Gucci pour Homme 30 ml - flakón?

Stránka:  « Předchozí 1 2
viky 21.10.09 18:11

Ještě někomu se podařila koupit placka? Chtěla bych ji koupit milému. 30 ml by stačilo, jelikož nevím, jak se na ni bude tvářit. Já mám tyhle typy vůní ráda, ale jestli půjde tomu mému fotbalovému maniakovi pod nos?? :conf:

derad 21.10.09 19:02
viky píše:
Ještě někomu se podařila koupit placka? Chtěla bych ji koupit milému. 30 ml by stačilo, jelikož nevím, jak se na ni bude tvářit. Já mám tyhle typy vůní ráda, ale jestli půjde tomu mému fotbalovému maniakovi pod nos?? :conf:
jestli se mu bude líbit nevím, ale rozhodně jsou obě (Gucci i CdG) mužné jak chlupatá noha :)
viky 21.10.09 19:22

Viď?! Já potkat chlapa navoněného Gucci, tak budu slintat jak bernardýn.. :lol: Asi tu placku risknu.

derad 21.10.09 23:16
viky píše:
Viď?! Já potkat chlapa navoněného Gucci, tak budu slintat jak bernardýn.. :lol: Asi tu placku risknu.
jdi do toho, máš mé požehnání http://www.pic4ever.com/…itationf.gif
Moravan 3.1.13 23:14

Nenašli jste tuto vůni někdo náhodou v nějakého e-shopu ?

Bobo 3.1.13 23:29

@Moravan

bohužel už skončila :evil:
Nedávno se objevilo pár kousků (1-3) na elninu, ale ty byly během chvilky pryč.
Zkus e-bay

nemo970 20.3.17 10:54

.

morricone2209 20.3.17 16:44
@nemo970 píše: .

bez urážky , můžu se zeptat na význam vašeho příspěvku ??

nemo970 20.3.17 18:48

Nic zvláštního, náhodou se mi nějak zobrazil první příspěvek s dotazem a napsal jsem pro uklidnění, že je placatka v pořádku, i s fotkou.. No a pak jsem zjistil, že je to dotaz z r. 2009.. :oops: tak jsem to smazal. Bohužel se tu nedají mazat příspěvky úplně, něco tam musí zbýt, tak proto ta tečka.

kamooo 20.3.17 20:44
@nemo970 píše:
Nic zvláštního, náhodou se mi nějak zobrazil první příspěvek s dotazem a napsal jsem pro uklidnění, že je placatka v pořádku, i s fotkou.. No a pak jsem zjistil, že je to dotaz z r. 2009.. :oops: tak jsem to smazal. Bohužel se tu nedají mazat příspěvky úplně, něco tam musí zbýt, tak proto ta tečka.

Je to tak. Mnohým sa nam to tu občas stane.
Takže ostáva bodka / tečka. Prečo nie, keď nie je iná možnosť…
;)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek