Hledám parfém

Castiel Angelow 22.08.17 15:22

Hledám parfém

Zdravím zdejší komunitu. Upřímně jsem se registroval jen proto, abych se zeptal na tuto otázku lidí tady, protože pro Vás je to vášeň. Ostatně, pro mě byla dříve taky, jen jsem tomu nikdy nerozumněl. Každopádně k věci.

Je mi 25, dělám manažera kvality a ekonoma v jedné společnosti. Miluji chození v obleku, v košili, v kabátu. Prostě se mi ohromně líbí ležérní pánský styl s trochou extravagance nebo urbanismu. Ne úplně absolutně ležérní. Něco ve stylu džíny + košile; kabát a mikina s kapucí apod.

Sháním vůni, která by se ke mě hodila. Několikrát jsem slyšel, že voním hezky, ale nehodí se to ke mě.
Můj styl vůně, respektive co mě oslovuje a co se mi neskutečně líbí, a teď mě prosím nekamenujte je:
Lalique - Encre Noiré
Serge Lutens - Borneo 1834 a Un Bois Vanille

Ujíždím na vůních, ve kterých je vanilka nebo vůních co mají v sobě takový ten smyslný mužný odér pyžma, pepře… Ideálně bych chtěl něco, co můžu nosit teď na podzim / zima, do 4 tisíc Kč.

Děkuji za pomoc!

Stránka:  1 2 Další »
Jirka84 22.08.17 18:44

Zdravím :mavam:

Můj jednoznačný tip:

Nasomatto Duro ;-)

Biely kvet 22.08.17 19:17

Habit Rouge Guerlain
Guerlain L Instant pour homme
Lalique pour Homme Equus
Všetky tri sú úžasné…Môžem poslať vzorky, ak máte záujem. :-)

Frankie 22.08.17 19:20
@Jirka84 píše:
Zdravím :mavam:

Můj jednoznačný tip:

Nasomatto Duro ;-)

Jiří, nemáš něco s nosem?
Mladý pán nepotřebuje vonět jako animál. :lol:

Jirka84 22.08.17 19:40

@Frantatata
Neboj Franto ;-)
„ležérní pánský styl s trochou extravagance“
„Ujíždím na vůních, ve kterých je vanilka nebo vůních co mají v sobě takový ten smyslný mužný odér pyžma, pepře…“

Už? :mavam:

Rauhofer 23.08.17 00:51

Vune

Ahoj, vyzkousel
Marc jacobs - bang (stribrna) je predevsim drevita, sucha s peprovym akordem .

Mizyan 23.08.17 18:09

Absolutne neres nazor, ze vonis hezky, ale nehodi se to k tobe. Musis vonet sam sobe, ne aby se vune hodila ke kabatu. Pepr a dobra vune -Hermes Terre, Opium mozna zdálky aplikovane taky, jinak bych navstivil Alchymistu v Brne, ktery ti parfem namicha na miru, je to zazitek!
Chanel Allure homme
Prada l homme
Valentino homme aqua
Fragonard Diamant
Prada Infusion
Molecule 01
Gucci Homme I
Black Orchid Ford

Reveur 25.08.17 21:12

@Castiel Angelow Nu, pokud se Vám líbí Encre Noire a vanilka, zkusil bych Dior Fahrenheit 32, popřípadě sladší verzi Encre Noire á L'Extreme nebo hůře dostupný, leč krásný Hermes Rocabar.

Hermesfan 14.07.19 09:32

Hľadám toto

https://www.fragrantica.com/…rg-5203.html

a nejaké skúsenosti Aromákov či prirovnanie k podobnému parfému. Fragrantiku a nemecké Parfumo som prečítala ale uvítam aj váš názor

Miamiri 14.07.19 10:40

Ja bych možná ani nešla podle tipu od ostatních ani úplně podle složení. Proste si zajdi do parfumerie a zkus to trochu intuitivně. Mnohdy tam najdes tu stopu, kterou chceš, ikdyz bys podle složení vubec nerekl, ze by tam mohla být. Hlavne treba u panskych vůní mi prijde, ze ty slozky davaji komplexně zcela jine vůně.

Jinak bych doporucila

Hermès Voyage d'Hermès - kdyz na sobě nechas, je hodně animální, taková druhá kůže. Je to vůně, kterou si clovek zalibi trwba az na potreti. Ale porad nutí cichat. Porad nutí poznavat. A podle me nikdo ji nemá.

Jo Malone Myrrh & Tonka
Ta je hodně pižmová a sladká a přítulná. Ale zároven taková- kazdeho si k telu nepustím, ale toho, komu to dovolím,je můj.

Tom Ford Fucking Fabulous
A tohle je vážně pecka. Je přesně schizofrenicka jak se popisujes ty. Elegance i dravost, zápal pro věc ale i o dont care, vášnivý sex, ale vlastně me vetsina zen nezajímá. Noc v opeře s doutníkem, pouliční flákání.

Hodně štěstí pri hledani 8-)

Hermesfan 14.07.19 15:28

@Miamiri

ak to malo byť pre mňa, tak neviem ako to vonia takže hľadať v parfumérii nemá zmysel.

Miamiri 14.07.19 15:55

@Hermesfan Nene. Bylo to k puvodnimu prispevku ;-)

Frankie 14.07.19 16:23

@Hermesfan
Tyhle tipy jsi asi četla, ne?

• Lady Vengeance
  • Cruel Intentions
  • Boss Woman
Hermesfan 14.07.19 16:32

@Frankie

to si asi robíte srandu, to je celkom iný typ vône

Příspěvek upraven 15.07.19 v 04:26

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek