Hledačka snů hledá vůni pro mladou nositelku

hledackasnu 12.04.10 12:50

Hledačka snů hledá vůni pro mladou nositelku

Zdravím ovoněné dámy a pány,

chci se vás zeptat na vůni, kterou byste doporučili mladé sotva jednadvacetileté sestře,
které bych ráda koupila vůni na večer. Očekávám od vůně originalitu (- myslím, že už je „přejablíčkováno“), smyslnost, ale také hravost.
Dívala jsem se na různé favority, ale od recenzentky parfémů to vždycky náramně schytaly. :)

Jaký máte názor? K čemu jste si přivoněli a řekli si - to je přesně pro mladou, krásnou slečnu, která sice na tomto webu má další atributy - jako povrchnost, hloupost (viz Escada Moon sparkling, Moschino).

Tedy hledám večerní - jarnoletní lehkou vůni (zkuste to nebrat jako protiklady - neb se samozřejmě přitahují a snoubí), která je chytrá, inteligentní - nemusí být příliš křiklavá, ale zajímavá.

Pokud sem chodí i pánové, tak: k jakým vůním rádi čicháte na týlu hlavy přítelkyně, slečny, která vás okouzlí, resp. pokud to poznáte, že? :)

Obracím se na vás pro vaše - doufejme - zkušenosti a přehled. Hledačka snů a nově i zatím nepojmenované vůně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

macska 12.04.10 13:34

Insolence EDP?
Parisienne?
Trésor in Love?
Idole d'Armani?
:conf:

WildOrchid 12.04.10 13:35

urcite vyzkousej Magii Noire

Evulik 12.04.10 13:42

Coco Mademoiselle
Tresor in Love
Allure Sensuelle

hledackasnu 12.04.10 14:16

díky všem!
ani jsem nečekala takových reakcí :)

Podívala jsem se na doporučující parfémy - a docela jste se shodly na značce lancome. Abych byla upřímná, docela se bojím dřevitých složek, působí na mě těžce, jako by byly spíš příhodnější pro starší dámy, ale rozhodně je nezavrhuji! Podívám se, složení jako takové může klamat; jsem čichačka amatérka, spíš intuitivní a je dost možné, že orient ani v parfému neucitím nebo se mi zalíbí. :wink:

ajinka 12.04.10 14:25

Chanel Allure edt Flowerbomb (miluje má dcera, které je přes dvacet…)… :P

Fanfan 12.04.10 14:26

Prada Tendre
Prada L´Eau Ambrée
Flowerbomb
Jil Sander JIL 2009
Si Lolita

Smidlik 12.04.10 14:48

Fanfan, to jsou moji oblíbenci :D

Fanfan 12.04.10 15:18

Šmidlíku,
vida… :wink: Moji v podstatě také, ne všechny vlastním, ale všechny se mi líbí. Ale přes dvacet mi teda není… :conf: Nebo vlastně jo, ale výrazně. :lol:

Incognita 12.04.10 15:55

Akorát že žádná z těch vůní, snad kromě Coco mademoiselle a Si Lolita, není lehká…

vixen 12.04.10 15:58

Prady jsou také lehké. A flowerbomb při lehké aplikaci krásně splyne.

Lalaith 12.04.10 16:01

A co Premier Jour? Mě je lehce přes dvacet a moooc se mi líbí… nebo Omnie - všechny… Klasická Omnia je zase něco trochu jiného, nevšedního, ale je taky krásná :wink:

Fanfan 12.04.10 16:12
Incognita píše:
Akorát že žádná z těch vůní, snad kromě Coco mademoiselle a Si Lolita, není lehká…

Osobně mi nepřipadá vyloženě lehká ani Coco Mademoiselle, ani Si Lolita. Navíc Prada Tendre je typově Coco Mademoiselle velmi podobná a Prada L´Eau Ambrée vyznívá lehčeji než všechny jmenované dohromady. :P

Myslím si, že je na Hledačce snů, aby si vše vyzkoušela a pak se rozhodla sama, ona ví, co si představuje a individuální chemie taky dělá své. A z vlastní zkušenosti vím, že kolikrát něco hledám, zkusím něco, co definované atributy nenaplňuje ani zdálky a pokud to sedne ke mně i k situaci, je mi celkem jedno, že jsem původně hledala něco jiného. Podle mě tu padly dobré typy a teď přijde čichání, čichání čichání… :whistle:

Elvira 12.04.10 19:10

Infusion d´Iris, Love in Paris (pokud není problém meruňka v ní), nějaká růže - Stella, Stella Rose absolute, květinová Wings (někdo bude asi nesouhlasit, ale je to jen tip).
A jako bonbónek 31 Rue Cambon, hledačko, doporučuju sehnat vzorek. :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama