Hermès Le Jardin de Monsieur Li

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Venea 20.5.15 19:42

@hafik děkuji :-) ještě jsem se nedokopala k druhé zkoušce, tak jsem ji nechala plavat. Raději ještě zkusím znovu, na léto mám beztak vůní dost…minule v Sephoře měli už vypotřebovaný tester :(

alviola 22.5.15 12:46

Mě tato vůně naprosto uchvátila. Čekala jsem něco takového mdle zeleného a vůbec. Bylo tam tolik výraznějších akcentů a při každém přičichnutí se mi podařilo najít něco nového. Na kůži mi vydržela vůně celý den, a rukáv bundy voněl ještě po třech dnech :-) Asi ji chci :-)

mirajo 22.5.15 12:59

Zkoušela jsem nedávno v Sephoře a překvapení to bylo dost nepříjemné :? Nil a Méditerranée se mi dost líbí, tak jsem nečekala, že z Pana Li ucítím něco protivně syntetického, co mi bude houpat žaludkem. V horku bych asi nevydržela a šla smýt. Výdrž měla velmi dobrou, bohužel. Spousta ohlasů je naopak pozitivních, ale jako nekonfliktní vůni k případné koupi naslepo, bych ji určitě nedoporučila.

alviola 22.5.15 13:03

Já jsem měla na jedné ruce Nil a na druhé Li. A byly chvíli, kdy byly dost podobné. Resp. jeden moment mi něco vadilo v jedné a druhou chvíli zase v druhé. Tak nějak se to střídalo, ale jak se to postupně usadilo, tak je pravda, že ten Nil byl jemnější. Což se ale zse moc nelíbilo mi :-)

Hlafka 22.5.15 13:13

Byla jsem u nas v Sephore, byla tam dost neprijemna prodavacka. Nemaji vubec nic od Hermés, a ani vzorek, takze tragedie. Jak mam Sephoru rada, tak asi jen v Pze :-( Takze uz nevim, kde mam ten vzorek sehnat :-(

alviola 22.5.15 13:23

Já jsem zkoušela v Marionnaud. Jestli mají vzorek nevím, ale „zahrady“ k vyzkoušení tam měli všechny.

Hlafka 22.5.15 13:26

Hm, mozna v Praze, tady rozhodne v Mar. Hermés nemaj, navic v Mar. me uz nikdo neuvidi. Koukala jsem, ze ma nove vzorecek i tady clovik od ktereho vzorky kupuji, tak jsem poptala a uvidime :-)

Hlafka 22.5.15 13:26

Zatim u me vede Nil a Stredozemni.

Hlafka 26.5.15 09:39

Dnes mi dorazil vzorek Li, asi jsem blazen, ale vzdalene citim trochu Chansonu dˇEau od Coty :-)

alviola 26.5.15 12:52

@Hlafka Já to tam cítím taky, ale jenom v jeden krátký moment.

Hlafka 26.5.15 13:31

Ja bohuzel porad, nejak jsem se ho kdysi prejedla a uz ho nechci. Tak bud poridim znova Nil nebo Medi. Li pripadne za rok, za lepsi cenu, nebo k Vanocum :-)

viky 26.5.15 19:52

Zkoušela jsem ji na ruku a moc se mi to líbilo!
Krásná svěženka v krásném flakonu. :srdce:
Až bude někde tester, tak se asi neudržím. :P

lulatko 27.5.15 08:23

Holky nemůžu si pomoci, ale já cítím jen citrony a citronovou kůru. Mě nenadchla.

viky 27.5.15 18:20

@lulatko Miluju citróny.
Takže v tom to možná bude.. :mrgreen:

Hlafka 27.5.15 21:10

Ale vydrz super, to se musi nechat.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek