Holky poraďte

derad 14.10.09 11:35

Holky poraďte

dnes k večeru jdu k zubařce, tzn. že bude u mně dost blízko a tudíž chci věnovat výběru pičifuku mimořádnou pozornost. http://www.pic4ever.com/…/2i8d4ao.gif

mám tři varianty, shodou okolností jsou fšechny od Artisana (jo jo, jsem artisanová smažka.. )

• vzhledem k počasí můj oblíbený mix Tea for Two + Poivre
  • Fou d'Absinthe (té bych musel jen malou trošku)
  • nebo Timbuktu??

zubačka je fešná ženská na sklonku třicítky, sympoška, tak vybírejte tak ať potěším :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Oleka 14.10.09 12:04

Tak L'Artisan není moje oblíbená značka, takže ráda ode mě nebude asi nějak užitečná, ale ze všech tří co jsi napsal - vybrala bych Timbuktu, ta se mi líbí nejvíc.
Mix Tea for Two + Poivre jsem ještě nezkoušela.

jerry 14.10.09 12:11

K zubaři by se mi asi nejvíc líbil ten mix Tea for Two s Poivre.
Naopak Fou d'Absinthe mi, byť s mírnou aplikací, moc vhodná nepřijde.

Kerze 14.10.09 12:43

A co ta fialka ? Ta by se líbit mohla… :D

Kdysi se dělaly ústní vody s vůní fialek… :D

janas 14.10.09 12:57

U zubaře bych radila s vůněmi brzdit - moje kamarádka zubařka z toho důvodu vůně nenávidí - musela celý život vstupovat do velké blízkosti lidí, různě navoněných, je prý to velmi nepříjemné! Věřím.

Takže nejlepší volba je čistota a pokud - tak něco velmi neagresivního a v malém množství.

gentiana 14.10.09 12:59
derad píše:
dnes k večeru jdu k zubařce, tzn. že bude u mně dost blízko a tudíž chci věnovat výběru pičifuku mimořádnou pozornost. http://www.pic4ever.com/…/2i8d4ao.gif

mám tři varianty, shodou okolností jsou fšechny od Artisana (jo jo, jsem artisanová smažka.. )

• vzhledem k počasí můj oblíbený mix Tea for Two + Poivre
  • Fou d'Absinthe (té bych musel jen malou trošku)
  • nebo Timbuktu??
zubačka je fešná ženská na sklonku třicítky, sympoška, tak vybírejte tak ať potěším :wink:

Co takhle sprchu a mýdlo a vyčistit zuby? Pokud teda nemáš v úmyslu tu zubařku sbalit, tak by to mělo bohatě stačit. Jak už kdosi napsal, chudáci doktoři musí čuchat kdovíco, takže prostě umytý člověk jistě potěší nejvíc.

Kerze 14.10.09 12:59
janas píše:
U zubaře bych radila s vůněmi brzdit - moje kamarádka zubařka z toho důvodu vůně nenávidí - musela celý život vstupovat do velké blízkosti lidí, různě navoněných, je prý to velmi nepříjemné! Věřím.

Takže preferuje zápach česneku a piva smísený s žaludeční kyselinou, v hlavě, celodenní propocené triko a prochcaný rozkrok v srdci a smradlavé ponožky v základu ?! 8) :P

janas 14.10.09 13:05

To samozřejmě taky nenávidí - už i takového pacienta vyhnala, ať se jde domů umýt.
Nejhorší je výše popsané + přebité levnou voňavkou.

Janka 14.10.09 13:13
janas píše:
Nejhorší je výše popsané + přebité levnou voňavkou.

Máme takovou kolegyni. Nepomáhá slušně jemně naznačit, nepomohlo ani říct to napřímo :evil: , začíná být fakt kosa, takže větrat se pořád nedá. Navrhli jsme šíéfové, ať si ji posadí k sobě a asi na tom budeme muset trvat… :twisted:

Diorka 14.10.09 13:49

Máme takovou kolegyni. Nepomáhá slušně jemně naznačit, nepomohlo ani říct to napřímo , začíná být fakt kosa, takže větrat se pořád nedá. Navrhli jsme šíéfové, ať si ji posadí k sobě a asi na tom budeme muset trvat…

Zrovna mam podobny problem…
Moje nejstarsi dceri bylo ctrnact let. Maji ve tride " bezva spoluzaka", ktery nedba o svuj zevnejsek, zkratka JE CITIT potem, smrdi mu z ust ( hezky receno) a kdyz jej dcera na to upozornila, schvalne na ni dycha:( a prijde mu to velmi legracni. Sla to oznamit tridni ucitelce, ktera se zachovala tak, ze mileho spoluzaka posadila vedle dcery… :shock:

Takze me ceka cesta do skoly:(.

Mirka V. 14.10.09 13:51

Hmmm,paní učitelka má teda smysl pro humor…černý :) :wink:

gentiana 14.10.09 13:59
Diorka píše:

Zrovna mam podobny problem…
Moje nejstarsi dceri bylo ctrnact let. Maji ve tride " bezva spoluzaka", ktery nedba o svuj zevnejsek, zkratka JE CITIT potem, smrdi mu z ust ( hezky receno) a kdyz jej dcera na to upozornila, schvalne na ni dycha:( a prijde mu to velmi legracni. Sla to oznamit tridni ucitelce, ktera se zachovala tak, ze mileho spoluzaka posadila vedle dcery… :shock:

Takze me ceka cesta do skoly:(.

Uguu. Úča je [censored].

janicka24 14.10.09 14:03
Kerze píše:
janas píše:
U zubaře bych radila s vůněmi brzdit - moje kamarádka zubařka z toho důvodu vůně nenávidí - musela celý život vstupovat do velké blízkosti lidí, různě navoněných, je prý to velmi nepříjemné! Věřím.
Takže preferuje zápach česneku a piva smísený s žaludeční kyselinou, v hlavě, celodenní propocené triko a prochcaný rozkrok v srdci a smradlavé ponožky v základu ?! 8) :P
Prochcaný rozkrok v srdci…ty brďo,jsem tady málem upadla :lol: …
barbucha 14.10.09 15:16
Diorka píše:
Sla to oznamit tridni ucitelce, ktera se zachovala tak, ze mileho spoluzaka posadila vedle dcery…

Paní učitelka je zjevně fanatickou přívrženkyní multikulti a rovných příležitostí :evil:

derad 14.10.09 15:31
gentiana píše:Co takhle sprchu a mýdlo a vyčistit zuby?
teda, teď nevím jestli se nemám urazit..http://www.pic4ever.com/images/5.gif považuju se totiž za člověka s vysoce vyvinutým smyslem pro pachy a vůně a na své osobní čistotě a nesmrdutosti si velice zakládám.
každodenní sprchu a mýdlo beru za samozřejmost, takže jsem to ani nezmiňoval. zuby si čistím standardně 2× denně a když jdu na zubní prohlídku, tak i těsně před ní. taky mi přijde samo sebou používat vůně v rozumné míře, kór u zubaře, kde jsme od sebe 10 centimetrů.

zvolil jsem Tea + Poivre; aplikace v jednu hodinu, takže zubařka bude mít v pět možnost ocenit koncovku, bude-li chtít.

dík všem za náměty.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama