*HERMES

derad 17.3.10 22:57
Kate píše:
Aký je rozdiel medzi Concentrée d'Orange Verte a Eau d´Orange Verte ?
Concentrée (EdT) je obecně silnější s delší (resp. normální) výdrží než kolínská (Eau d'O.V.) a citlivý nosík při porovnání najde nějaké, podle mě zanedbatelné rozdíly v nuancích.
pro tradicionalisty - kolínská tu byla dřív a dělala ji Francoise Caron 8)

sám používám Concentrée, Eau de Cologne je opravdu pryč v minutách..

Fleur 18.3.10 12:19

Derade, určitě jsem ti to už několikrát vzkazovala, ale pro jistotu ještě jednou - ta tvoje polička je prostě :heart: ! A to jsem si původně ani nevšimla, že máš i Concentrée d´Orange Verte!

• Citovat
  • Nahlásit
Oleka 18.3.10 12:48
Garfield píše:
ledifia píše:
Un Jardin en Méditerranée se mi líbí mnohem víc než Nil,
, Méditerranée mi připadá promyšlenější, krásnější, lépe se vrství. Navíc není tak často k potkání :)

Un Jardin en Méditerranée se lépe rozvoní na mužích, je to asi vlivem testosteronu :D , na damské pokožce jí něco chybí.
Vůbec mám takový pocit, že většina vůní od Elleny ( i ty jakoby „damské“ ) jsou určený víc pro muží.

derad 18.3.10 14:35
Fleur píše:
Derade, určitě jsem ti to už několikrát vzkazovala, ale pro jistotu ještě jednou - ta tvoje polička je prostě :heart: ! A to jsem si původně ani nevšimla, že máš i Concentrée d´Orange Verte!

http://yoursmiles.org/…un/s0222.gif co potřebuješ?

PS:dnes, dá li parfubůh, přibyde jedna opravdová ozdoba… více večer

Fleur 18.3.10 20:15

To byl naprosto nezištný (a nezávistný) kompliment!

• Citovat
  • Nahlásit
domenica 18.3.10 20:18
Oleka píše:Vůbec mám takový pocit, že většina vůní od Elleny ( i ty jakoby „damské“ ) jsou určený víc pro muží.

Mám úplně stejný pocit. :wink:

… i když … právě zkouším Poivre Samarcande , a ta je tedy nádherná :heart:, to mu nemůžu upřít :wink:

lu 18.3.10 20:52
verunka2201 píše:
Jaká je „běžná“ cena za vůně z řady Hermessence? A kde je kupujete - v butiku Hermés v Praze je mají? Nebo jen ve Francii? Nebo lovíte na eBay?

Já jsem naposledy kupovala v butiku Hermés ve Vídni, ale v Praze jsou k mání také! Na ebay to podle mě levněji neseženeš.....

derad 18.3.10 20:55
Fleur píše:
To byl naprosto nezištný (a nezávistný) kompliment!

díky za něj http://yoursmiles.org/…ss/t4810.gif

polička je obohacena Samsarou - schváleno? :mrgreen:

Sissinka 18.3.10 20:59

derade, jak se ti líbí? :mrgreen: A jak na tobě voní??

derad 18.3.10 21:37
Sissinka píše:
derade, jak se ti líbí? :mrgreen: A jak na tobě voní??
líbí se mi převelice a už dlouho (akorát teď jsem dospěl k tomu, že prdím na to, že je to dámská ikona).

a jak na mě voní? začátek je silný až útočný (tady, odhaduju, pramení nejvíc těch útoků na její „čpavost“ nebo živočišnost), ale za tři pět minutek si to sedne. ten úvod je díky té razanci (zvlášť u EdP) takový kompaktní a Samsuška v něm ani moc nezobrazuje svoje složky, v podstatě rozeznávám jen ten Ylang.
později se ale začnou dít věci; razance se promění v prezenci, měkkou milou hlavičku ukáže vanilka a všechny ostatní jakoby nakazí tou svou laskavostí. konečně se objeví jasmín, který je učesaný a srovnaný jako malý klučina maminkou před návštěvou Národního divadla.
to už Samsara září a žhne tou svou dechberoucí krásou. je teplá jako klidné zákoutí za domem u zahrady na konci letního dne. trošku pulzuje.
když Samsara voní, nic špatného ani negativního nemá šanci. :heart:

http://3.bp.blogspot.com/…2Bsummer.jpg

Vera 19.3.10 00:28

no nevím nevím, pes je smutný pořád :conf:

derad 19.3.10 08:09

není smutný, jen uvažuje, kde vezme na ty další parfémy :)

Dalia 19.3.10 08:26

Derade, že Samsara žhne a pulzuje je fakt. I na mně to krasavice jedna dělá.

Skládám Ti poklonu Ty rudá krásko,
okouzlena jsem Tebou má tajemná lásko.
Vůně je šepotem i výkřikem z temnot,
omamný jasmín, bílý klenot …
zašeptal příběh o lásce a vášni,
v objetí santalu zůstává navždy.
Nejkrásnější a jedinečný,
zůstává v mém srdci jasmín věčný …
Má Samsara. 

Příspěvek upraven 23.04.12 v 18:05

Hailstone 19.3.10 10:27

Derade gratuluji k Samsaře . Stýská se mi po ní víc a víc. Flakon jsem vyplácala hodně rychle a nejraději jsem ji měla v létě. Nevím proč, ale jak se řekne jasmín, vždy si vzpomenu na léto a na Samsaru . Já debil jsem vyhodila flakon…o důvod víc si ji koupit znovu.. :D

Kultakutri01 19.3.10 11:28
Dalia píše:
Od Hermés mám vyzkoušený pouze NIL. Byla jsem na něj hrozně moc zvědavá, ale bohužel, vůbec se k sobě nehodíme. :( Obecně na ty citrusově zelené svěženky nejsem, zajímala mě díky recenzi a díky značce, kterou bych chtěla více poznat.
Také bych strašně chtěla očichat HIRIS. Neposlal by mi někdo vzorek, prosím? :?: :) Samozřejmě bych i já poslala nějaký.

Má mi v historicky dohledné době přijít flaška, takže pošlu. Když tak se ohlaš v poště.

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 21 Další »
Váš příspěvek