Gucci Eau de Parfum II fejk

Henri 13.12.11 21:19

Gucci Eau de Parfum II fejk

Prosím, jsem si už téměř jistá, že jsem zakoupila na mmb fejk, bohužel i přesto, že mě intuice varovala :( Nejdřív mi přišel v pohodě, ale v krabičce na dně je jakýsi prasátkově růžový molitan a nakonec mě to trklo, co je na něm divného. Víčko je lehké, jakoby z plastu, nebo plexiskla, pamatuji si, že u mého 50 ml flakonu bylo snad těžší, než flakon sám. Náhodou nedělá se snad u 75 ml flakonu lehké víčko? Ovšem vůně je taky divná, vydrží tak 3 minuty, takže jsem si skoro jistá, že je to fejk.


Reklama

RainyWeather 13.12.11 21:44

Mám 75 ml a víčko má těžké. Ale ten molitan tam je, akorát nevím, jakou barvu má u II, u té krabičku nemám. Měla jsem předtím s krabičkou EDP I a tam byl molitan černý, lesklý.

Mrkni sem, je tam jeden padělek Gucci v podobném flakonu, ale píše se tam i o levnější alternativě v podobě plast. víčka: http://www.arome.cz/…zky-padelku/

elisa 14.12.11 08:57

Měla jsem 75ml a víčko bylo hodně těžké, pak mám fotku jednoho fejku z aukra - přidávám. Zkus vyfotit a porovnáme s origo (bohužel už na poličce nemám, ale někdo určitě ano).

Henri 14.12.11 09:16
elisa píše:
Měla jsem 75ml a víčko bylo hodně těžké, pak mám fotku jednoho fejku z aukra - přidávám. Zkus vyfotit a porovnáme s origo (bohužel už na poličce nemám, ale někdo určitě ano).

Jo, tak takhle přesně to moje vypadá, ale podle fotky bych snad nepoznala, že jde o fejk, musím se hned mrknout na origoš, kde je ten rozdíl, ten flakon je dole asi širší, že? Já blbec…

wendulka29 14.12.11 11:33

Přesně tak, flakon je širší a nižší (příklad tohoto fejku má ten flakon moc vysoký), víčko je těžké, že by si s ním klidně mohla někomu rozbít hlavu. Barva vůně je světle růžová a vevnitř krabičky žádný molitan nebyl, to si pamatuju. Flakon byl usazen do ohrádky z tvrdšího papíru ve stejné barvě jako krabička. A na přední straně krabičky ve spodní části je vyrytý objem vůně v ml spolu s nápisem Vaporisateur Natural Spray (na téhle fotce nic takového nevidím).

Gabiespino 17.07.12 16:26

GUCCI parfum II fotky FEJK

Ahoj všem, koukněte, díky některým z vás se mi podařilo odhalit FEJK. Flakonek měl drážky, víčko nebylo skleněné, hadička příliš dlouhá, na krabičce špatně otištěn nápis. Snad vám to i někomu pomůže.

Příspěvek upraven 21.07.12 v 20:58

Venea 17.07.12 16:32

@Gabiespino a zdroj toho parfému?

jinak první co mě napadlo, že ta hadička je dost dlouhá, ale nejsem majitelka flakonu, takže nemůžu soudit, snad někdo poradí lépe


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama