Hermes

xronos 04.03.09 11:57

Hermes

Orange Verte, Terre ...... ty uz jsou dost recenzovane i proverene …

Kdopak ma ale zkusenosti s Rocabar, Equipage, Eau d'Hermes ???

Momentalne me zajima prave posledne zminovana „kminova“ … kdo muze poreferovat, nebo dokonce poslat vzorek, necht tak neprodlene ucini :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Ada 04.03.09 13:35

Mám Equipage, ale budu ji muset znova zkusit, napoprvé mi nějak neutkvěla v paměti.

xronos 05.03.09 09:35
miniparfums píše:
xronos píše:

Momentalne me zajima prave posledne zminovana „kminova“ … kdo muze poreferovat, nebo dokonce poslat vzorek, necht tak neprodlene ucini :)

Tak tu posledni — Eau dHermes jsem koupil asi pred mesicem.nechce se mi o ni ani moc psat– klasicka, hodne staromodni, nic horsiho jsem v posledni dobe neskousel.Citrus rychle ustoupi koreni a drevitym tonum, ke konci citim starou spocenou kosili a nic jineho.Koupil jsem ji za 1800,– naslepo (uz nikdy nic naslepo nekoupim) a na Aukre ji nechtel nikdo ani za 700,–.Vzal si ji jeden znamy kteremu je70 let protoze mu pripomina mladi

Rocabar jsem pouzival, je to hezka orientalni vune.

oooooooops, jesteze sem ji nekoupil naslepo ja :)

spocena kosile ...... to bude ten kmin!

Nat 05.03.09 10:23
xronos píše:
miniparfums píše:
xronos píše:

Tak tu posledni — Eau dHermes jsem koupil asi pred mesicem.nechce se mi o ni ani moc psat– klasicka, hodne staromodni, nic horsiho jsem v posledni dobe neskousel.Citrus rychle ustoupi koreni a drevitym tonum, ke konci citim starou spocenou kosili a nic jineho.Koupil jsem ji za 1800,– naslepo (uz nikdy nic naslepo nekoupim) a na Aukre ji nechtel nikdo ani za 700,–.Vzal si ji jeden znamy kteremu je70 let protoze mu pripomina mladi

Rocabar jsem pouzival, je to hezka orientalni vune.

oooooooops, jesteze sem ji nekoupil naslepo ja :)

spocena kosile ...... to bude ten kmin!

Equipage nám a sem tam ji používám. Hrozná jako Eau dHermes, rozhodně není, citrusy celkem drží, ale i zde převládají dřevité tóny. Ovšem staromódní projev má také. I když je tato vůně vytvořena v r. 1970, neubránil jsem se jistému úsměvu ve spojitosti s vláknem „Jakou vůni mohl používat Hercule Poirot“, i kyž tu samozřejmě nostit nemohl, protože jse o postavu ze začátku století. Z produkce Hermes tedy doporučuji zůstat u Terre a nových „Jardinů“, zejména Nil je opravdu nádherná. Nat

Lyonella 05.03.09 12:41

Při zkoušení řady Herm

xronos 05.03.09 13:03

Z tech Jardinu se mi zda Nil urcite nejlepsi.
Ten „stredozemni“ mi prijde moc silnej, vyraznej … a skoro az gurmanskej (s ohledem na jidla s pridavkem Mediterranea ;) )

Zkousel jsem ten posledni „monzum“, ale moc mi pripominal osvezovac vzduchu na WC, kterej pouzivala babicka v 80tych letech ;)

cinkja 05.03.09 13:25
Lyonella píše:
Při zkoušení řady Herm
Lyonella 05.03.09 13:31

No tak Rose Ikebana by mi určitě na chlapovi neseděla.. Nedivím se, že se cukal. :lol:

xronos 05.03.09 13:34
miniparfums píše:
xronos píše:
Z tech Jardinu se mi zda Nil urcite nejlepsi.
Ten „stredozemni“ mi prijde moc silnej, vyraznej … a skoro az gurmanskej (s ohledem na jidla s pridavkem Mediterranea ;) )Zkousel jsem ten posledni „monzum“, ale moc mi pripominal osvezovac vzduchu na WC, kterej pouzivala babicka v 80tych letech ;)
Mozun jsem skousel pred rokem a vubec mne neoslovil a dokonce jsem tady na webu napsal jak jsem moc sklamanej. Necitil jsem v nem nic jineho nez meloun a trochu koreni.V lednu jsem mu dal 4 sanci a sledoval jsem jak se rozvine od svrchnich tonu az po bazi a muzu rict ze je to dalsi adept na nakup.

No on se mi prave Monzun libil ...... ale prekvapila me az moc ta jeho libivost, cistota a rekneme … ordinernost ....... cekal jsem neco silnejsiho a originalnejsiho.
A jak se ti libi ten „stredozemni“ ? Me pripada prave moc sladky …

cinkja 05.03.09 13:34

V Praze 100ml balení cca 3500,– - 4000,– - přesně opravdu nevím. Je to pouze ten skleněný flakon, bez koženého " oblečku", s ním to bylo asi za 6000,–

Lyonella 05.03.09 13:34

Miniparfums - budu brečet s Tebou - já bych zase chtěla Rose Ikebana a Vanille Galante. :hyster:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama