Hledá se Dior

Tequila 14.08.11 15:25

Hledá se Dior

Nepamatujete si někdo, která vůně od Diora měla kostkovanou černo-něco(béžovou?) krabičku…? Hledám vůni, kterou používala babička, když moje mamča byla malá, tzn. cca rok 1966 a výš… :) údajně to měl být Dior, ale nic jsem nenašla a jaksi víc info nemám… :roll: :)


Reklama

Tequila 14.08.11 15:38

díky, prý asi jo :D ale vzhledem k tomu, že ji přeformulovali, máme asi stejně smůlu… Babička ji kdysi milovala, teď už se moc nevoní, jen tím, co jí dáme k něčemu jako dárek, a když to vypotřebuje, nemá klidně nic, tak jsme jí chtěly k 70tinám udělat radost a sehnat jí znovu tuhle její kdysi tak oblíbenou…

drobececek 14.08.11 16:33

Njn, Dior… :evil:

Vzhledem k tomu, že některé pachy a vůně si lidé pamatují celý život (a často vyvolávají citově dost silné asociace), přijde mi zrovna obchod s parfémy jako ta nejméně vhodná oblast pro bezcitný marketing.

domenica 14.08.11 16:35

Mohlo to být klidně i Diorissimo anebo Diorella. Ale krabičky jsou pryč a vůně se originální předloze podobají jen vzdáleně Zůstalo jen jméno. :? Takový trochu podvod.

drobececek 14.08.11 17:02

Mě by zajímalo, jak se ty reformulace prodávají…

Alex 14.08.11 18:57
drobececek píše:
Mě by zajímalo, jak se ty reformulace prodávají…

skôr sa trba opýtať opačne - ako sa predávajú pôvodné verzie… odpoveď: až na J´Adore nic-moc… a LVMH potrebuje prachy :?

drobececek 14.08.11 19:08

To, že 50 let stará vůně už nemůže být žádný bestseller, naprosto chápu. Ta otázka se spíš týká toho, jestli si vůbec někdo koupí tu reformulaci. Protože - a) starší zákaznice to odradí, a b) mladší zákaznice si podle mě stejně raději koupí J'Adore nebo Midnight Poison než jakkoli předělanou Diorellu.
Další věc, kterou jsem až doteď nebyla schopná pochopit už vůbec, je reformulace celkem nových a komerčně či jinak úspěšných vůní (Dior Homme, Fahrenheit, Miss Dior Cherie, atd…)

Ovšem, už to chápu. Viz můj odkaz na tenhle článek v jiném vlákně:
 http://graindemusc.blogspot.com/…-cherie.html

Ať žijou nikovky. Ach jo…


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama