Hermès Le Jardin de Monsieur Li

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Zinnie 28.5.15 12:36

Výdrž má skvělou, já tam citróny necítím vůbec, na mě je hodně jemná a taková svěží krémová. Přítel je z ní úplně unešený, pořád mě očuchává :*

Hlafka 28.5.15 13:35

Škoda, tím, že mi připomíná ten Chanson pro mě spadla do tuctovek a radši půjdu do Nilu bo Medi. :think:

Arlet 28.5.15 16:25

@Hlafka a já jsem jí zkoušela podruhé a cítila jsem tam jakoby jemný čaj…oslazený…ale zase na mě nedržela :? tak pro mě asi taky ne ee…

gabica 28.5.15 19:25

aj ja som dnes vyskúšala vzorku, príjemná, jemná vôňa, ale nulová výdrž :(

Hlafka 28.5.15 20:27

Ja ji cejtim i po sprse!!! A to na me jiny Hermes tak dlouho nevydrzi :-)

Mandorla 12.6.15 19:20

Na nový Ellenov výtvor som sa dosť tešila, o to viac, že táto vôňa má byť jeho rozlúčková. Z parfumérie som však síce odchádzala postriekaná touto novinkou od hlavy až po päty (štedré predavačky ;) ), stále som ale mala pocit, že nič necítim. Nie že by jej v Hermése nedali žiadnu siláž a výdrž, problém viazne niekde inde- Le Jardin de Monsieur Li je totižto príliš čistá, príliš neutrálna, príliš uhladená… Vlastne- vytvára to dojem zenového pokoja, cítim sa ako v japonskej záhrade, kde má každý lístok svoje miesto. Napokon uznávam, že to bol zrejme Ellenov zámer, len mám pocit, že moja prítomnosť sa do tejto záhrady akosi nehodí, zbytočne by rušila budhistického mnícha meditujúceho pod bonsajom.

Arlet 13.6.15 09:56

@Mandorla tak to jsi napsala krásně :potlesk:

Kunoichi 30.9.15 10:40

Co se výdrže zahrad týče, je to zvláštní…já vím, že to je chemii kůže, že některé drží na někom víc na někom méně. Ale u této série, měla jsem za to, že když je to série, je to vytvořeno na určitý typ kůže. Např. Nil a Středozemí a Toit na mě drží krásně až nadprůměrně, monzun a zahrada pana Li na mě nedrží skoro vůbec, monzun skoro necítím zahrada pana Li 1 - 2 hod..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek