GUERLAIN

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 854 Další »
macska 12.1.08 20:59

:) Zrovna jsem se chtěla zeptat… Případně nějaký důvěryhodný internetový zdroj Modré hodiny by nebyl?

Irena 12.1.08 21:04

Zdensy, já jsem Hodinu v Dlouhé přímo nezkoušela, ale mám pocit, že tam měli všechno.

domenica 12.1.08 21:26

Ireno, možná, že ti Nahému zase vrátím „do hry“ :-). Já tam tu růži až tak necítím, hraje až několikáté housle … mnohem víc broskev, vanilku …

Hodinu v Dlouhé mají. EdT

eva 12.1.08 21:32

Já jsem četla /netuším, jestli je to pravda: na Nahému se také teprve chystám - už dlouho :D/, že údajně Nahéma je nejjednoznačnější vůně pro femme fatale. Z čehož by mi vysvitlo, že na denní nošení asi použitelná nebude. Jaký je názor znalců? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Mirka 12.1.08 22:12

podle mých informací byla Modrá hodina na Jahodě, zřejmě před Vánoci. Takže je jistá šance, že zas bude … pak asi ebay

Kerze 12.1.08 22:51

Holky, když L´Heure Bleue zadáte na googlu tak najdete milion obchodů, kde ji mají - perfumebay - třeba. Budu muset vyzkoušet Meteorites a jaká je ta Terracotta - jak se ptala Zdensy? Já miluju ten název - taky používám make-up této řady - sluneční pudry, lesky atd. a ten název je tak prosluněný, teplý… Jak to, že ji nikdo nezná?

benvenuta 12.1.08 23:48
domenica píše:
Ireno, možná, že ti Nahému zase vrátím „do hry“ :-). Já tam tu růži až tak necítím, hraje až několikáté housle … mnohem víc broskev, vanilku …

Preco nie, cuchova percepcia moze byt rozmarna.
Pre mna je to ruza, lebo som ju tak zazila (EDP ale nemusi byt taka intenzivna) a aj „ludovy konsenzus“ na MUA vzdy radil Nahemu k ruziam.

benvenuta 12.1.08 23:58
Mirka píše:
podle mých informací byla Modrá hodina na Jahodě, zřejmě před Vánoci. Takže je jistá šance, že zas bude … pak asi ebay

Napr. tu za $50 aj s postovnym: http://cgi.ebay.com/…BLEUE-GUERLA … dZViewItem

Predajca ma dobry feedback, ja by som sa nebala od neho kupit.

Kerze 13.1.08 08:45

Holky, kdo umíte francouzsky - co znamená Aprés L´Ondée znamená „po sprše“ ? „po dešti“? Ondée je nejspíš „vlna“ - z toho vzniklo slovo „ondulace“… Ale „po vlně“?! Asi to " po dešti" se mi jeví nejpravděpodobnější - bude to teplá letní přeháňka…

janas 13.1.08 09:44

Kerze: l'ondée znamená přeháňka.
Vydedukovala jste to správně!

zdensy 13.1.08 09:52
Kerze 19.1.08 19:26

Tak jsem vyrazila na čuchanou do Dlouhé ulice. Chvíli jsem bloudila než jsem Guerlaina našla ale dnes byl nádherný teplý jarní den - toulala jsem se jen tak v šatech s rozepnutým kabátem starou Prahou - Ungeltem, Staromákem, nahlédla do některých kostelů, dala si kafe v příjemné kavárničce - prostě prima odpoledne - hlavně SAMA - manžel hlídal… Strašně jsem chtěla vyzkoušet Méteorites a Terracottu, ale ty neměli. Takže jsem vyzkoušela :
Vol de Nuit - zajímavá výrazná vůně, ale já bych ji nenosila - něco mi v ní vadí - možná je tam pačuli - podle mně je to typicky pánský parfém…
Mitsouko - krásná, jemná, typicky guerlainovská - něčím trochu připomíná Lady Caron, kterou mám teď na předloktí , ale narozdíl od Lady Caron bych Mitsouko nosit mohla - mám ji ještě na zápěstí - voní teď opravdu starosvětsky - možná si pořídím odstřik…
Nahéma - nevím jak ji popsat - moc mně nezaujala -
Jardins de Bagatelle - to je teda fakt nálož kytek - poctivá, těžká květinovka - ten typ vůně, která mně sráží do kolen. Omlouvám se všem příznivkyním, ale já donedávna kytky v parfémech nesnášela a momentálně jsem ve fázi poznávání soliflórů - v tuhle chvíli jsem, bohužel, stále ve stádiu, kdy by mi Jardins spolehlivě způsobil migrénu…
Jicky - čekala jsem něco velmi ženského, ale byla jsem překvapená - skoro bych ji označila za pánský parfém - je tam hrozně výrazná levandule, kterou ve vůních nemusím a navíc je, dle mého názoru, typickou složkou pánských parfémů. Taky je v ní nějaký kouřový nebo tabákový nebo kadidlový - co já vím - čpavý tón…Někde jsem četla, že je to parfém vyrobený pro Guerlainova strýčka - to by odpovídalo - levandule, která se léta vkládala do šatníků proti molům, možná i jiné bylinky, nějaký kouřový tón - Zatím, pro mne, velké zklamání - musím se k ní vrátit až postoupím výše ve svém parfémovém vývoji…
Shalimar Light - jedním slovem - nádhera!!! Je určena všem, kdo chtějí jemnou, teplou, hladkou orientální vůni. Klasický Shalimar se mi velmi líbí, ale přece jen se přiznám, že mi v něm vadí příliš výrazné kadidlo - v Light je to nejlepší ze Shalimaru - jeho vřelost a hloubka a živočišnost, ale chybí všechny „vyčuhující“ elementy - jdu prohledávat weby - musím sehnat aspoň litr - prý je to limitka a už se nevyrábí…:o

Dejna 19.1.08 19:40

Kerze: Jak moc je ten Shalimar Light citrusový? Jsou ty citrusy cítit jenom ze začátku, nebo vykukují i potom?
Dala jsi mi brouka do hlavy - tohle vypadá dobře. http://imep.cz/…rfemy/damske … ml-1780007

Kerze 19.1.08 19:43
Dejna píše:
Kerze: Jak moc je ten Shalimar Light citrusový? Jsou ty citrusy cítit jenom ze začátku, nebo vykukují i potom?
Dala jsi mi brouka do hlavy - tohle vypadá dobře. http://imep.cz/…rfemy/damske … ml-1780007

Jsou cítit jen na začátku - velmi rychle vyprchají - celkově je hřejivě jemný…

katerinka 19.1.08 19:58

Tarracottu mají za super cenu na Jahodě

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 854 Další »
Váš příspěvek