Hledám vůni...

Lorrina 05.03.09 13:46

Hledám vůni...

kterou používala moje stará známá…ale netuším, jak se jmenuje, jen, že je moc krásná… :.))

Vím jen tohle - je z řady levných drogerkovek, které se vyráběly někdy během roku 98, má v tom být vanilka, stálo to asi 200… ale úžasně dlouho to drželo a i když jsem byla děcko, tak si to pamatuju… nemáte někdo nějaké tipy? Co by to třeba mohlo být…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Ada 05.03.09 13:57

Taky mě automaticky napadla Vanilla Fields, to byla hodně populární levná vanilka.

Lorrina 05.03.09 13:59

No ale co tak koukám, stojí to 700 :)) je možný že by to tehdy bylo tak levné? ( 200Kč v drogerii)

Ada 05.03.09 14:06

Záleží na tom, kde ji kupuješ. V zahraničí není tak drahá.

Lorrina 05.03.09 14:11

a bylo to tu vždycky tak drahé? Strašně bych tu vůničku chtěla… mít tak jistotu, že je to ona, tak si ji koupím hned… ale co když zjistím, že to byla nějaká jiná? Vzorečky se asi jen tak někde koupit nedají že… a tohle se zrovna myslím nedá ani nikde zkusit, nebo jsem to aspoň nikde neviděla

Ada 05.03.09 14:13

Pár lidí ji tu má, jedna dívčina ji dokonce nabízí na prodej, tak zkus vyžebrat vzorek…

Naja 05.03.09 14:16

Taky mě napadla Vanila Fields, ale myslím, že ani tenkrát nestála 200 Kč. Myslím, že spíš tak 400,–, já si jí kupovala hned po uvedení na trh a kroutila jsem se, protože se mi to zdálo moc:lol:

Jitka 05.03.09 15:20

Lorrino, v těch letech jsem si kupovala vůni French Vanilla od značky Dana. Stála kolem dvou stovek a dodnes se dá koupit, jen né u nás. Já ji považuji za nejhezčí a nejpovedenější vanilkovou vůni vůbec. :heart:

http://www.fragrancex.com/products/_lid … ducts.html

Aanomis 13.07.12 23:11

Já mam podobny problém. Hledám vůní s citronovym ocaskem ale strašně kyselym a uuuzasnym… Musela to byt vune, která byla na trhu za hlubokeho komunismu - presto si myslím, ze nepatrila k nejlevnějším. Ale cítím ji ještě někdy i dnes ale velmi výjimečně. Zkoušela jsem spoustu citronovek ale zadna nemá takovéhle zakončeni… vzdálené se ji podoba O-zone od Sergia Tacchini ale není to ono to je proti Te ME jen slabý odvarek. Poradite? Jeho spis taková sucha kyselost ne Sladká nebo kvetionova.. Už Nevím, jak bych ji lepe popsala.

Chihuahua 20.07.12 15:34

Mohl to být i černý „vykřičník“(ex­clamation)

prokera 23.07.13 13:01

Pomozte mi holky prosím vyřešit parfémovou záhadu :) . Z XPF jsem měla rok odstřik, který měl údajně být Must od Cartier edt. Protože se mi šíleně líbil, objednala jsem nedávno celou flašku jmenovaného :D . No a teprve teď jsem tím pádem zjistila, že odstřik musí být jiná vůně :oops: ! (Ne že by Must byla špatná - naštěstí se mi líbí moc, tak není čeho litovat :) , ale ta nádhera, do které jsem se zamilovala musí být v tom případě něco jiného…).
A teď co :think: ? Bude to zatraceně těžké :zed: :D ! Jediným vodítkem zůstává barva parfému, která je i na vzorku celkem dosti oranžová (tzn. čekám, že v láhvi bude téměř hnědá 8o ?…). Typově bych vůni zařadila trochu něco mezi Must Cartier a No.4 - neumím jí bohužel víc přiblížit :( , ale rozkládá se do krásné, sladké, dřevité vanilky :think: …? No prostě nádhera a elegance sama :mrgreen: ! A určitě jsem jí cítila už někdy v mládí - bude tedy spíš známá, data staršího - počítám, že z rozmezí cca let 1980 - max 1990-2 řekněme :nevim: . Prostě ji typuji na 80. léta. Trochu uvažuji, zda mi tam omylem nechrstli Obsession - ten mají v nabídce vzorků také, ale nemám momentálně možnost porovnat. Pak jsem pomýšlela na Romu, ale tu jsem před 20ti lety měla a byla víc dřevitá a méně sladká (pokud si dobře pamatuji?) a tolik mě neuchvátila. No zkrátka - chtěla jsem poprosit o nějaké nápady a tipy, co by to mohlo být :oops: :) …? Něco s tmavší tekutinou, orientálního, do sladka…hmmm :andel: ..... Tuhle vůni prostě musím sehnat, ale zatím nevím, co vše (kromě Obses.) ještě zbývá prolustrovat. Moc děkuji za odpovědi a nápady :kytka::mavam:

prokera 23.07.13 13:20

@Gita Ta už je moc „moderní“ a málo tmavá :) , tohle bude něco staršího :oops: …takový vlhký podtón je tam cítit, trochu máslový :andel: …

Gita 23.07.13 13:37

Není ten vzorek Must Cartier čistý parfém? Nebo třeba Opium? Gucci hnědá kostka?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama