Grès Cabaret

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Dalia 9.11.09 09:39

Zatím nepatřím k obdivovatelům Cabaretu. Zkoušela jsem na sobě a výsledek - na kůži ho jakž takž snesu, i když se nedá říct, že by se mi líbil. Na tričku druhý den - fujtajbl. Cítila jsem cosi pánského a triko letělo do koše se špinavým prádlem, blééé""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3216.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s3216.gif

Širín 9.11.09 11:41

Takže v ČR není? Přestal se dělat?

Daisy.zlouky 9.11.09 13:02

To nevím, ale opravdu nikde není :roll: :roll:

Garfield 9.11.09 13:26

Já na Cabaret náhodou nedávno narazila ve Fann v Olympii Olomouc, byl ve slevovém regálku spolu s Cabotine.Samozřejmě jsem hned chtivě zkoušela a toto teda fakt ee :vomit: Cabotine dopadla teda o něco líp.
Ještě mě tak napadá, že jsem v nějaké knize o parfémech četla, že Gres patří pod mateřskou společnost Escada.Neznamená to teda,že když Escada krachla, končí i Gres?

TaBeáta 27.12.09 18:40

Cabaret se nesmí přestat vyrábět! Je to moje stálice, ideální hlavně na jaro a podzim, skvělá pro letní večery. Vůbec na mě není kyselá, je cítit pouze kadidlo, trocha suchých růží a prach, taky jakoby staré knihy, ale bez toho octového pachu. Bezvadná ke květovaným šatům, pudrovým barvám, velkým šedým pleteným šálám, cigaretám..dřív se mi nelíbil flakón, ale poslední dobou nějak inklinuju ke kýči a flakónek mi připadá tak ošklivý, až je hezký..Cabaret je vůně, kterou nepoužívám pořád, ale musím ji mít stále v dosahu.
Narciso Rodriguez je v podobném stylu, z dálky bych si je možná i spletla, je to tím kadidlem. Ale je tam navíc nějaký jasmín, takže je to nakonec úplně jiná vůně a Cabaret by mi nenahradila.

sLenka 30.12.09 07:46

Prosím, nezkoušel jste někdo pánský Cabaret ?

Sára 31.12.09 10:12
TaBeáta píše:
Cabaret se nesmí přestat vyrábět! Je to moje stálice, ideální hlavně na jaro a podzim, skvělá pro letní večery. Vůbec na mě není kyselá, je cítit pouze kadidlo, trocha suchých růží a prach, taky jakoby staré knihy, ale bez toho octového pachu. Bezvadná ke květovaným šatům, pudrovým barvám, velkým šedým pleteným šálám, cigaretám..dřív se mi nelíbil flakón, ale poslední dobou nějak inklinuju ke kýči a flakónek mi připadá tak ošklivý, až je hezký..Cabaret je vůně, kterou nepoužívám pořád, ale musím ji mít stále v dosahu.
Narciso Rodriguez je v podobném stylu, z dálky bych si je možná i spletla, je to tím kadidlem. Ale je tam navíc nějaký jasmín, takže je to nakonec úplně jiná vůně a Cabaret by mi nenahradila.

naprosto souhlasím, tato vůně je nenahraditelná
http://i.dama.cz/s/e817.gif

tuzezlypes 31.12.09 21:45

Fantastická, zvláštní vůně. Mám ji dnes večer a je to stálice, klasika. Vůbec nechápu, jak může někomu nevonět…

renyš 1.1.10 13:26

Zvláštní přišla i mně, ale časem až tak moc, že jsem ji prodala.

elliss 1.1.10 15:01

Tak tohle je přesně vůně,kterou na sobě vůbec nesnesu-měla jsem vzorek,ale tohle fakt nemůžu-je tam na mě moc kouře..

protea 1.1.10 16:12
tuzezlypes píše:
Fantastická, zvláštní vůně. Mám ji dnes večer a je to stálice, klasika. Vůbec nechápu, jak může někomu nevonět…

Přesně tak, nechápu to…je naprosto odlišná od zbytku mé poličky, koupila jsem si ji naslepo a sedla mi jako snad nic jiného…asi bych si měla začít dělat zásoby…

protea 1.1.10 16:14

Jo, a ještě bych dodala, že jí promíjím i název, který se k ní podle mě moc nehodí a to ani nemluvím o flakonku…jasně červený „korzet“…to neee

Smidlik 28.1.10 19:03

Grès Cabaret

Tak dneska mi přišel taky na slepáčka. Jeden střik na ruku, celá zvědavá čuchám - nic :o . Další střik - slabé ořezané tužky, tak jsem stříkla třetí, ruka celá mokrá a je to pořád stejně vlažný :evil: . Na druhý ruce mám svěženku Azzaro a tu cítím při sebemenším pohybu ruky na klávesnici. Tak teď nevím co si o tom mám myslet, buď tu vůni žeru nebo jsem na ní moc studená a nebo mi skinshop prodal vypláchnutej flakon :conf: .

Aprill 29.1.10 08:45

,,,

Maty 29.1.10 09:15

Aprill -krasna police :P :!:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek