Hena

Slimek 1.6.16 06:53

@Renusatko https://www.pro-vlasy.cz/…rlight-black?… ..uz ho dokonce trochu zlevnili :D nebo ho v tomto obchode tenkrat jeste nemeli :?

Dnes bude taky drdulek, sice jsem si naridila budika, ale nejsem schopna vstat :lol:

Renusatko 1.6.16 18:45

@Slimek díky, kouknu na to.

Renusatko 6.6.16 09:52

@Slimek Tak už ho mám doma :mrgreen: . Pročetla jsem recenze a řekla jsem si, že když nechodím k holiči, tak proč bych si ho nekoupila a bylo. V pátek jsem ho už poprvé zkoušela, tak uvidím za měsíc.

Slimek 6.6.16 10:13

@Renusatko :palec: tak paráda. Přesně, k holiči taky nechodím, tak se musím hýčkat sama.
A jak se ti zdál po prvním vyzkoušení? Za sebe musím říct, že suší velmi rychle.

Renusatko 6.6.16 11:18

@Slimek Rychle suší a vlasy jsem měla, jak kdybych tam dala trošku tužidla, takové nadýchané, ale neslepené, lesklejší…alespoň se mi zdálo.

Slimek 6.6.16 11:54

@Renusatko jj, přesně, jsou takové tužší :D

Roza 27.8.16 09:17

Nějaké nové tipy a zkušenosti s Hennou? Já zatím stále zůstávám u Lush.Zatim barvím velmi zřídka asi 3× za rok. Včera jsem použila zbytek caca marron a jsem celá měděná. Moc se mi to nelíbí, uvažuji jakou hennu si teď objednám. Po létě mám vlasy bez lesku a barva také vyšisovaná.

Slimek 9.10.16 12:36

V indickém obchodě jsem si koupila tuto hennu a jako vážně skvělá. Naprosto perfektně mi to chytlo jako už dlouho ne, a to i na šediny. Jsem jako chodící ohníček :lol:
Není to čistá henna je tam spousta dalších rostlin, viz zadní strana balení.

EvulinkaH 16.10.16 18:09

@Slimek ta vypadá hodně dobře :palec: :think:

Slimek 16.10.16 19:18

@EvulinkaH JJ, jsme fakt spokojená :dance:

EvulinkaH 16.10.16 19:22

@Slimek u nás mají jen tu nejobyčejnější hennu (spíš namletou trávu :roll: ), takže já si musím hennu objednávat přes net a tuto jsem ještě neviděla. Pravda je ta, že jsem e ustálila na kombinaci Lush+Hennecolor+Khadi

Slimek 16.10.16 19:32

@EvulinkaH chápu, jasné, ale všechny co používáš jsou asi z těch nejlepších, co jsem taky zkoušela. I když tahle indická mě fakt dostala :P ..klidně bych příště, až tam půjdu mohla vzít víc balení a podělit nás… :D

EvulinkaH 16.10.16 19:45

@Slimek :potlesk: ,kolik je jí v tom balení a za kolik korun??

Slimek 16.10.16 21:43

@EvulinkaH at hledam, jak hledam, vahu nemuzu najit, ale pytlik stal 125 kc, mam vlasy dlouhe po lopatky, ale hodne ridke, budu ji mit na dve, max dve a pul pouziti. Mozna se da najit na netu a treba i levnejsi, zkusim to ;)

Slimek 17.10.16 09:42

@EvulinkaH v čr jsem našla akorát zde: http://www.vykurovadla-existence.cz/…asy-d105.htm?… …cena super, ale nevím, jestli to není menší balení než mám :think: …no, můžu to na zkoušku objednat

Stránka:  « Předchozí 1 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu