GUERLAIN

domenica 7.6.21 07:26

@Elvira
Nevím, jak jsou na tom, zkus je kontaktovat přes mail třeba, snad odpoví.

Elvira 7.6.21 12:16

@domenica Děkuju!

domenica 30.7.21 16:08

Řada L´Art et la Matière prochází velkými změnami ! Nové flakóny, možnosti personalizace a také nové vůně, přičemž veleúspěšné stálice zůstávají. Krása. :srdce:

juicypear 30.7.21 20:32

@domenica

To vypadá naprosto úžasně!!!

Reveur 2.9.21 23:31

Mno já nevím, sice ta nabídka byla dřív malinko nepřehledná, ale mělo to vlastní identitu - ty nové flakóny na mě působí až příliš „TomFordově“ (a ty ceny!), navíc postrádám řadu Les Parisiens - všiml jsem si, že Le Frenchy se propašoval do nové L´Art et la Matière, jakož i znovu vzkřísený Arsene Lupin Dandy, ale po Derby, Voyou a pánské Chamade se slehla zem… :cry:

domenica 5.9.21 11:00

@Reveur

Musím říct, že ve skutečnosti jsou ty flakóny hezčí než na fotkách, uzávěr je poměrně masivní, žádný lehouký plast. A mají vlastní identitu vycházející z jejich flakónu Carré.

Ano, několik přestupů (a konců výroby) tam proběhlo. Le Frenchy je teď nově v L´Art et la Matière jako Frenchy Lavande. Arsen Lupin Dandy zůstává stranou, nevyrábí se. Přežil Arsen Lupin Voyou jako Épices Volées…

Před časem jsem to hodila do stručného shrnutí na blogu Guerlinade:

http://guerlinade.cz/…min/post.php?…

Reveur 5.9.21 21:02

@domenica Zdravím, jsi si jistá tím Voyou x Dandy? Podle tónů co jsou na oficiálních webovkách to vypadá na Voyou, ale na fragrantice a ještě někde jsem četl že to má být Dandy.

Na ty flakóny si postupně zvykám, ale přijde mi to spíš jako průvodní jev role, do které se Guerlain nainstaloval, tj. jako firmy která trendy spíše následuje, nežli udává. Ten odkaz ke carré flakonům považuju spíš za takové křehké alibi, zatímco reálná inspirace uhodí do očí na první pohled, alespoň u mě to tedy takto proběhlo :-) Ale ošklivé to není, až rozbiju prasátko, možná si nechám gravírovat iniciály :lol:

domenica 5.9.21 22:42

@Reveur
Fragrantica občas chybuje a stalo se to i tentokrát. Épices Volées je opravdu Voyou - podle ingrediencí, podle odstínu a hlavně podle toho, jak voní :-)
Mně se nové flakóny od prvních informací o nich líbily, pak se porůznu začaly objevovat jejich ne zrovna dobré fotky, tak jsem trochu znejistěla… ale když jsem je teď měla možnost pořádně všechny vidět, vzít do ruky… tak jsem se zase vrátila k počátečnímu dojmu. Líbí se mi. :-) (původní flakóny se mi ovšem líbily taky).

munu 22.9.21 09:29

Shalimar Millésime Vanilla Planifolia

Co říkáte na nový tribute Shalimaru?

domenica 22.9.21 10:18

@munu že se těším :srdce:

munu 22.9.21 11:30
@domenica píše:
@munu že se těším :srdce:

To i já! Máš nějaké info, jestli bude v běžném prodeji, nebo jen v buticích …?

mmaat 22.9.21 14:13

@domenica Kdy prosím nový Shalimar bude? :inlove:

Lucinela 22.9.21 16:04

@mmaat
Je krásný, jedná se o klasiku EdP? Nebo je to jako Odé la Vanille? Tu jsem zbožňovala. Děkuji.

domenica 22.9.21 22:05
@munu píše:
To i já! Máš nějaké info, jestli bude v běžném prodeji, nebo jen v buticích …?

Není to jasné… obě varianty jsou zatím otevřené.

domenica 22.9.21 22:06
@mmaat píše:
@domenica Kdy prosím nový Shalimar bude? :inlove:

V předprodeji už je.

Stránka:  « Předchozí 1 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 Další »
Váš příspěvek