Harem

Arome evka 26.06.09 09:05

Harem

Stretol sa niekto z Vás s týmto parfémom?
Ak áno, aký máte na túto vôňu názor?
Na internete som našla, že ju vyrába nejaká firma LR ale neviem o nej nič bližšie aké má výrobky, čo do kvality /okrem iného túto firmu prezentuje aj K. Gott/. Ďakujem. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Kate 26.06.09 09:35

O tej firme moc toho neviem, zdá sa mi trocha podivná. Hoci, poznám od nich tie aloe výrobky, niektorí ich aj chvália, a ešte poznám celkom fajn pánske deo-sticky. Ale parfumy majú divné flakóny a na ruke som skúšala pár ich vôní, a zdali sa mi otrasné.. Aj Harem som skúšala, ale v tej spleti som si ho nezapamätala…Ne­viem, či to bol taký psychologický efekt, keďže som ich vône skúšala s tým, že sa mi to celé nezdá, aj tie divné flakóny, a spôsob predaja, katalógy bez cien a pod… Ale fakt sa mi vsetky zdali úplne otrasné…

Kerze 26.06.09 10:03

To jsou napodobeniny parfémů. Ten Harém, myslím, je něco jako Euphoria od CK…Byl tady v obci dealer této značky - svolal si ženské a udělal předváděčku. Jak prezetoval ty „originální“ vůně, tak já to brala jednu po druhé a určovala - LB, Euphoria,J´Adore atd. atd.. On připustil že to tak je, ALE - to LB, Euphoria a J´Adore jsou ve skutečnosti napodobeniny originálů vyvinutých LR …Tak to jen pro informaci… :roll: :D

Myskamauska 26.06.09 10:26

Gott prezentuje napodobeniny?????????
:shock: :shock: :shock:

Ambrožová Lenka 26.06.09 13:19

Kočky, je to pár dní co jsem tady otevírala toto téma, http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…. Momentálně mám ten jejich testr doma a tedy testuji. V žádném případě, aspoň podle mě to není FM. Ty vůně jsou docela příjemné a nemají ty šílené ocasy, co FM parfémy a rozhodně mi to připadá seriozní firma . Už proto, že tomu dal jméno třeba Gott, S.Conor,I.Berben, Schumacher apod. K tomu Haremu, řekla bych, že je to poměrně težká a sladká orientálka, už ten název…mě připomíná Angel.

Arome evka 26.06.09 13:35

Ďakujem kočky za názory. Teraz už fakt neviem, čo si mám o tej vôni Harem ako aj o firme čo ju vyrába myslieť! :roll:

Jedna moja známa bola navoňaná parfemom Harem a voňalo to na nej dobre. Ona vravela, že ju už dhodobo objednáva od nejakej dílerky a že je s ňou veľmi spokojná a má aj dobrú výdrž. Tak teraz neviem… :?

Ambrožová Lenka 26.06.09 13:42

Evi, já bych si s tím moc velkou hlavu nedělala.Jestli se ti líbi tak si ji kup, ale určo nejdříve odzkoušej. Od toho mají ty testry. Mě se od nich hrozně líbí Hawai, sice mám plnou polici vůní a zařekla jsem se, že delší dobu nic nekoupím, ale tahle vůně mě dostala. 30 ml 347 Kč,flakon sice nic moc, ale voní naprosto celý den a ještě i z oblečení. A to jsem to zkoušela jen z jejich testříku.

evik77 26.06.09 13:45

Přesně tak, jestli se ti líbí, není co řešit. Budeš to přece nosit ty… :wink:

Lenna 26.06.09 13:50

Známá tuto kosmetiku prodává už x let, přijde mi to jako předražený Avon.
Před mnoha lety (1O let?),když jsem o lepších parfémech neměla ani potuchy, mamce vnutila nějaké úžasné parfémy jako dárky na Vánoce. Slibovala perfektní výdrž apod. Tehdy jsem brala všechny vůně, ale tahle nedržela a ani jsem ji nespotřebovala.
Vím že jsem v té době dostala parfém od kamarádů z Itálie a na LR už se nedostalo. Bohužel už nevím, co to od těch Taliánů bylo. Flakon byl skleněný, vypadal jak stromek a v názvu bylo slovo „Or“. :oops:

Kerze 26.06.09 14:05

To jsou fakt vůně „inspirovány“ něčím známým - i ten dealer to uznal. Že tomu dal jméno Karel Gott ? No a co ? Celebritní vůně jsou teď in. Gott přece nemusí být znalec parfémů a ten parfém není úplně stejný jako předloha - jen z 90ti %. Dostal zaplaceno, tak půjčil jméno, no. U nás se to jmenuje Karel Gott v Itálii třeba Andrea Bocelli.
Třeba Heidi Klum je 100% variace na LB nebo Soleil de Capri, což je mimochodem Heidy oblíbená vůně…
Ale, jak už tady bylo řečeno - když se Ti to líbí, není co řešit… :D

Jana 26.06.09 14:25

Evi, pokud se Ti líbí, tak si ji klidně kup, ale právě Harém mé kolegyně mě v malé kanceláři docela dusil, je to těžká orientálka. Nicméně je určitě oblíbená, potože ji firma vyrábí již mnoho let. Dále radím brzy spotřebovat, protože vůně ve stejném složení nevydrží. Možná je to jen můj dojem, ale nabízené vzorky se mi tenkrát zdály lepší než prodané zboží.

Arome evka 26.06.09 14:27

Veď to práve nevie, či se mi líbí. Nikde som túto vôňu na sebe netestovala a keď sa Vám iba páči na inom, to nemusí znamenať, že sa dobre rozvonia aj na mne… :?

Skúsim niekde pozháňať vzoreček a potom uvidím ako sa rozhodnem.
Tak vďaka za rady. :P

Lenna 26.06.09 14:47
Marianna píše:
Lenna - co tohle: http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Marianno děkuji, ale ne ne, to není ona.
Kdoví, co to bylo :lol: , třeba nebyla tak úžasná, i když… pamatuju si, že oproti Avonům apod., co jsem v té době znala, opravdu držela celý den a moc se líbila.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama