Hledám tento parfém-vůni..

Teryet 17.07.12 19:10

hledám tento parfém-vůni..

Ahoj, kdysi jsem dostala jednu užasnou vůni, byla na řetízku jako náhrdelník. Nedokáži popsat jak voněla, ale tenkrát to byl docela hit. Nevíte značku, obchod, výrobce? budu vděčná za každou informaci, nebo stopu, děkuji :)

Reklama

Kriss 17.07.12 19:32

Mám rovnaký flakónik doma, dostala som ju z Nemecka niekedy po revolúcii 91 - 92 možno. Ale nie je na nej názov :nevim:

Teryet 17.07.12 19:50

:( to je škoda, sháním ho už léta, také jsem ho měla někdy kolem roku 94, ale ještě před rokem jsem ho viděla na jedné slečně v autobuse na krku a byla s ním i navoněná, ale také nevěděla kde se dá sehnat, protože ho dostala darem.Budu doufat :roll:

Aanomis 19.07.12 09:38

To je asi pro velké znalkyně : Hledám vůni podobnou DG Feminine, protože ten už nikde nejde sehnat - tedy na netu nabídek milion - ale ve skladech nic. Asi už se přestává vyrábět :roll:
Tady alespoň složení: hlava: mandarinka leknín mimoza, brambořík
srdce: wistérie, lilie, heliotropin
tělo: santal, kašmírové dřevo, vanilka, pižmo

Tanulik 12.04.16 19:25

Prosím , pomožte mi hľadať Aqua Oriens od Van Cleef & Arpels . Vhodnejšie sú slovenské weby , alebo aj české , ktoré posielajú na Slovensko . Ďakujem :* :mavam:

Poéma 12.04.16 19:37

@Tanulik VMD drogerie ( nejde mi vložit odkaz ).

Tanulik 12.04.16 19:43

@Poéma :* Idem na to … vďaka !!!!

Tanulik 12.04.16 20:19

@Poéma Objednané ! Snáď mi ju pošlú . Ja som ju sľúbila sestre na narodky . Obišla som dnes všetky parfumerky a nikde už nebola . Ešte minulý mesiac ju mali naše Fann-predajne . Ďakujem ešte raz :hug:

Poéma 12.04.16 20:30

@Tanulik Vůbec nemáš zač, rádo se stalo. Je moc pěkná, není to tak dávno, co jsem si ji sama taky užívala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama