Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 2

Alex 27.05.11 13:24

Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 2

Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 2 75 ml Eau de Toilette
http://fimgs.net/…nd.12481.jpg /> Zloženie: šťavnaté liči, púdrový kosatec, orosená ruža

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

WildOrchid 27.05.11 13:50

hm, tak to slozeni vypada uplne jinak nez co jsem v ni citila. Skoda. podle slozeni by se mi libila :(

1Miru 27.05.11 15:49

…to vypadá fakt pěkně.! :D

A co jsi cítila, WildOrchidko?

WildOrchid 27.05.11 15:56

zacina podobne jako Tiare Mimosa, pak hodne zovocni, mozna je to i to lici, ale hodne tezky, sladky, stavnatym bych ho nenazvala, a i kdyz lici mam ve vunich rada, tady bych ho asi ani nepoznala. spis bych rekla ze to jsou takovy ty jablka co i kdyz jsou prezraly tak jsou kysely. takovy ty namoucnely, co kdyz do nich kousnete tak se zuby hned nezariznou ale jablko promacknou. No a do toho tam je jeste cosi- mydlovo praskonaprani, coz by mozna samo o sobe bylo hezky, ale v kombinaci s tou ovocnosti je to des. Celkove to na me pusobilo jako hrozna splacanina, proto se divim ze slozeni napsany vypada tak jednoduse.

Mitzi 04.08.11 19:26

Včera mi došla (malinká), zkouším ji už druhý den… nechtěla jsem být příkrá, tak jsem jí dávala víc času, ale ani další opakované pokusy nepomohly. Je to fakt špatný :´(

Já vůni liči nemusím (ani tu reálnou ani jako chemickou složku v parfémech), takže jsem nic převratného nečekala. Ale i tak to mohla být - s očekávaným kosatcem a růží - moc pěkná směska. Jenže tato „kytice číslo dvě“ mi voní jako Escada odnož číslo 159 :? … jako tisíckát obehraná písnička, jako něco z drogerky, co zítra zapomenu a nebude mi to chybět. Jediné PLUS je, že na kůži nedrží. Takže zkoušejte bez obav, pokud se Vám taky nebude líbit, za půl hodiny po ní není stopa. :wink:

V linii Allegorií je tohle krokem mimo. Ve srovnání s těmi, co mám, úplně jiná liga. Podle MÉHO nosu, pochopitelně :mrgreen: Prorokuji, že tohle se dlouho prodávat nebude :| Narozdíl od těch, které svůj rok přežily a zařadily se mezi stálice (Pamplelune, Herba Fresca…), tato je podle mě nepotřebná. Typově se podobá Idylle EdT, která není časově limitovaná a je ve všech ohledech lepší! Navíc už zlevňuje, pěkně drží a je to fakt „Bouquet“ jak má být, žádný ovocný koktejl. :twisted:

Mitzi 04.08.11 19:32
WildOrchid píše:
No a do toho tam je jeste cosi- mydlovo praskonaprani, coz by mozna samo o sobe bylo hezky, ale v kombinaci s tou ovocnosti je to des. Celkove to na me pusobilo jako hrozna splacanina, proto se divim ze slozeni napsany vypada tak jednoduse.

Schválně jsem nečetla žádné recenze, abych nebyla ovlivněná někým jiným… no a koukám, že to cítíme dosti podobně. Splácanina kytek s ovocem. Jako vůně mýdla nebo sprchového gelu by to bylo fajn, ale TOHLE ROZHODNĚ NEMŮŽE BÝT Guerlain :shock:

domenica 04.08.11 19:51

Nepovedla se. BOMPARIová vůně. Ale ona zmizí tak jako tak …je to sezónní letištní limitka a příští rok bude nahrazená dalším buketem, snad lepším. :wink:

Ronna 04.08.11 19:59

Kdo ji stvořil, Wasser? Nepošleme mu krabici plnou bompari? :D

domenica 04.08.11 20:08

Dobrý nápad! :lol: … i mistr tesař se někdy utne … nebo mu dali přesné zadání s malým rozpočtem atd … Já s ním teda rozhodně nekončím! :D

Mitzi 04.08.11 20:21

S Wasserem nekončím, ale Numero 2 nepotřebuju. A k dalším „Numerům“ budu předem skeptická :wink: může mě to pak jen mile překvapit 8)

domenica 04.08.11 21:50

K „Numerům“ jsem trochu skeptická od začátku. Nečekám, že do nich budou sypat moc peněz a ukazovat na nich veškerý um parfumérství … ale i tak by mohlo vzniknout něco pěkného. Uvidíme, co příště … :wink:

Ronna 05.08.11 14:42

No tak to já s ním teprve nekončím. Ale zklamal mě už ten název - originalita sama.

Fanfan 05.08.11 15:02

Pravda je, že tento Bouquet je ještě horší, než ten první. :P Kdyby to mělo etiketu Mexx, Escada nebo tak něco, přišlo by mi to víc pochopitelné, než když je to Guerlain, ale není holt každý den posvícení. :wink:

domenica 05.08.11 15:07

Na parfémovou produkci Escady, konkrétně tu z posledních patnácti, dvaceti let, jsem si taky vzpomněla. :? :wink:

Mitzi 05.08.11 18:46
WildOrchid píše:
zacina podobne jako Tiare Mimosa…

Tiare Mimosu znám jen z parfumerie, tak jsem nemohla včera srovnat. Ale dnes jsem vyzkoušela ze vzorku a podobnost necítím žádnou.
Zatímco Tiare Mimosu bych klidně i mohla nosit, docela mě zaujala a menší balení bych asi spotřebovala, tak Numero 2 bych musela poslat dál, s tou bych se nesžila.
Zvykla jsem si, že mezi Guerlainy jsou kousky, o kterých prohlásím, že jsou krásné, ale nejsou pro mě. Málokdy bych si je troufla odsoudit, ale tento podivný pokus nemám za co pochválit. Nemůžu ani za flakon (přesto, že je krásný) ani za originalitu či odvahu…je to pouhá nuda.
Ani nevím, jestli má smysl testovat loňskou „Jedničku“ :?: :conf:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama