Gucci pour Homme vs. Gucci pour Homme 2

Arome Yara 07.09.08 19:36

Gucci pour Homme vs. Gucci pour Homme 2

Jak to vidi zeny - vnimate u muze , resp. jakeho typu muze, prijemnejsi Gucci pour Homme nebo Gucci pour Homme 2 ?? :)

Reklama

Lela 07.09.08 19:44

1000× pro Gucci pour Homme. Nejvíc sexy co pro chlapi je !!!!!

Kerze 07.09.08 20:06

Hm, můj muž tvrdí, že smrdí jako kostel…nechtěl ji nosit. Dvojka je nositelnější… :?

Irena 07.09.08 20:11

Gucci I nosí můj přítel. Zdá se mi nádherná, nezaměnitelná. Gucci II mě neoslovila, ale jsme oba milovníci suchého dřeva, takže to prostě není náš šálek parfému.

atyzek 07.09.08 20:26

Mě dostala Gucci pour homme do kolen, tak navoněný chlap je pro mě dokonalá mužnost. Koupila bych ji manželovi, ale ten je opojený Opiem a jen tak ho to nepřejde :lol:

Sára 07.09.08 20:32

Gucci manželovi nevoní, Gucci II se mu líbí, prý mu klasický Gucci evokuje kapky proti kašli - není sám, má to tak víc lidí, kteří ho nenechají rozvonět, mě osobně připomíná hodně Guerl. AA Winter Delice. Gucci II je spíše něžná vůně, na správném muži taky velmi sexy vůně :lol:

Lela 07.09.08 21:00
Kerze píše:
Hm, můj muž tvrdí, že smrdí jako kostel…nechtěl ji nosit. Dvojka je nositelnější… :?

Jasně: Jednička má fakt silné kadidlo. Nejpodmanivější, jaké znám. Já osobně jsem z ní hin. Fakt mě rozpaluje

Veverka 07.09.08 21:29

Souhlasím s Lelou, Gucci I se mi taky líbí, ale přítel ujíždí na Opiu :lol: Ale zkoušel i jedničku Gucci a určitě by si dal taky říct… on je ale ten typ, že má dvě vůně a přijde mu to moc :roll: Takže zatím zásoby má :)

JAN62 18.05.10 08:00

Tak jsem včera zkoušel GPH II. Jednou jsem ho měl na papírku a byl příjemný, tak jsem si ho dal na ruku. Ouha! První dojem byl lák z okurek. Samozřejmě jsem čekal co bude dál. Asi po 15 minutách totožný pocit, ale méně výrazný. Po návratu, 45 minut, jsem už na zápěstí necítil vůbec nic. Možná jako by z povzdálí trochu skořice, ale jinak nic. Na mé straně dost velké zklamání.

FlirtBoy 18.05.10 20:59

http://www.basenotes.net/ID26120730.html

tohle je asi jediný Gucci, který bych byl ochotný zkusit/popř. nosit…bohužel se mi to asi nepoštěstí, já osobně považuju manažery většiny značek, které zruší prodej svých „kmenových“ vůní za imbecily a jejich výrobky většinou bojkotuju - Gucci nevyjímaje

Gucci pour Homme (hnědá kostka) ještě jakžtakž ujde, ale mít bych to nemusel, nevadilo by mi to třeba jako vůně v pokoji nebo v kanceláři jako taková…Gucci pour Homme II je nuda, šeď

Širín 19.05.10 15:32
Lela píše:
1000× pro Gucci pour Homme. Nejvíc sexy co pro chlapi je !!!!!

Souhlasím zcela!

… jen bych to tu nekřičela, ať si na ni přijde každý sám :whistle: .

marc 22.05.10 15:13

nebe a dudy..
gucci pour homme hnědý: kadidlový svátek, gucci pour homme II: okurková sezóna

Dreamer 22.05.10 15:52

Hmm asi mam divny cuch ale v Gucci II necitim ziadne uhorky len cierny caj, fialky, nejake to ovocie a korenie. Mozno je pre niekoho nudny ale je dokonalo vyvazeny, neurazi a urcite z neho nikoho nerozboli hlava.

funeris 26.05.10 16:45

priznam sa,ze si nedokazem tento (gucci PH 2003)parfem predstavit na zene.ale nemam nic proti tomu.v kazdom pripade by si tento parfem zasluzil ovela lepsiu vydrz a projekciu,ktora je podla mna zalostna.

Luqas 29.05.10 19:10

GpH sa mi pacil, aj ked som ho neskusal na kozi, na papieriku bol velmi zaujimavy, kdezto GpH II som musel predat, pretoze na mojej kozi sa rozvoniaval velmi divne…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama