Hledám vůni čistou,krémovou, netuctovou-luxusní :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
beliala 3.4.13 17:05

Pri čítaní popisu ma hneď napadla Ivoire 2012 - tak sa pridávam k Martissinke a Juno :)

olilla 3.4.13 17:24

@Katrinka @Poeme
je to přesně ta vůně,kterou hledám a na kterou moc vzpomínám a chci jí :) :)

• Citovat
  • Nahlásit
jerry 3.4.13 17:57
@Katrinka píše:
Dá se sehnat i u nás? Nenašla jsem nikde :think:

Bohužel nedá.

daniela 5.4.13 14:37

@olilla A zkoušela jsi Glow od J.Lopez? Sice není ze škatulky „luxusní“ ;) , ale typově mi připomínala Essence od N.R.

hannah2 5.4.13 18:04

Já bych poradila Ajmal Princess Musk - nasládlá white musková
vůnička, něžná krémovka/trošku podobná NOA/ a nebo Beige Chanel - také luxusní krémovka, ale jiném smyslu, spíše medově-květinově a můj poslední tip /těžko sehnatelný/ Montale
White Musk - luxusní tělovka, ale ne tak sladká… po té moc
toužím, tak snad někdy …

Ronna 6.4.13 12:53

Indigo od Kenzo. Ale není starosvětská. Pudr je to ovšem krásný.

Katrinka 6.4.13 12:57

ZDE Neznáte někdo tuto vůni?

Vera Wang Bouquet, přijde mi dle popisu, že by mohla být typově, co hledám :think:

melisaa 6.4.13 14:00

Co Ferre!?

Katrinka 6.4.13 14:48

@melisaa Která přesně? Když dám do vyhledávače Ferre, vyjede na mě xx různých parfémů :nevim:

jerry 6.4.13 14:55
@Katrinka píše:
Vera Wang Bouquet, přijde mi dle popisu, že by mohla být typově, co hledám :think:

Neřekla bych - je to vcelku tuctová dřevitá květinovka se sušenými černorybízovými listy. A tvé zadání „čisté, krémové, netuctové“ podle mého názoru nesplňuje ani typově.

Katrinka 6.4.13 15:28

@jerry Díky, mě přišla podle popisu, že by mohla :| Mále jsem už pořizovala,že vyzkouším, takže díky za radu :palec:

MonicaNY 6.4.13 19:02

Luxusní krémovka s pudrem je White Musk od Arabian Oud, ale bohužel též limitka… takže to moc rada není… :?

melisaa 6.4.13 21:33
@Katrinka píše:
@melisaa Která přesně? Když dám do vyhledávače Ferre, vyjede na mě xx různých parfémů :nevim:

Je to tato: http://www.arome.cz/…ferre/ferre/
Jednou mi bylo řečeno, že voním jako dětská prdelka :D Ale v pozitivním smyslu..

Tana1112 7.4.13 06:53

@melisaa Ferré je nasládlá květinovka. Krásná, s nádechem luxusu a určitě nevšední. Ale určitě ne „čistá“. Na to je příliš „zářivá“.

Ify 7.4.13 07:47
@Tana1112 píše:
@melisaa Ferré je nasládlá květinovka. Krásná, s nádechem luxusu a určitě nevšední. Ale určitě ne „čistá“. Na to je příliš „zářivá“.

S tím souhlasím. Je krásná, ale pro mě spíš s mírným nádechem orientu. Na mě rozhodně jako „čistá“ nevyznívá, ale záleží na osobní chemii. Ovšem lapač pochval to tedy byl velký - asi bych si ji měla znovu pořídit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek