Holky poradite prosim??? Nu - YSL !!

Chast 31.07.07 22:53

Ahojky!!

Potrebovala bych poradit, protoze po precteni recenze jeste nejsem uplne rozhodnuta:

Chci jit na blind do NU, jsem namlsana a navic trochu vydesena, ze mizi z trhu po celem svete, ale mam trochu vitr. Muzete mi rici, jak na Vas pusobi?

Ja mam rada orientalni vune, spis sladsiho typu + drevite, ale s NU si porad nejsem jista. Diky za kazdy nazor.

Reklama

Ada 01.08.07 00:19

Jestli se ti líbí orientálky, tak nemůžeš moc šlápnout vedle… Nu není nijak extra sladká (jako třeba Cašmir nebo Alchimie), ale povedená je velice.

eva 01.08.07 00:32

Chast: na tento dotaz nemohu nereagovat: Nu YSL poslepu určitě ne, 3 x neee pro slepý nákup. Nu jsem viděla už i v Marionnaudu: doporučuji zajít a rozhodně zkusit /podle mého názoru je Nu jedna z nejohavnějších vůní, které existují . Omlouvám se těm, které ji mají rády, pokud existují :o) ale podle recenzí asi i existují… Bohužel mně tato vůně páchne. Zkusila jsem ji už podruhé, omylem, nevěda, že jde o Nu, v rámci doporučení a překvapivě mrštné aktivity chytrých prodavaček se sebevědomým konstatováním, že se jedná o jemnou vůni čistých orchidejí /pátrala jsem po převážně orchidejové vůni/ - ve skutečnosti naopak: orchideje nikde a vybafne okamžitě tíha dřeva a pižma / to je tak, když se někdo učí zpaměti složení, ale načicháno nemá: viz prodavájící odbornice-básnířky v Marionnaudu a Douglasu :o)/ - Nu je přespříliš těžká, dusivá. Brr, jen si ji vybavím a je mi docela zle :(/ Naslepo nebrat, zkusit !!!

Dobrou noc a sny o pěkných vůních :)

eva 01.08.07 00:36

pro Ada: ahoj, vidím tentokrát se neshodneme :-) A hodně, pro mě docela překvapení, že se Ti Nu zdá jako podařená orientálka :) /i vzhledem k recenzím, kde se dočtu často o shodě názoru našich nosů .. ale o Nu jsem Tvou recenzi zatím určitě nečetla/
Přeju dobrou noc ;)

eva 01.08.07 00:41

Chast: čtu v další sekci, že jsi „muglerovka“ - v tom případě je šance, že se Ti Nu možná, možná bude líbit ;) Ale já bych ji naslepo stejně nebrala, opravdu ne. Kdybych ji doporučila naslepo, měla bych špatné svědomí a nemohla teď jít ani spát :-))

Ingrid 01.08.07 08:01

Taky jsem do značné míry pro Muglera a taky se mi Nu hrubě nelíbí,přidávám se k Evě a radím důkldně vyzkoušet,ne na papírku,ale na kůži a nechat tuhle vůni rozvinout a teprve pak udělat závěr.Mně osobně oproti Muglerovkám příjde Nu těžce překořeněné,na­míchané bez ladu a skladu a laděné docela jako pánská vůně,ale raději víc psát nebudu a opravdu doporučuju nekupovat naslepo.

Bernie 02.08.07 19:04

Také radím nekupovat naslepo. Nu je sice orientálka, ale pozor - nesladká. Sladké orientálky jsou úplně jiné, více vrstvené, dýchají horkostí světa, který mají představovat a zároveň jsou pro snazší nositelnost v našich krajích lehce oslazené, což jim dodává něžnější, ženštější a smyslnější dimenzi. Ovšem Nu je čistě kořeněné, po sladkosti (na mé pokožce) ani ta nejmenší stopa. Působí skoro až pánsky a kupodivu, na mě nedržela.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama