Grès Cabaret

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
LavenderMouse 30.3.15 21:02

Tak to jsi mě moc potěšila. Já se zamilovala taky hned, bylo to, jako kdyby přeskočila ona pověstná jiskra, leč posléze se vkradl rozum v podobě pochyb…
Tento chameleon, jak ho zde někdo trefně označil, asi poputuje v nejbližší době na moji poličku :)

libla 23.4.15 13:45

stale ked si po dlhsej dobe otvorim flakon a pricuchnem tak sa zlaknem, ze je ta vona skazena - to ma ako prve napadlo ked som to ovonala 1.x a stava sa mi to opakovane. Potom ale nasleduje niekolko hlbokych nadychov vo vrchnaciku a mam pocit, ze som sa ocitla v lese v teply jesenny den. A este ma obcas napadne aj vona cinskyhc skolskych gum na gumovanie spred ˇ89teho…:-).

LavenderMouse 24.4.15 10:26

@libla Myslíš takové poloměkké gumy, nebyly na nich i obrázky? Nebo jedna byla růžová rýhovaná a vypadala jako žvýkačka, byly obalené kartonkem a strany gumy koukaly volně? Hrozně se drolily. Úplně jsem zapomněla, že něco takového existovalo. Ta růžová se mi zdála vonět hodně sladce, ale je to už let, že…

Jinak že Cabaret končí jsem asi nevěděla pouze já, takže jestli ho ještě na Slovensku seženeš, je poslední šance koupit si flakon do zásoby.

libla 24.4.15 10:53

:lol: Ano, ano presne tie gumy mam na mysli :lol: ta vona s tym pravdepodobne nic nema, to je asi len moja asociacia a nikto iny to neciti, ale neva :-)

A ano viem, ze to konci a nasla som jednu z poslednych co to ponukali a uz to nemaju, ale nasla som ju pred casom na jahode a sa mi zdalo vela 28 € (kupila som to vo vypredaji eshopu asi za polovicu :-) - som skrob, no… A mohla som to kupit… hm, no nic.

LavenderMouse 24.4.15 11:31

@libla Ne naopak ta asociace s gumami je povedená, hodně sladká byla jen ta růžová a já ti děkuji, žes oživila dávno zasutou vzpomínku. Spousta lidí v Cabaretu cítí ořezávané pastelky - taky nostalgická vzpomínka, jako ty čínské školní gumy z dětství. Já též s nákupem zaváhala a musela koupit v německém e-shopu za 30 Euro.

libla 4.5.15 17:54

Nasla som ho dnes na jednej angl. stranke, ak som dobre pozerala tak postovne su tam 4 libry, pri nakupe nad 50 libier b malo byt gratis. Stoji tu 28,8€
http://www.allbeauty.com/…gres-cabaret

mmaat 4.5.15 19:47

Hm, tak to jsem asi jediná, komu vůbec nevoní. Cítím v něm ostrou nemocniční desinfekci, snad ten odstřik udám :nevim:

libla 4.5.15 20:15
@mmaat píše:
Hm, tak to jsem asi jediná, komu vůbec nevoní. Cítím v něm ostrou nemocniční desinfekci, snad ten odstřik udám :nevim:

o, tak to si vobec nemyslim, ze si jedina, urcite je vas viac :-) V tom je to pekne ze sa kazdemu paci nieco ine, ale to je tu kazdemu jasne :P A je ten tvoj odstrek ok? Ja v tom citim kadeco ale dezinfekciu urcite nie… :mrgreen:

mmaat 5.5.15 10:57
@libla píše:
o, tak to si vobec nemyslim, ze si jedina, urcite je vas viac :-) V tom je to pekne ze sa kazdemu paci nieco ine, ale to je tu kazdemu jasne :P A je ten tvoj odstrek ok? Ja v tom citim kadeco ale dezinfekciu urcite nie… :mrgreen:

Já myslím, že je v pořádku, koupila jsem jej tady minulý týden společně s jinými, to by si snad tady nikdo nedovolil :-)

libla 5.5.15 11:07

nie, nie ja som to nemyslela v zlom, urcite bude ok, asi ti to len nevonia… :D

mmaat 5.5.15 11:12

@libla však já to ani zle nepochopila :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Váš příspěvek