HISTORIE PARFÉMŮ

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Kjitka 5.11.17 21:05

@Tanulik jinak se mi nedařilo poslat fotku slniecku…ona mi zcela nezištně poslala to křesílko od Diora…usadila jsem na něj Dunu…sice sprej, ale…
chtěla jsem ji ukázat, že si toho moc vážím

Kjitka 5.11.17 21:10

jinak děfčata :-P zdaleka, ale srdci blízká
pokud byste měly cestu do matičky Prahy, dejte včas vědět, ráda vás u mě uvítám :wine:
já jsem totiž čechoslovačka…moje babi z otcovy strany byla zo Slovenska…Malé Leváre, pod Bratislavou :wine: a pracovala na rodných vinicích…a potom jako kuchařka ve Vídni, kde narazila na čehuna…a měla 3 kluky, nejmladší byl můj otec…1920

Kjitka 5.11.17 21:11

a už se těším na červenou palečnici, jak mi to spočítá :pudl:

Kjitka 5.11.17 21:17

ad červená palečnice
nevadí, že nerozumíš tomu, co se zde píše…i tak tě máme rády :rose:

Biely kvet 5.11.17 21:43
@Kjitka píše:
ad červená palečnice
nevadí, že nerozumíš tomu, co se zde píše…i tak tě máme rády :rose:
:palec: :palec: :palec:
Kjitka 5.11.17 21:52

@Biely kvet jinak platí, pokud byste sem měli cestu…atd

Biely kvet 5.11.17 22:14

@Kjitka Ďakujem, budem na to myslieť… :srdce:

Tanulik 6.11.17 18:04
@Kjitka píše:
@Tanulik jinak mám v plánu…pokud nezhebnu, přeci jenom je mi 70…probrat, nebo proprat velké modní návrháře, co mají i parfémy…Armani, Versace…mimochodem, taky homo…
chci i NR…tu mám moc ráda říkám si, že nemá smysl kopírovat něco, co si lidi jsou schopní sami najít… tak spíše nějaké zajímavosti…

Tak to si tiež rada prečítam a teším sa ! :-*

Kjitka 6.11.17 18:45

@Tanulik tak prima
hele, pokud je něco blbě, klidně to sem dejte…přeci jenom, mám plné šuple psaných dokumentů, ale může v nich být i něco blbě, protože je to z doby před internetem…
sice se tím zabývám tak 60 let…jak jsem psala výše…ale nemám patent na rozum, že
jinak platí, co jsem psala výše
pokud byste jeli do matičky Prahy, dejte vědět…vždy je lepší trochu předem…ráda vás tady uvítám ve své říši…má celých 9m2 :inlove:

Kjitka 6.11.17 19:18

pokud by měl někdo chuť napsat sem…jak to nazvat? článek, pokec, polemiku?…budu moc ráda
beru i kontroversní názory…už jsem se párkrát přesvědčila, že ne vždy je pravda to, co se za ni vydává :pudl:

protože sbírám miniaturky, mám na věc trochu jiný pohled…a třeba arabky neznám…ano testovala jsem takové jakoby miniaturky s kuličkou…ale to za jednou prostě nejde

měli jsme na školení Avonu paní, co nám o arabkách povídala, přinesla testry…a oud…myslím tím tu vůni :pudl: to pro mě bylo prostě zjevení…

takže, chodí sem nějaká znalkyně tohoto odvětví?
může nám něco říct?

Tanulik 6.11.17 21:22

@Kjitka Za pozvanie veľkáááá vďaka ! Do Prahy sa dostanem najskor koncom budúceho leta :cry: Ale si veľmi milá , vážim si to . :-* :-* :-* :-*

Kjitka 7.11.17 12:02

@Tanulik budu se těšit :wine:

porjk 7.11.17 21:20

@Kjitka Jsi studnice vědomostí :palec: Pěkná práce!

Kjitka 7.11.17 22:39

@porjk děkuji
to víš, při mém věku mi za zády funí skleróza, musím spěchat :wine:

Kjitka 8.11.17 12:06

Ještě k YSL

Když byl na trh uveden parfém Opium, nechal si YSL udělat průzkum prodeje po světě a zjistil zajímavou věc: nejvíc se prodalo ve Švédsku a Japonsku.
Co mají tak rozdílné ženy společného?
Zdánlivě nic, ale prakticky - větší konzumace ryb a mořských plodů.
A právě Opium tu vůni z pokožky neutralizuje.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek