Hanna-Maria

janas 25.10.08 09:43

Hanna-Maria

Holky koukněte na www.parfumer.cz/…/Hanna-Maria na nový parfém, znáte to někdo? Cena je tedy taky pěkná!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Ronna 25.10.08 15:31

To je neštěstí našich výrobců - ceny vyšší než u zboží od zahraničních výrobců.

Fleur 25.10.08 17:45

Parfém na základě „energetických vybrací“ mě tedy vyvrací! I s tou cenou…

07.11.08 22:01

Kdo to viděl a cítil - pochopí!!! Je továžně bomba a originální! :D

Ada 07.11.08 22:21

Podle mě dělá cenu hlavně ten flakon. A pak ta vibrační exkluzivita :)

Katka 07.11.08 23:19

Adi, myslíš „vybrační“ ne? :lol: (5.odstavec) :roll:

Evax 08.11.08 15:53

Aneb další obchod s blbostí :smack: :lol: :lol: Asi pořád existuje dost a dost naivních důvěřivců, když se pořád vyplácí vyrábět „zázračné“ cosi, složené z neviditelného fluida, vibrací země a jiných „zázračných“ ingrediencí :lol: :lol:

katerinka 08.11.08 18:53

......a nastane hodina Sirael :D

gentiana 14.01.09 16:08

Nojo, hledači absolutna.

Dvacet let denně meditovat na vrcholku hory, to né, to by slečinku mohly bolet zádíčka, ale vibrace země nebo co to v parfému - to je to správné osvícení.
No, Hanna Maria bude jistě mít úspěch.

Marih 14.01.09 20:55

Vzhledem k tomu, že paní pracuje mimosmyslově, tak se vybracím nedivím. :wink:

chechtalka 21.02.09 18:33

představa

že po takovéto vo'nce budu vibrovat stejně jako moji klienti,.....­..........nebo jiné ženy........tečou mi slzy a bolí mi břicho, jak se tu směji :lol: :lol: :lol:

Marggalít 27.07.13 01:00

Příspěvek po čtyřech letech - je to normální :mrgreen: ?
Ale co… Zrovna jsem na tuhle vůni na www.parfumer.cz narazila a ze zvědavosti šmejdila v diskusích. Ten flakon je samozřejmě překrásná věc sama o sobě - české foukané křišťálové rubínové sklo, to je krása veliká. Možná to i přenádherně voní - ale pozor, a to mi přizvedlo koutky - jestli zrovna na vás ne, tak ne kvůli chemii kůže, nýbrž (díky technologii neoblafnutelného energetického zpracování) kvůli vaší ne zcela optimální duševní vyzrálosti a osobnostním nedostatkům: „Je určena pro ženy, které chtějí být ženami. Jelikož je parfém energeticky zpracován, na každé ženě vyznívá odlišně. Velmi záleží na duševní vyzrálosti její osobnosti. Tato vůně podtrhuje podstatu vlastního Já.“ Potěšujícím faktem je, že navonět se lze i potmě bez přesného zacílení: „Vůni můžete aplikovat nejen přímo na pokožku, ale vyzní velmi dobře, i pokud si ji vnesete do své aury.“ Škoda, že se tak blahodárný andělský produkt prodává za poněkud čertovský peníz, což? Někdy na podzim se chystám na výlet do Pardubic, jsem zvědavá, jestli v tom obchůdku budou mít testr. Naaplikuju a hyn sa hukáže. Jestli to dopadne blbě, budu mít kolem sebe přehršel nápravných prostředků, abych svůj kmitočet trochu přiživila :twisted: Ale taková „Levandulová směs první pomoci“ od HM, ta byla skvělá.

Dalia 27.07.13 17:26

@Marggalít :lol:
Nezapomeň se potom, prosím, podělit o dojmy. Jsem zvědavá.

Marggalít 27.07.13 18:01

@Dalia ;)
Stanovila jsem si to jako misi. Pokud se tedy oni podělí se mnou, o testr…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama