Guerlain My Insolence, Britney Spears Believe, Chopard Happy

Ada 22.08.07 21:15

Guerlain My Insolence

Na Insolence mnozí nadávali, že jde o ústupek Guerlainu mladšímu segmentu trhu - ale zřejmě to tak Guerlain nemyslel, protože teď tu máme verzi Insolence, určenou podle všeho právě pro mladší zákaznice. Z toho vyplývá, že Insolence měla být normální vůně pro každého. Nebo byla pro mladé a My Insolence je ještě pro mladší. Ale radši to nebudeme dál zamotávat a počkáme si na září. Složení: malina, mandloňový květ, jasmín, pačuli, vanilka, tonka. Balení stejné jako Insolence, jen barva… schválně, hádejte :)

Britney Spears Believe

Britney je zpátky, v reklamě na nový parfém vypadá pořád na 17, má štíhlý pas, ploché břicho a dlouhé vlasy, inu, believe it :) Vůně má o něco méně kýčovitý a princeznovský flakon než Curious a Fantasy, ale obsah podle všeho zůstává při starém: guava, zlatá tangerinka; zimolez, lipový květ; pačuli, ambra, růžové pralinky.

Chopard Happy Spirit

Chopard, který poslední dobou vydával hlavně odnože, se pochlapil a vymyslel fungl novou vůni. Ale jestli na tom vyděláme, toť otázka, flakon má tvar srdce a je fialovo-růžový. Složení: červený pomeranč, yuzu, magnólie, zimolez, malinový sorbet, vonokvětka, kašmírové dřevo, ambra, pižmo. Nemůžu si pomoct, vidím něco syntetického a nevýrazného, s prchavou hlavou a slabým srdcem. Uvidíme v září.


Reklama

Zdenka 23.10.07 16:56

Nevíte někdo, Kdy bude v kamenkách ten nový Chopard Happy Spirit? Viděla jsem ho na elninu, ale mám strach, že v kamenkách nebude.

hjanecko 01.04.08 10:24

Nevíte nějaká, jak Happy Spirit voní? K něčemu to třeba připodobnit? Flakónek mě nalákal, ale nejsem si jistá těmi dřevinami ve složení.

Arome evka 01.04.08 20:44

Happy spirit od Chopadru som kúpila v Marionnaude.
Táto vôňa je celkom zaujímavá pre toho kto má rád trocha sladšie, ovocno-kvetinové vône. Mne sa celkom páči, je taká svojim spôsobom navodzujúca veselosť. Cítim v nej aj magnóliu, troška snáď pripomína pink attaction EYES FOR YOU od Police /ružovú/. Je veľmi vhodná hlavne pre mladšie ročníky a ženy, ktoré majú radi aj sladšie, hravé vône.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama