Hledám podobnou vůni Naomi Campbell

Širín 04.08.09 23:04

Hledám vůni: Naomi Campbell

Naomi Campbell „vibrátor“ (pardon…)

Dámy, podle složení… prosím… pro kolegyni.

pomerančový květ, broskev, kokos, bergamot,
růže, tuberóza, kosatec, heliotropin,
vanilka, karamel, benzoin, cedr,

V podstatě tvrdila, že jí voní vanilkové vůně… ale má nějaké růžové Lacoste, takže… ále tak, když si to přeje…

Díky

""http://img229­.imageshack.us/im­g229/5786/nao­micampbell.jpg:http://img229.imageshack.us/…campbell.jpg

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Intense77 07.08.09 00:15

...

To je necht . Nie vibrator.

http://www.eshop.fann.sk/kategoria/dams … -campbell/

Alebo na Slovensku. Nech ti kupi kamoška zo Slovenska.

Vera 07.08.09 00:22

tahle vůně není moc oblíbená, ale nedávno jsem v obchodě našla pohozený vzoreček a vrhla se na něj, když jsem ho vyzkoušela, překvapil mě příjemný mošus.
Jen z tvého příspěvku není jasné oč běží, jestli o názory na ni nebo o tipy na podobné vůně nebo kde ji koupit (v e-shopech je normálně k mání :D )

verunka2201 07.08.09 00:25

Mě se taky líbí!
Mám ji spojenou s maminkou holčiny, co jsme spolu byly v dětství velké kamarádky :) Ta vůně mě tehdy ohromila, říkala jsem si „Až vyrostu, určitě si ji koupím!“ :lol:

verunka2201 07.08.09 00:29

A podle všeho chce Širín doporučit podobnou vůni, kterou by mohla kolegyni bez obav darovat… aby třeba nedostala to samé, co už doma má…?
Jen moje doměnky, asi blbé…

Vera 07.08.09 00:33

Verunko, určitě máš pravdu, půjde o podobné vůně :D

…to bude horší, protože např. já cítím mošus - kolegyně vanilku a už je problém :conf: co vybrat…

verunka2201 07.08.09 00:38

Fakt nevím, ale snad nám to Zuzka objasní :)

A ani nevím, co jsem v té vůni cítila já, páč to bylo už hodně dávno a vím jen, že se mi opravdu moc líbila :D

Širín 07.08.09 06:36

Chci něco „lepšího“ co by vonělo takhle. Kolegyni to voní.
Ona říkala, že cítí spíše vanilku. Tak třeba vanilka a mošus? :twisted:

Mirka V. 07.08.09 08:40

Jaipur Saphir- Boucheron ,rozhodně kvalitnější,ale podoba tam je :wink:

sofie 31.10.11 20:16

Vůně jako Naomi Campbell

Zdravím všechny parfemačky :-) Prosím, potřebovala bych poradit. Mojí mamce velmi voní ta první vůně od Naomi, je z ní úplně unešená. Můžete někdo doporučit podobnou vůni? Chtěla bych koupit „pořádný parfém“ :oops: :think:

složení: Hlava červený pepř, italský bergamot, kaktus, anýz
Srdce
jasmín, magnólie, orchidej, bílá broskev
Základ
santalové dřevo, cedr, vanilka, ambra

drobececek 31.10.11 20:26

Je to sice už pár let, co jsem Naomi čichala (měla mamka), ale myslím, že by se tvojí mamince mohla líbit třeba Ambre Gris od Balmaina.

jerry 31.10.11 21:50

Tohle téma už tu jednou bylo - leč k výsledku se nedobralo :think: …snad jen ten Jaipur Saphire v posledním příspěvku (ale ten už se taky nedělá)…

1Miru 31.10.11 21:54

…mně tahle vůně, když jsem ji cítila na jiné, voněla velmi kakaově.
Takže třeba:
Neonatura Coccon Yves Rocher

- magnolie a jasmín nasladko - to je L´Instant EdP Guerlain
- orchidej nasladko - to je FLowerbomb, Jimmy Choo, J´Aime La Nuit La Perla
a pak - ale to je dražší
Elixir Charnel Gourmand Coquin Guerlain

Lenaluna 01.11.11 14:13

Výborná vůně

Tuto vůni prostě miluji, mohla bych se jí vonět každý den. Ale v šuplíku mám tolik vůní, že se na ní každý den nedostává.

Tigra 03.11.11 23:33

Mně hlavně fakt mrzí, že nevím, která vůně voní jako NC, protože mně se taky moc líbí a taky bych si ji ráda koupila v „nóbl“ verzi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama