GUERLAIN

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 854 Další »
katerinka 12.1.08 09:48

Na ebay to neumím koupit :( a taky jim moc nedůvěřuju, jak pojedu do Brna k našim , zajedu do Wídně, to mi za to stojí :)

Arome mauska 12.1.08 09:56

Guerlainy lze vyzkoušet a potažmo za nemalé peníze koupit v Praze v Dlouhé ul. v Salonu Guerlaine. Mají tam i starší vůně jako jicky, Nahema , Chamade, Apree Lˇo,Parure a ostatní.....

Kerze 12.1.08 09:59
mauška píše:
Guerlainy lze vyzkoušet a potažmo za nemalé peníze koupit v Praze v Dlouhé ul. v Salonu Guerlaine. Mají tam i starší vůně jako jicky, Nahema , Chamade, Apree Lˇo,Parure a ostatní.....

Ty jo, tak to tam hned zajedu…

Kerze 12.1.08 10:02
katerinka píše:
Na ebay to neumím koupit :( a taky jim moc nedůvěřuju, jak pojedu do Brna k našim , zajedu do Wídně, to mi za to stojí :)

Došly mi Tvoje vzorky. Ta Amazone je úplně jiná Amazone než jsem zkoušeka já…?! Tahle by se mi taky moc nelíbila. Safari není špatné - mně hrozně připomíná čerstvě vyprané silonky - , ale nevím, jestli bych ho mohla nosit…musím to víc ozkoušet…Taky jsem Ti poslala vzorky, ale zspomněla jsem na Noix de Tubereuse - no nic, příště - ještě mají přijít další FM, tak s nima…

katerinka 12.1.08 10:34

Ta Amazone je edp, možná edt je lepší, já ji teda nenůžu :( Safari nosím jen někdy a jen v létě, v zimě se tak úplně nerozvine, silonky by mě teda nenapadly :) na vzorky se těším a taky do Wídně . Škoda, že nevím jetli Apres nemaj taky v Drážďanech, mám to tam necelou hodinku.

domenica 12.1.08 11:37

Ahoj, firma Guerlain je už léta moje srdeční záležitost. Většinu parfémů, hlavně ty klasické, miluju, i když některé si užívám jen doma, jiné jen při pečlivě volených příležitostech :-), ale většinu běžně, na ven, do práce …
Můj Guerlainovský „vrchol“ by byl asi:
Shalimar - Mitsouko - L´Heure bleue - Nahéma - l´Aprés Ondee …
Moc by mě zajímaly některé novější, z limitovaných sérií - složení je úžasně lákavé … Quand Vient La Pluie, Iris Ganache, Spiriteuse Double Vanille.
V poslední době používám (z Guerlainovských parfémů) nejčastěji Mitsouko. Stále se k ní vracím, vždy po několika letech, a vždy mě potěší. Je přeci jen z rodu „zvláštních“ vůní ale je překvapivé, že když dám někomu přivonět, reakce jsou skoro vždy kladné. Umím si ale představit, že ne každému sedí.

Kerze 12.1.08 13:01

Ty nové by mně zajímaly taky - na Double Vanille jsem četla dobré recenze…

Silis 12.1.08 14:51

Spiritueuse Double Vanille je moje touha, strašně moc ji chci aspoň vyzkoušet…

zdensy 12.1.08 16:57

Holky, zná některá z vás Guerlain-Terracotta?
Chtěla bych se vyptat i na Meteorites, o té už řeč tady někde byla, ale potřebuji o každé vůni nejmíň román :)

benvenuta 12.1.08 18:30
zdensy píše:
Chtěla bych se vyptat i na Meteorites, o té už řeč tady někde byla, ale potřebuji o každé vůni nejmíň román :)

Meteorites su klasicke pudrove fialky. Guerlain ma popularny puder s nazvom Meteorites a jeho parfumacia sa vraj fanynkam pudru tak pacila, ze si ziadali aj vonavku.

katerinka píše:
na vzorky se těším a taky do Wídně . Škoda, že nevím jetli Apres nemaj taky v Drážďanech, mám to tam necelou hodinku.

Vieden: http://ada.konicky.net/forum/viewtopic. … 3297#p3297

V Drazdanoch by AL`O mohli mat… Na website Guerlainu si mozes najst adresy v Drazdanoch, mozno by si tam mohla zavolat…

Kerze píše:
benvenuto - moc děkuju za odkazy - už jsem ji objednala a zaplatila, tak snad to bude v pořádku…

Malo by to byt v poriadku, ten predajca ma dobry feedback. Na Ebay sa da nakupovat v pohode a bez problemov, ked je clovek opatrny a vyberie si spolahliveho predajcu.

Irena 12.1.08 19:00

Popiste prosim nektera Nahemu................... Libila by se mi, kdyz nemam rada kvetiny a zejmena ruzi? Je tam ta ruze hodne citit? Nekdy mi totiz nevadi, zalezi na kombinaci.

katerinka 12.1.08 19:29

Díky Benvenuto, jdu to vyšpiónovat :)

benvenuta 12.1.08 19:32

Je to R-U-Z-A. Bohata, plna ruza s broskynou a dalsimi kvetinovymi a korenistymi tonmi.

Existuju ruzove vone pre ludi, co neznasaju ruze, ale Nahema medzi ne podla mna nepatri.

Irena 12.1.08 20:11

Diky, Benvenuto, a mam po starostech.

zdensy 12.1.08 20:43

Děvčata, kdo byl v Dlouhé - Modrá hodina asi k mání není ani tam, že?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 854 Další »
Váš příspěvek