Holky a co hubnutí?

Veverka 12.01.16 18:44

Po letech různých sportů, aerobiků, zumby, kalanetiky a pod.jsem zjistila, že nejlíp na mě zabírá rychlá chůze, pilates a plavání. V zimě lyže, v létě kolo, občas koně, každý den se psem. Hubnout nepotřebuju, mám 53 kg, ale sport mě baví a skoro každý den něco dělám. Strava zdravě, s mírou, nepřejídat se, ovšem kde to trochu hapruje, je pití vína :mrgreen: . To si neodpustím, občasná sklenka večer prostě musí být. Výborná na záda, držení těla a vytvarování je taky kalanetika, ale je to dost nuda :lol: , pilates je větší zábava, víc mě baví.

Slimek 12.01.16 19:25

@otakara olej z černého kmínu užívám primárně na dýchací cesty, ale působí dobře i na první příznaky nachlazení, tedy škrábání v krku. Letos přes zimu ho vlastně užívám prvně a ještě jsem ani jednou nebyla nemocná, jednou to na mě sice lezlo, ale olej jsem si ráno nevzala, tak jsem honem běžela koupit novou lahvičku, cvakla si a do večera nebylo po příznacích ani památky.
Ale hlavně jsem mu vděčná, že jsem letos neměla ani jednou zánět průdušek, na který jsem tolik trpěla a tak dlouho se mi vždycky táhly. Jinak je ale úžasný i pro své složení, působí antibakteriálně atd atd :D
@ijáček jj, já po lžičkách, je trochu štiplavý, ale jsem zvyklá na jeho semínka, kupuji si je na domácí pečivo.

ijáček 12.01.16 20:43

@Slimek Tak se zeptám blbě ještě jednou: to si dáš na lžičku olej a spolkneš? Nebo namažeš na chleba?

Tady jsem si našla obchod a jestli to má fakt ty účinky, tak si ho možná i koupím (ten olej ne ten obchod), ale nevím, jestli to spolknu, já jsem na výběr jídla fakt strašná.

https://www.mj-krasazdravi.cz/…ml-d7937.htm

Haňoulík 12.01.16 20:50

@Renusatko Jsi velmi disciplinovaná. :palec: Obdivuji to.

Slimek 12.01.16 21:00

@ijáček na lzicku a polknu. Na moji lahvicce je uvedeno, ze i reguluje cholesterol. Kdyz jsem si ho v obchode koupila prvne, tak pani prodavacka rikala, ze delam dobre a ze ji tam pravidelne chodi pan a dela si s nim mesicni ozdravne kury…muze se uzivat az trikrat denne, vzdy cajova lzicka 15 min pred jidlem

Slimek 12.01.16 21:01

@ijáček jen s tim rozdilem, ze ja uzivam cerny kmin neboli cernuchu, pripadne oznacovanou take cerna cibule.
Jinak vsechny tyto oleje jsou jedle a muzes je pouzit i do jidla, jen se nehodi na tepelnou upravu.

AnnaBella 12.01.16 21:08
@Veverka píše:
Po letech různých sportů, aerobiků, zumby, kalanetiky a pod.jsem zjistila, že nejlíp na mě zabírá rychlá chůze, pilates a plavání. V zimě lyže, v létě kolo, občas koně, každý den se psem. Hubnout nepotřebuju, mám 53 kg, ale sport mě baví a skoro každý den něco dělám. Strava zdravě, s mírou, nepřejídat se, ovšem kde to trochu hapruje, je pití vína :mrgreen: . To si neodpustím, občasná sklenka večer prostě musí být. Výborná na záda, držení těla a vytvarování je taky kalanetika, ale je to dost nuda :lol: , pilates je větší zábava, víc mě baví.

To je vůbec nejlepší, střídat to. Plavání je vůbec můj nejoblíbenější sport a pilates dělá krásné štíhlé svaly.

ijáček 12.01.16 21:14

@Slimek Dáš mi odkaz, prosím? Co jsem našla je podstatně dražší než jen z kmínu.

(Omlouvám se, že jsem trochu OT, ten olej mě zajímá z důvodů těch mých věčných rým :oops: )

Slimek 12.01.16 21:17

@ijáček kupovala jsem ruzne, zpocatku mala baleni ve zdrave vyzive, ted uz po dvakrate velke v obchode biooo.cz …maji vice druhu, nejmin dva, oba mam ted doma, oba super. Jsem na mobilu, ale pres vyhledavani bys to tam mela v pohode najit, klicove slovo bude urcite cerny kmin nebo černucha :mavam:

Renusatko 12.01.16 21:24

@mmaat Super, každá změna a každé kilo dole je spousta práce.
@Makiiii @Haňoulík Právě, že je vtipné, že bych si to před rokem o sobě rozhodně nemyslela. Tak si letos říkám, že když jsem se dokopala ke změnám já a hlavně vydržela…tak to prostě jde :-D.
@otakara Já jsem debaty vzdala spíš z důvodu, že už mě nebaví pořád dokola poslouchat, že to nejde. Pak si i já sama najednou přijdu bez energie. Začátky třeba byly těžké v práci, když jsem se pomalu u každého oběda obhajovala, proč jím zdravě :-D.

mmaat 12.01.16 21:28

@Renusatko to mi povídej, ale zvykám si. A hlavně, když člověk vidí první výsledky, je to nejlepší motivace.

Renusatko 12.01.16 21:31

@AnnaBella Na pilates se taky chystám. Dělám v osteocentru a pacientky si to tam moc chválí. Ještě většinou mají o cm nebo dva navíc (výšku), když začnou cvičit :-). Je to moje letošní předsevzetí.

Příspěvek upraven 12.01.16 v 21:35

Renusatko 12.01.16 21:34

@mmaat Přesně :palec:. Když jsem poprvé viděla, že mám taky nějaké svaly, tak jsem měla mnohem lepší motivaci. A to říkám všem, že si kolikrát řeknu, že na to kašlu, pak se podívám do zrcadla a řeku si, že to přece je kus práce a že to nezahodím.

ijáček 12.01.16 21:45

@Slimek Jojo, právě na tom biooo jsem to našla, ale jen 50 ml. Pro začátek bude stačit.

Slimek 13.01.16 11:27

jsem po resekci zubniho korene, huba zacina kvapem otekat, jenze jsem rano samozrejme nesnidala, tak jsem se po navratu domu dala hned do vareni …a ze si udelam vinnou klobasu, ze je mekka. Tak jsem ji pokrajela na male kousicky a orestovala na masle s kari a cibulkou, k tomu jsem si umixovala pyre z repy a brambor.
Ja blahova myslela, ze tu klobasu takto v pohode snim, haha. Jakmile pohnu vic pusou nez je spuleni, boli to. Takze jsem uzuzlala asi tri kousky a pak uz jsem do sebe jen soukala kasi a tu rovnou polykala.
Tak to bude opravdu dietka :roll: ..navic mam antbiotika, takze ani to pivko si na ochlazeni nedam :(

Stránka:  « Předchozí 1 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 Další »
Váš příspěvek