečeno, že vůně vůbec nevydrží i když to je Intense… Ale je to individuální…

emily 04.01.11 21:37
Lilian píše:
Flakon je mi sympatičtější než Play for her, ale je to díky té barvě… Růžovou přece jen nemusím. Ale bylo mi řečeno, že vůně vůbec nevydrží i když to je Intense… Ale je to individuální…

mne bolo povedané… a radšej som si odskúšala :wink:

• naozaj podobná s Black XS /tam je však údernejšie ružové korenie/, ale až po dlhšej dobe, úvod pačuli+benzoin ďalej som v identifikácii nepokročila :roll:
Lilian 05.01.11 10:00
emily píše:
Lilian píše:

mne bolo povedané… a radšej som si odskúšala :wink:

• naozaj podobná s Black XS /tam je však údernejšie ružové korenie/, ale až po dlhšej dobe, úvod pačuli+benzoin ďalej som v identifikácii nepokročila :roll:

Rozhodně bych ji vyzkoušet měla a taky, že to tak udělám… Člověk by neměl dát až tak do jisté míry, že když vůně na někom nedrží, že nebude držet i na dotyčném. Vyzkouším, uvidím a třeba budu mile překvapena :)

RainyWeather 29.01.11 13:35

Dneska jí zkouším podruhé a připomíná mi nejen zmiňovaný Flowerbomb, ale i něco z Iris Ganache, je to možné? Iris si už moc nepamatuji, ale taková ta gurmánskost…

Každopádně, je to velmi zajímavá novinka, ten flakon bych tedy nemusela, ač jsem hudební fanda, nedovedu si ho představit na poličce :speechless:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama