Hledám podobné vůně...

Tornádo Lou 04.11.11 23:45

Hledám vůně...

Hledám vůně, nebo jim podobné, které jsem používala a už je nemohu sehnat: Priscilla Presley - Roses and More a Gabriela Sabatini - Bolero. Daly se sehnat v klasické drogérii a vyráběly se kolem roku 98.. Poradí mi někdo..? Děkuji všem.. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

1Miru 05.11.11 14:21

Roses and More jsem měla.
Vyloženě podobné asi ne, ale trochu:
ROSE Caron

…pak je velmi pěkná
STELLA ROSE ABSOLUTE Stella McCartney
ROSE BARBARE Guerlain

…a pak už je zde vlákno „Parfém s vůní..“ a tam jsou vůně se složkou, kterou bych/jsi chtěla jako hlavní :wink:
 http://www.arome.cz/…rfem-s-vuni/

bubya 24.11.11 12:48

Obě dvě vůně jsem měla a byly nádherné, v té době asi nejlepší drogerkové vůně, které byly běžně k dostání za přijatelný peníz. I když dneska vlastním vůně od Diora, Chanelu, Caronu atd. na tyhle dvě často vzpomínám. Obzvlášť Bolero jsem milovala, škoda, že už ho mám jen ve vzpomínkách.

Aanomis 20.07.12 09:32

Hledám podobnou vůni s DG Feminine - a nemuzu aspon podle recenzí - najít. Jsem z toho neštastná. Navíc nevím jestli to je vůně mošusová, nebo květinová ale je prostě úžasná a stala jsem se naprostou závislačkou. Uz se asi prestala vyrábět. Nechápu jak se to mohlo stát, když jsem v minulosti byla vysazená na citrusy… Pomoooooooooooc

Aanomis 22.07.12 19:18

No jo to je přesně ona… diky za tip tahle stránka mi vůbec nevyjela.
To je ta nejkrásnější vůně jakou /zatím/ znám.

Aanomis 02.08.12 11:18

@Marusia

Tak děkuju za tip, už mi přišla - za tuhle cenu - jsem trošku zahučela - ale jsem šťastná :)) Mám aspoň do zásoby. :)) Sranda by byla kdyby ji zase začali dělat / a zapolovic/…ale to se určo nestane. Někdy se prostě nedá nic dělat… :jazyk:

Marusia 02.08.12 20:08

Aanomis, som rada, že som pomohla a pekne si ju uži :mavam:

Jadorka 07.02.14 07:03

Prosím o radu.Body EDT od Burberry.Zkoušla jsem,bohužel na mně slabě drží.Poradíte podobnou vůni co má lepší výdrž.Moc děkuji.Body Tender a Body EDP mi tak hezky nevoní.Díky

1Miru 07.02.14 09:37

@Jadorka
Body Intense
Chloé Love

Tassia 07.02.14 10:58

Ja hľadám podobnú vôňu Jaipur EdP, ktorú už nezoženiem. Veľká škoda, že už sa nevyrába, ja by som si ju vedela predstaviť ako moju signature. Chcem poprosiť zbehlé Aromačky, či nemajú nejaký tip na podobnú vôňu. Ďakujem. :kytka:

Knihomolka90 16.02.16 19:12

Hledání vůně podobné Tresoru in love

Dobrý večer,
už strašně dlouho hledám vůni, která by mi sedla. Vždy, když jdu do parfumerie a i když řeknu citrusy ne, nalejou na mě vůně, které mi nesedí, hlavně s citronem, a ze všech mám pocit, že nejdříve jde vůně, pak dlouho nic a pak terpve já (viz dnes Dior Addict Eau Fraiche). Jedinou vůni, kterou mám ráda, je Tresor in love, ale vždy se mi za chvíli omrzí a potřebuji ji třeba na tři týdny vyměnit. Neměli byste tip na podobnou vůni?
Děkuji za odpověď.

michala333 18.07.16 10:37

Anna Sui Secret Wish Magic Romance

hladám podobnú vôňu ku

Anna Sui Secret Wish Magic Romance

vopred dakujem za tipy :andel:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama