*HERMES

Laurasuper 15.2.14 19:20

Ráda bych se zeptala v kterých kamenných prodejnách se dají parfémy Hermes koupit. U nás je Fann a Marionnaud. Nenarazila jsem na ně. Ráda bych vyzkoušela, ale nevím jestli mám risknout na slepo, protože dle recenzí jsou tyto parfémy dost specifické.
Můj faforit je Roberto Cavalli, pak Bottega Venata, Chanel, ale teď bych chtěla najít něco na léto, kde bude cítit něvím jak to popsat něco zeleného, či jak to popsat.

jerry 15.2.14 19:34

@Laurasuper

Sephora a Douglas je mají (sice ne všechny, ale jde to).
Nebo se dají koupit vzorky tady v inzerci.
Naslepo radši ne.

Elalice 28.3.14 11:13

Zkoušel už někdo Jour d´Hermes Absolu?

Už jste někdo osobně vyzkoušel novinku od Hermes - Jour d´Hermes Absolu? Pokud ano, pište… jaká je? Jak se vám líbila?

eleonen 20.4.14 14:11

Osm klasických vůní prošlo reformulací a mají nové flakony obrázky zde .
Upřímně Hiris se mi líbíl před tím více svou krásnou barvou, design moc velkou změnu neprodělal naproti tomu např. Rouge je jiná dost. Myslím, že podobně jako to bylo u Goutalek, tady ta uniformovanost moc neprospěla, jelikož nejde o jednu řadu (jako Les Colognes nebo Hermessence), ale o samostatné vůně, tak mi to přišlo zbytečné. :nevim:

dusty 20.4.14 14:26

@eleonen Len nech mi nechajú 24 Faubourg na pokoji!!! :roll: :x

• Citovat
  • Nahlásit
eleonen 20.4.14 14:29

@dusty No doufejme, že už na nic šahat nebudou :cert:

katerinka 20.4.14 16:57
@Elalice píše:
Už jste někdo osobně vyzkoušel novinku od Hermes - Jour d´Hermes Absolu? Pokud ano, pište… jaká je? Jak se vám líbila?

Já ano, bohužel, pro mĕ strašná a dala jsem ji čas i na kůži a docela se to na mĕ zhoršovalo, dojezd byl pro mĕ fakt :poblion: , omlouvám se :oops:

Marusia 20.4.14 17:30

@dusty preferuješ edt, alebo edp?

dusty 20.4.14 17:36

@Marusia V poslednom čase na seba dávam edt, edp aj extrait. :lol: Ale používam najmä edt, s edp ju vrstvím. Tak mi to najlepšie vyhovuje.

• Citovat
  • Nahlásit
Marusia 20.4.14 17:46

@dusty Ďakujem za názor, aj ja nad ňou dlhšie uvažujem. Myslím, že by sa mi páčila. :mavam:

dusty 20.4.14 17:59

@Marusia Do toho, je to luxusná univerzálka. :palec: Symfónia elegantného santalu a zdržanlivého pomarančového kvetu. A flakón je sen. Famóznu výdrž vo vlasoch či oblečení má aj toaletka.

• Citovat
  • Nahlásit
Gita 20.4.14 19:47
@Marusia píše:
@dusty preferuješ edt, alebo edp?

Nejsem sice Dusty, ale za sebe mohu říct, že 24 Faubourg je lepší EdT. EdP jsem prodala, ale k EdT bych se klidně vrátila.

74SLena 20.4.14 19:49

@Marusia
A jaká je po dešti. Deštivé dny jí prospívají. EDT se po dešti noblesně rozvine.

dynda 20.4.14 21:16

@eleonen
Aha, takže i reformulace - je to z nějakého zaručeného zdroje? Vím, že flakóny jsou nové, ale jestli se změní i obsah :think:
Nakonec flakón na Hiris se mi až tak moc nelíbí, ale jestli v tom novém bude jiný obsah, asi to nebude dobrý. :(

eleonen 20.4.14 23:39

@dynda zaručená informace to není, někdo to zminoval, tak jsem to brala jako hotovou věc. :nevim: . Pokud se změna týká jen flakonů tak tím líp.

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek