Hodnocení pošt

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Plíšek 26.1.12 22:19

Tak tohle tady také probíhá a to co píšeš znám moc dobře. Jak to,že tu byli,když zvonek mne funguje a celý den nic.tak i to,že mne ani nemohli dát oznámení o balíčku. Fakt nevím,jak tam můžou mít takový bordel.A nebo je tam každýmu všechno jedno?Pak to hodí do koše,když toho mají moc. No třeba fakt mají,ale můžem za to mi? Proč si vztek vylívají na nás a ty jejich obličeje otravený a naštvaný nejdou ukázat těm nahoře,aby nepropouštěli,když je jich tam i tak málo.Neroznášeli letáky,jak soumaři s poštou,ale dali to brigádnikům třeba. Hamty hamty ,at mají ty nahoře ,ale že maji tak málo a takové podminky,tak za to lidi nemůžou.A ani jiný lidi nemaji zrovna lehkou práci,ale jde to i jinak .Jenže ty za přepážkou jsou nafoukaný a namyšlený i na ty doručovatelky.Sedí si tam a holky lítaj ,jak píšeš déšt,zima,horko.Kolikrát když tam byla doručovatelka,tak ji pak zbytek osazenstva pošty pomluvil,jak to šlo a s ní mluvili,jak s povlem.Ale ,že to flakají je fakt.Ale proč.Včera u nás chodila do šesti do večera a měla sebou i děti .Taška plná i brašna.Je to normální?Pak taky ty jejich služby vypadaji v těhle podmínkách.Tedy já spíš nemusím ty za přepážkou .Namyšlený,důlěžitý ,nepříjemný a líný.Tedy tady u nás jo.Štvou mne.Štve mne,že běhám pořád na poštu,když tu byli a nedali mne to.Štve mne ,jak se chovaj a chodím tam nerada.Fronta ,nepříjemno.Lidi co znám ,tak to samý. Jak můžou,tak to odkladají a říkaji to samé.Říká to každý,ale nic se nemění,stížnosti se hodí do koše a jede se dál.

gabra771 27.1.12 06:19

Zcela s tebou souhlasím… :twisted: :( Mám kámošku, která roznáší poštu, a říkala mi, že musí dokonce sjednávat pro Poštovní spořitelnu různý úvěry, půjčky, pojištění atd., že pokud nesplní určitý limit, jdou s penězma dolů a tak navrtala do úvěru svou rodinu. No, nevím, ale představa doručovatelky a sjednávání půjčky - to mi nějak nejde k sobě. Vím, že to nemaj lehký, ale kdo v dnešní době má? Třeba co se týká balíkových služeb autem - to je vše perfektní (tedy až na ta ohlášení smskou). Já třebas nepochopím to, že u nás na pobočce maj od půl devátý do jedenácti, potom dvouhodinovou přestávku… a to je pobočka na velkém sídlišti. Takže „vše pro lidi“ tady u České pošty moc neplatí… A odráží se to vlastně i na službě celé té naší slavné pošty… :zed:

Plíšek 27.1.12 09:04

Holka za přepážkou najednou usměv a snažila se také mne do toho uvěru zlanařit.Najednou byla iniciativní a moc milá ;) Pak řekla,že z toho bude mit penize . :D No když jsem odmitla,tak se ihned vrátila do té původní podoby :lol: Uvítala bych,kdyby bylo otevřeno třeba v sobotu ,alespon ráno. Přez týden dělám směny na poštu nestíhám a fakt tu hodinu už někde nemám utahaná chut trávit.Sobota by byla idealní a asi pro dost lidí. Nebo aby začli fungovat,jak maj,to by bylo taky supr ne :lol: Ale s tím už nepočítám. Kdyby jich bylo více,nejaká konkurence mezi poštami a ne monopolně jedna,tak by to určitě byl přínos. Jako žlutý autobusy a ted i jejich vlaky. Najednou zlevnili jizdenky a služby jdou nahoru.

Plíšek 6.2.12 20:04

Tak dnes mne opět pěkně namíchla pošta naše česká :cert: Nebyla jsem tu pár dní a nahromadilo se mne pár dopisu atd na poště a mimo to čekala parfém z jednoho eshopu.Vzala jsem oznámení o uložení zásilky a šla si všechno vyzvednout. Mimo jiné i vzorky a parfém jeden tady z Arome od aromaček. Dojdu domů a píšu do eshopu,že stále nemám jejich parfém a oni mne poslali odkaz sledování zásilek a tam je uvedeno,že mne balíček s parfémem měl být dnes doručen.Tedy byl doručen ! :x Takže nechápu a hned napsala nazpátek,že mne bohužel nic doručeno nebylo…Takže jsem ted trochu zvědavá,jak to dopadne a začínám mít i obavy.Nebylo to zrovna za málo a platila jsem jim předem na učet :(

gabra771 6.2.12 22:01

Tak snad to všechno dobře dopadne a parfém se najde. Ale je divné, že jsi na sledování zásilek měla balíček už obdržet. Mně se stalo něco obdobného (tedy ne s parfémem) - paní se na sledování zásilek také dozvěděla, že už by jí měl balíček být doručen, nemohly jsme najít důvod, nakonec balíček ležel na její poště a binec tam měli oni. A trvalo to dva dny, než se všechno vyřešilo… :zed:

Plíšek 6.2.12 22:27

Doufám Gabro :( myslím na to v jednom kuse a nevím co bude,pokud mne dali místo mého s parfémem jiný můj a podepsala jsem převzetí,tak mám hruzu z toho,že to zapřou a nebo mne ho nebudou chtít dát.Pošty jsem měla hodně,takže jsem nekontrolovala všechny čísla balíčků.Vlastně je moc ani jindy nekontoluji.Prostě jdu na poštu,dám oznámení a za to mne předají muj balíček,takže nepředpokládáš,že je to jiný tvuj balík ,který přišel třeba až ten den a popletou to tam.Ach jo.Zítra tam půjdu a snad to dobře dopadne.Snad ho nedali někomu jinému :,(.Snad to bude podobný případ,jako to měla ta paní s doručeným a nepřebraným balíčkem.

gabra771 7.2.12 07:11

Plíšku, já měla jednou taky problém, týkalo se to důležitý věci (opisovala jsem knihu a autor poslal originál doporučeně ke mně na adresu). Nedostala jsem ani oznámení do schránky, takže jsem vůbec netušila, co se děje. Za čtrnáct dní mi přišla výzva k vyzvednutí zásilky, mezitím autor musel poslat kopie - takže nepříjemné a velký problém. Netuším, jak se to může stát, ale leželo to na poště měsíc, vzadu na obálce nebylo vůbec razítko od pošťačky. Tehdy jsem udělala hrozný zle, protože to si přece nemůžou dovolit. Nic se nedělo, omluva a konec. Ale člověk se kolem toho nalítá a naběhá, máš problémy jenom a jenom ty. Vím, že jsou na poště taky jenom lidi, ale pokud to není obyčejná zásilka do schránky, tak to přece taky odesílatel zaplatí, tak by se k tomu taky měli takhle stavět a být zodpovědní. Ale bohužel… Připadá mi, že ceny u pošty jdou tryskem vzhůru, ale kvalita jaksi upadá… Stát ve státě… :think:

Plíšek 7.2.12 09:13

No ,tak to by mne kleplo.To už je na infarkt.Je prý nově zřízená doručovací služba.Neni to českých pošt .Raději si připlatím,ale budu mit klid a nebo zvolím kurýrní službu.Už jich mám fakt celkem dost.Raději kvalitní sužby a stejně mají taky ceny vysoké oproti tomu ,co nabízí a raději podpořím ty okolo ,který budou v pohodě,než je dávat do něčí kapsy,jelikož do služeb pošty to není.Nevšimla jsem si,že by něco za léta změnili,až na ty rostoucí poplatky za služby.Hrozný služby.

Plíšek 7.2.12 09:48

Tak se zásilka našla.To bylo jednání.Najednou ji objevili ,ale omluva žádná a ani nějaké vysvětlení.Oznámení.Asi se pracovnice přehledla.Nechápu.Jsem ráda,že i když mne byla ,jakoby doručena a ne mne,tak ji dostanu.Ale tohle fakt nechápu a hlava mne to nebere.Jedním slovem bordel a znechucení uplné a příště si pro balíčky budu nechávat posílat kurýra.At to stoji,co stojí.Nepujde tak všechno posílat,nemyslím obyč.poštu a levnější záležitosti.Ale všechno důležité a dražší už jen tak.Takhle už ale fakt ne.Ještě se do mne postila,že je příjmení napsané bez jednoho písmenka a že mne ji nevydaji,asi aby to zahrála jinam a tak jsem ji řekla at pošlou,stejne ji obratem zase pošlou nazpátek a že se divím,když mne ji jako dali včera,že ted s tím má najednou problém a i když znám odesilatele,souhlasí jméno i adresa,tak to řeší takhle místo omluvy. Prostě nejlepší obrana je utok,tak nějak.S poštou končím.

Příspěvek upraven 07.02.12 v 12:43

gabra771 7.2.12 12:00

Tak hlavně že se zásilka objevila… :lol: Přiště asi fakt přes jiného dopravce a doručovatele… Když máš takové „dobré“ zkušenosti…

Plíšek 7.2.12 12:28

No,to co jsi zažila s doručováním knihy je taky síla ;) Jsem ráda,ale zkušenost nepříjemná.A ne první a nechci další takové podobné,jelikož to je fakt furt něco s nimi.Stížnost jsem napsala emailem,jak mne doporučila pani na lince pošt.služeb,ale stejně nemyslím,že by se něco změnilo k lepšímu v budoucnu.Ani jsem na to neměla už chut..zase ,ale nakonec jsem napsala a popsala,co všechno tady je stále s poštou a i o téhle poslední nemilé zkušenosti.

gabra771 7.2.12 16:23

Je zajímavé to, že pokud si nechám poslat zásilku do práce, kde jsem vlastně celé ráno, kdy jezdí pošťák nebo chodí doručovatelka, je vše bez problémů. Jakmile je to na adresu domů, už je problém s výzvou a následným doručením. Proto pro jistotu si nechávám už vše posílat na adresu do práce… A asi jsem s tím tak pěkně vydrbala!!! :lol: :lol:

Plíšek 7.2.12 16:28

Asi v tom vidí větší problém,kdyby nastala nějaká chyba.Ty jsi osoba a oni podnik.Mohli by mít větší problemy a dávají si pozor.Jinak si to nedokážu vysvětlit.Zvláštní to je :roll:

gabra771 7.2.12 16:37

Netuším… Alespoň něco stoprocentně funguje… :palec:

Plíšek 7.2.12 16:47

:lol: Našla si řešení :palec: Tak at to vydrží a zkusím to také.Snad to není podle toho o jaký podnik se jedná :lol: Pokud nepracuješ někde na ministerstvu,tak by to mohlo fungovat i u nás. ;) :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek