Gres Hommage a Greta Garbo

Ronna 07.01.09 22:21

Gres Hommage a Greta Garbo

Před časem stvořili trojici poct pro Marlene Dietrich, tak teď následuje Garbo. Jestli chtějí pokaždé natřikrát uctít všechny velké ikony, tak to bude Gres asi nejproduktivnější značkou století.
Vůně jsou tři:
Mythos, Sphinx, Goddess

Více zde:
http://nowsmellthis.blogharbor.com/…4047382.html


Reklama

katerinka 07.01.09 23:14

Já mám všechny tři mini Marleny, můžu k nim říct.......hm, celkem dobrý… Ale toto vypadá podle složení ještě na větší slabotu. Dámy se musí v hrobě obracet, pochybuju, že by něco takového nosily :?

EvulinkaH 22.03.12 11:29

Já mám teda zkušenost jen s sphinx a jsem spokojená. Nevím, jestli by ji Gréta nosila, ale jistý závan nostalgie ovšem v moderní podobě tam cítím.

Siska I. 22.03.12 18:10

Ja som dostala Goddess. Výdrž má teda neuveriteľnú. Vôňa je zvláštna korenisto-nasladlá, ale jednotlivé zložky nejako neviem rozlíšiť. Nemohla by som ju však nosiť každý deň, pretože by mi potom liezla na nervy. A myslím, že v teple a v uzavretých priestoroch môže spôsobovať migrény.

Sphinx je to dosť slabučká pižmovo-lotusovo-citrusová vôňa. Chvíľku tam cítiť aj liči. Oproti Goddes však mám pocit, že nič nevydrží.

ivuska85 11.10.12 06:40

@Siska I.je mozne k niecomu Goddess prirovnat?dik

aprazanda 11.10.12 21:15

Z mého pohledu a čichu - V Goddess pro můj nos dominuje skořice. Skořice mi voní, voní mi i Slon Kenzo, ale ten si ťukám ze vzorečku jen jako relaxační vůni. Ve Slonu cítím skořici surovou, skřípající mezi zuby, kdežto v Goddess je skořice s mlíkem, cukrem a možná tam rozeznávám trochu i tu mandarinku a zároveň je tam cosi štiplavýho, cosi podobný vonným tyčinkám. Na mojí kůži Goddess drží dobře a cítím závany určitě minimálně půlden. Jak píše Siska, nepoužívám jí denně, ale jen když mám na ní vyloženě chuť a cítím se na ní. Zatímco Slon z mé ruky „troubí“, tak Goddess rozumně „sálá“. Nevím, jak to jinak popsat, neumím to…

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama