GUERLAIN

Kerze 22.2.08 06:59
magnus píše:
no je dobry… mozem povedat, ale s tym Ti asi moc nepomozem… :) Je jemnejsi a usadenejsi ako napriklad Vetiver Extraordinaire od Frederic Malle, ten je vyrazne suchsi a je v nom extra davka vetiveru. Guerlain ma Vetiver taky viac unisexovy, zjemnuje to vonou mydla, trocha aj pudru. Vacsinou ho pouzivam k volnejsiemu obleceniu polokosela, alebo kosela bez kravaty, ale obcas si ho dam aj k obleku.

Vetivery jsou na chlapech moje nejoblíbenější vůně. Mužná čistota bych to nazvala. Dobře zpracovaný vetiver bez problémů nahradí osvěžující citrusovky. Nevidím důvod, proč by muži měli vonět jako prostředky k mytí nádobí ?! Ať raději voní jako vítr na pláži…:) Jaké ještě jsou Tvé oblíbené parfémy ?

magnus 22.2.08 08:51

Teraz v zime mam velmi v oblube Bois du Portugal od Creed, alebo Amouage Jubilation XXV. Bezne pouzivam aj Egoist platinum od Chanelu, to je taka sviezejsia vec. Inak velmi som si oblubil obycajne mydlo od Gucci Envy for men, ale je strasne drahe a malokde sa da kupit… Pacia sa mi, ale nevlastnim ich, Timbuktu a Mechant loup od L Artisan, raz sa rozhodnem a kupim si ich… :)

Kerze 22.2.08 09:06
magnus píše:
Teraz v zime mam velmi v oblube Bois du Portugal od Creed, alebo Amouage Jubilation XXV. Bezne pouzivam aj Egoist platinum od Chanelu, to je taka sviezejsia vec. Inak velmi som si oblubil obycajne mydlo od Gucci Envy for men, ale je strasne drahe a malokde sa da kupit… Pacia sa mi, ale nevlastnim ich, Timbuktu a Mechant loup od L Artisan, raz sa rozhodnem a kupim si ich… :)

Hm, toho Creeda neznám, ale jinak moje gusto. Egoist Platinum je úžasná kořeněná vůně a na Timbuktu jsem tady někde už psala oslavnou ódu. Merchant Loup taky krásný. Jak ses dostal k Jubilation ? Musím jít vyhrabat vzorek, abych si ho připomněla… :) Zkoušels Duel od Annick Goutal ?

Irena 22.2.08 11:51

Holky, nevíte prosím, které weby prodávají Vol de nuit a Nahému a posílají do ČR? V Praze v Dlouhé mají ceny Guerlainů skoro dvojnásobné oproti francouzským parfumeriím. Např. Nahéma EDP 50 ml tam stojí 2800 Kč a ve Francii v Sephoře 1600 Kč. Ten rozdíl nechápu. Vy to chápete?

magnus 22.2.08 15:22

Jubilation som si objednal priamo na stranke Amouage. Najskor som objednal tu sadu vzoriek co maju a potom rovno Jubilation. Chvilku to trvalo, sa mi ospravedlnovali, ze ho nemaju naskladneny v UK, ale cca do mesiaca bol doma. Duel mam vzorku, ale popravde si ho velmi nepamatam, musim ho znovu skusit, myslim ze mal ale kratku vydrz. Ale z damskych sa mi od Annick Goutal paci Songes, priatelka ma zatial len vzorku, ale myslim ze to bude kupa :) A ked sme vo vlakne Guerlain, tak priatelke sa velmi paci Modra hodina.

Ronna 22.2.08 16:19
Irena píše:
Holky, nevíte prosím, které weby prodávají Vol de nuit a Nahému a posílají do ČR? V Praze v Dlouhé mají ceny Guerlainů skoro dvojnásobné oproti francouzským parfumeriím. Např. Nahéma EDP 50 ml tam stojí 2800 Kč a ve Francii v Sephoře 1600 Kč. Ten rozdíl nechápu. Vy to chápete?

Ireno, hledej na ebay nebo Amazonu. http://www.amazon.com/…f=nb_ss_/105- … it&x=0&y=0

Tady to je nějaký anglický obchod, občas se tam kouknu, ale ještě jsem nic nekoupila: http://www.slapiton.tv/…_Nahema.html http://www.slapiton.tv/…alog/Perfume … _Nuit.html

Oleka 22.2.08 16:26

Na ebay jsem je přede dvěma dny viděla :

http://health-beauty.search.ebay.com/Na … sofocusZbs

http://search.ebay.com/…ch/search.dl … 26fsoo%3D1

připočitěj poštovné z USA do Česká - cca 20-21 dolarů (ale ne všichni to posílají do Evropy- musí tam být uvedeno, že posílají i do Evropy)

Irena 22.2.08 16:45

Díky, holky. S e-bay mám špatnou zkušenost - zaplatila jsem a balíček nikdy nedošel. Ale ten druhej web vypadá slibně.

Oleka 22.2.08 17:09
Irena píše:
Díky, holky. S e-bay mám špatnou zkušenost - zaplatila jsem a balíček nikdy nedošel. Ale ten druhej web vypadá slibně.

Irenko, nestraš, čekám ted' na balíček z ebay,
prodejce vypadal docela důvěryhodně, ale kdo ví…
to je asi vždy riziko.

Mirka 22.2.08 17:28

Ireno, špatnou zkušenost lze asi získat kdekoliv:-(( ano, stává se to. Chce to najt přinejmenším spolehlivého prodejce - velké množství prodaného zboží, alespoň 99,5% pozitivních hodnocení. Manžel nakupuje na ebay často (samozřejmě jiný sortiment) a problém měl jednou …

llenni 22.2.08 17:55

Já mám taky zrovna objednáno...... :). A řešila jsi to, Ireno, nějak? Asi to moc nejde řešit, co? A hodnocení jsi negativní dala? Trochu jsi mě vyděsila ....... :)

Irena 22.2.08 18:37

Řešit se to nedalo. Dotyčný byl nekontaktovatelný a ani si nevzpomínám, že by byla možnost vyjádřit se k jeho spolehlivosti. Ale to víte, věděla jsem houby a nalítla hned napoprvé.

Mirka 22.2.08 18:43

Na Ebay to funguje stejně, jako na aukru - je možno kontaktovat správce + dát hodnocení

llenni 22.2.08 19:07

Ano, to hodnocení vím určitě, že se tam dává, už jsem tam párkrát nakupovala a sama si počet pozitivních předem kontroluji. O tom správci jsem nevěděla...... ale je to logické, nějak to musí mít pod kontrolou. Ale samozřejmě, že pokud je prodávající podvodník, nebude mu asi vadit ani pozastavení účtu od správce..... založí si třaba účet nový :(. Ale sestra tam udělala už desítky nákupů a nikdy se jí to nestalo. Asi ji měla, Ireno, fakt velkou smůlu.....

Dadenka 22.2.08 19:51

Tak Terracotta… Pro mě žádná dálava, ale krásný letní podvečer na tuzemské zahradě, kdy ještě docela nezapadlo sluníčko a kdy nejvíc voní hvozdíky, takový ty malý karafiátky:-)

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 854 Další »
Váš příspěvek