Hledám svou vůni - čistota, štěstí, svěžest, optimismus

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Modry pes 17.11.15 23:53

Ahoj @Sicilanka , diky za tipy. Bvlgari Omnia Crystalline jsem mela loni na jare. Byla prijemna, ale nevydrzela dlouho a to mne bavilo. Navic tak nejak ocekavam tu silu jako ma Woman DKNY. Lacoste pour Femme uz mi nekdo doporucoval, mela jsem a bohuzel se mi to nelibilo, jen uz si nepamatuju proc.

alviola 18.11.15 13:16

@Modry pes Tak včera jsem dostala vzorek nové Chloe Eau de Toilette. Málem jsem ho zahodile, protoež Chloe mě nikdy moc neoslovila. Ale tahle mi sedla. Nemůžu říct, že by splňovala všechny parametry na vůni „čistota, svěžest“ štěstí, optimismus". Ale určitě je to vůně čistoty a svěžesti (díky citrusu a bergamotu). Na to štěstí a optimismus mi přijde taková málo „jiskřivá a rozjásaná“. Nicméně i tak je to přesně vůně, kterou jsem hledala.

Dalia 22.11.15 19:38

@alviola Novou Chloé Edt jsem ještě nezkoušela, ale čistě a optimisticky vnímám Chloé Love Story. Sice není rozjásaná, ovšem tento atribut si s optimismem stejně nespojuji. Každopádně ve mně vzbuzuje pocit klidného štěstí, který je mi mnohem příjemnější než rozjuchané veselí. :)

Modry pes 21.7.16 19:59

Vune jako sprchovy gel Adidas Protect for Woman - Cotton Milk

Dobry den, obnovuji svoji diskuzi. Neni to sice tak uplne to, co hledam ve svem prvnim prispevku, nicmene nevite, jaka vune by byla podobna sprchovemu gelu Adidas Protect for Woman Cotton milk? Prijde mi takova cista a svezi pro letni teple dny a vecery/podvecery. Dat si po horkem dni sprchu a potom se navonet, navlect saty, vzit si sandaly a vyrazit nekam na prochazku k rece se sklenickou vina s prateli a tak. Hmm.. :)

Arome renet 22.7.16 00:57

MODRÝ PES - Úplně svěží, báječná, luxusní a na letní večery je Chemise Blanche, nebo Aqua Vitae Forte. Z mého pohledu bys byla voňavně jedinečná :mavam:

Rosa N. 22.7.16 09:38

@Arome renet jsi mi tu Chémise Blanche vzala z pusy :cert:
@Modry pes Zkoušelas ji? Jsem z ní celá BAF!

Modry pes 22.7.16 14:18

@Arome renet @Rosa N. Jeste jsem o ni nikdy neslysela! Jdu si hned sehnat vzorek - DEKUJI! :kytka:

Arome renet 22.7.16 15:08

@Modry pes určitě nebudeš litovat :palec: @Rosa N. Jejda, to jsem nechtěla :jazyk:

Modry pes 22.7.16 15:17

@Arome renet Jen teda koukam, ze parfem je jaksi „out of my range“, co se ceny tyka, ale za 6 let mam kulatiny, tak treba :D :D :D

No, to je samozrejme sranda, ale toto leto si ho urcite neporidim :(

Arome renet 22.7.16 15:22

@Modry pes já jsem se zmohla pouze na odstřik a až dojde bude mi po ní smutno.

Modry pes 23.7.16 14:14

@Arome renet Mne se prave mila @Rosa N. se vzoreckem nabidla, tak se uz moc tesim! Dekuju moc!!

Rosa N. 23.7.16 15:48

@Arome renet @Modry pes vůně je to moc hezká, což o to.. Hezky se rozvine, ale i tak, za chvíli o ní nevím. A na to je neúměrná jak se tady říká „poměr cena výkon“.

Hehe, tak k něčemu jsou kulatiny dobrý! :D

Modry pes 24.7.16 21:33

@Rosa N. No tak to mne mrzi, ale na druhou stranu vim, ze nebudu asi potom prahnout po lahvicce za 3.500Kc. Krasny vecer!

Rosa N. 24.7.16 23:54

@Modry pes přesně tak jsem to myslela. Hezkou dobrou!

Magnolie1 25.7.16 08:18

Fakt škoda, že se nevyrábí Essence od Narciso Rodrigueze, mně Chemise Blanche přijde hodně podobná, každopádně byla za mnohem příznivější cenu, což Blanche není, ale jinak opravdu je moc hezká

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek