Hillary Clinton - Authorite

Tigra 10.07.11 01:16

Hillary Clinton - Authorite

No, co na to říct…zajímavé složení. Přímo se nabízí spojení autority, kožených důtek a dřevěné pryčny…ale tak třeba někdo z vás bude mít jiný nápad. http://www.fragrantica.com/perfume/Hill … -6045.html

Reklama

Kerze 10.07.11 08:39

Já se těším na parfém Monika Lewinsky, ten by mohl mít zajímavé složení… :mrgreen:

Kerze 10.07.11 09:47

Stážistka, přece… :P …a, reklama by mohla být zajímavá…něco ve stylu, jak jsou ty reklamy, že když se něčím sleješ, tak jedeš domů taxíkem místo pěšky (a za to tě borec jako bonus ojede…),tak tady by to mohlo být o tom, že když se pocákáš Stážistkou, tak se ti šéf vycáká… 8)

drobececek 10.07.11 11:25

„The fragrance aims at women of authority; it is the fragrance of control, competence and patience, which makes men sit still, make notes and not to speak until they are asked to.“

Brrr…myslím, že Asexual by byl daleko příhodnější název. A Hillary by to taky vystihovalo daleko víc.

moudjahidine 10.07.11 12:56

Ta fotka paní Clinton je mimořádně asexuální, nechápu, jak mohla vymyslet tomu parfému tak vyhrabanej název, ale! Složení se mi líbí strašně moc. Kůže a santal? No do prkýnka!

moudjahidine 10.07.11 12:58

Kopčim příspěvek K1 ze zdi:

Haha! Can't stop laughing!
Launched on 1st April?! Hilary Clinton!?
Anyway, I think she only can sell it in USA and Israel!

But let's guess pyramid…

leather from Afghanistan
aoud wood from Iraq
rose from Kuwait
sandal wood from Yemen
saffron from Iran
nuts from Turkey
spices from Palestine
and maybe petrol from Saudi Arabia!

Definitely the most political perfume ever!

:lol: :lol: :lol:
benvenuta 10.07.11 14:08
moudjahidine píše:
Ta fotka paní Clinton je mimořádně asexuální, nechápu, jak mohla vymyslet tomu parfému tak vyhrabanej název, ale! Složení se mi líbí strašně moc. Kůže a santal? No do prkýnka!
Um, to je apríl. Je to správa zo satirických novín The Onion. http://www.theonion.com/articles/hillar … ranc,6679/ Divím sa, že to Fragrantica dala do databázy.
estelle 22.07.11 16:09

Pre mňa je spojenie tohto mena s názvom parfému odpudzujúce. Ale nebránim sa prekvapeniu :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama