Harry Potter

daniela 01.03.09 22:27

Harry Potter

Napadlo vás někdy, jaké vůně by asi používaly postavy ze ságy o Harry Potterovi? Třeba Severus Snape… já bych ho navoněla NU od YSL 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Arome Šárka 02.03.09 00:26

Skvělé téma :) doteď mě nic takového nenapadlo, jdu nad tím přemýšlet. Pánských vůní znám minimum, ale Snape určitě musel vonět něčím silným, aby to přebilo všechny ty jeho lektvary..

Oreion 02.03.09 09:31

S.Snape? Po přečtení všech dílů, jsem nabyla dojmu, že o s voji hygienu zvlášť nedbal. Byl vnitřně nešťastný k bývalé lásce Lily(matka Harryho Pottrera) a nosil tradičně umaštěné vlasy. :twisted: Ale ve filmu vypadal upraveně 8)

daniela 02.03.09 10:51

To je pravda, myslela jsem spíš toho ve filmu :)

„NU“ je sice dámská, ale tak nějak by mi k němu seděla.

Lucius Malfoy … Chanel Egoist

Přemýšlím nad profesorkou McGonagallovou, to by chtělo něco fakt klasického a luxusního. Z nikových značek ale nemám (zatím) nic načicháno, tak mě napadá z těch normálních jedině Chanel. Nebo Cacharel Eden, ten je takový „starý“ :roll:

Garfield 02.03.09 16:31

Lucius - Azzaro Chrome
Severus Snape - Cacharel Nemo
Lord Voldemort-????? :) Nic tak temného asi neexistuje
McGonagallová - Chanel No.19
Lokhart - Gaultier Fleur du Male
Celkem by mě zajímalo co Brumbálovi :)

verunka2201 02.03.09 19:48

Mě to prostě nejde :( Neumím si představit kohokoliv odtud s jakoukoliv vůní. Tedy, výjimka by se našla: ten Lucius, ale ten zase nebývá na hradě, nýbrž někde mnohem blíž civilizaci. Ne, k těmhle postavičkám mi nic přiřadit nejde :|

(Možná i díky prostředí - představuju si, že celý hrad i okolí je doslova prosycen všelijakými pachy, příjemnými i nepříjemnými, takže jakýkoli parfém - ať sebekrásnější - by mi tam působil nepatřičně :wink: )

daniela 03.03.09 09:33

To je taky zajímavý pohled na věc. Třeba k Hagridovi mi taky nic přiřadit nejde :wink:

Brumbál by mohl mít něco obzvlášť kouzelného, parfém by nebyl cítit, ale vidět, něco jako třpytivá aura kolem jeho postavy (nemyslím tělové mléko s třpytkami :wink: )

Naja 03.03.09 10:00

Mně to taky moc nejde, Snape je tak načmuchaný a načichlý vším možným, ten se nevoní. Hagrid taky ne a podle mně ani Brumbál. Mám na to stejný názor jako Verunka.

daniela 03.03.09 11:00

Taky si nepředstavuju, že se postavy z HP v koupelně osprchujou a nastříkají na sebe EDT nebo EDP jako my mudlové. Spíš jsem to myslela tak, jaká vůně by se ke komu hodila. Kdo je veselý a bezstarostný, kdo je temný nebo záhadný a tak. Většina lidí tu má už něco „načicháno“, na poličkách pěknou řádku vůní a můžeme tak popustit uzdu vlastní fantazii…

verunka2201 03.03.09 13:51

No jasný, chápu to. V tom případě si ale jednotlivé postavy musím představit v reálném prostředí, mimo hrad, les, jezero atd. No, čeká mě ještě několik nudných hodin ve škole, tak budu přemýšlet :wink:

klubko 03.03.09 13:56

Ginny Weasley - stoprocentně nějaká květinovka. Harry z ní stále cítí jemnou květinovou vůni, když se do ní zamiluje :) Už vím, Pleasures by se k ní hodila. Víc se mi líbí tedy Pleasures Intense, ale ta by na Ginny byla moc silná.
Ostatní Weasleyovi - obávám se, že nic, jsou moc chudí, jen tu jedinou holčičku si hýčkají.
Lucius + Draco Malfoy - určitě nějaký Chanel (ten Egoiste je dobrý nápad :lol: )
Hermione Granger - Cabaret (stále leží v knihách, fanynky Cabaretu v něm cítí starou knihovnu :wink: )
Lilly Potter - Tady by se Pleasures Intense hodila :)

James + Harry Potter - co takové Kenzoair? (stále na koštěti s hlavou v oblacích a větrem ve vlasech :wink: )
Severus Snape a jeho chemické nádobíčko. Hm, co mi voní tak jakoby chemicky? Klidně bych mu napařila dámský Poison.
Sirius Black - Bvlgari Black :lol:

Je třeba to ale brát s rezervou, příběhy jsou datované do dřívější doby, než některé tyto parfémy vznikly :) O ostatních musím popřemýšlet, příběhy Harryho Pottera mám hrozně ráda, dalo by se říct, že jsem skalní fanynka, ale nikdy jsem o postavách nepřemýšlela v téhle rovině :wink:

klubko 03.03.09 14:23
verunka2201 píše:
Mě to prostě nejde :( Neumím si představit kohokoliv odtud s jakoukoliv vůní. Tedy, výjimka by se našla: ten Lucius, ale ten zase nebývá na hradě, nýbrž někde mnohem blíž civilizaci. Ne, k těmhle postavičkám mi nic přiřadit nejde :|(Možná i díky prostředí - představuju si, že celý hrad i okolí je doslova prosycen všelijakými pachy, příjemnými i nepříjemnými, takže jakýkoli parfém - ať sebekrásnější - by mi tam působil nepatřičně :wink: )

To chápu, mám stejné představy :) Vlastně jediný, kdo tam kdy použil parfém, byla Dolores Umbridge, a to byla ryze negativní postava. To, co se Harrymu tak líbí na kouzelnickém světě, je ta nekoordinovast, ta trocha špíny a nepořádku. Čistoty, sterility a vůní měl u Dursleyových a všech mudlů po krk :) Ale když odbočíme od toho všeho, je to pěkné téma a určitě to dáme do kupy :lol:

daniela 05.03.09 15:53
klubko píše:
Severus Snape a jeho chemické nádobíčko. Hm, co mi voní tak jakoby chemicky? Klidně bych mu napařila dámský Poison.

Poison pro Snapea je geniální nápad :) jako něco hutného z jeho chemického kotlíku :D

A co domácí skřítci?
Dobby by voněl jako jablečný štrůdl, případně vanilkový cukřík (Organza Indécance), nebo jako povlak od polštáře (ne navoněný aviváží, ale správně užmoulaný a uválený, nic takového ale asi neznám :roll: ).
Krátura… že by něco plesnivého?
Winky, s nosem jako rajče, Les Belles Liberté Acidulée? To prý voní jako rajčata :wink:

benvenuta 09.04.09 00:25

Filmový Snape a Nu = to by sedelo.

Dumbledore má aj extravagantnú stránku. Do Riddlovho sirotinca sa vybral vo fialovom zamatovom obleku a vôbec. Ale oblak výraznej vône sa knemu nehodí. Skôr niečo klasické a vysokej kvality v malom množstve - je to gentleman.

Fanfan 09.04.09 09:45

To je hodně zajímavé téma, mám moc ráda Harryho Pottera, ale čím koho navonět, to by mě nenapadlo. :P

Ke Snapeovi by se NU asi hodila, případně - co tak pánské Opium? :?:

McGonagallová - tady bych asi volila Chanel No.5, prostě klasika
Hermiona Grangerová - to chce něco uhlazeného, jemného až skoro nenápadného- napadá mě Narciso Rodriguez For Her, nebo Love in Paris, případně 28 La Pausa…
Ginny Weasley - Ombre Rose L'Original, případně Drole de Rose, Ginny je taková princezna :wink:

Lilly Potter - La Chasse Aux Papillons Extreme
James a Harry Potter - Azzaro Chrome
Malfoyům by Egoiste pásnul..... :wink:

Brumbála, Hagrida, ani domácí skřítky bych nevoněla…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama